Epizoda 9 (S01E09) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Odhalení. Ema není ta číča z časopisu. Závěr v kuchyni kouzelný. Chorobný sukničkář Hynek Čermák výborný, stejně výtečně se role zhostila Anna Polívková. Konečně se něco děje. Stejně skvěle rezonuje i vztah mezi Havelkou a Geislerovou, kdy do jejich vrkání úžasně vstupuje sarkastická Krobotová. Dialogy jiskří, ze situací je konečně cítit uvěřitelnost. Estrádovitost má červenou, věcné situace mají náboj i příjemný humor. Jen tak dál.(9.10.2018)

Za ten závěr dávám o jednu * navíc! :D KONEČNĚ se tam něco děje!!(25.6.2018)

Sid z doby ledový - už zase jdu smíchy do kolen.(14.8.2017)

Nedostatky přetrvávaly i v deváté epizodě, takže bych ji za normálních okolností ohodnotil třemi hvězdičkami, ale sečetlo se několik záležitostí a toto je výsledek. Jitka Čvančarová přišla s kůží na trh, Milan došel prozření a lenochoda Sida nemůžu dostat z hlavy. Krátký souboj o dveře od lednice byl výborný a konečně jsem se pořádně zasmál.(11.2.2018)