Epizoda 12 (S01E12) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Velká škoda, že to takhle nepomohlo frčet od začátku, nebo aspoň od poloviny. Beru zpět svůj výrok o tom, že jsou postavy nezajímavý. Je fakt o čem přemýšlet.(26.6.2018)

Jan Hřebejk v tomhle spletenci dál úchvatně vede dialogy a kameru posílá do malebných pražských uliček, kavárniček a do okolí Vltavy. Poslední díly jsem zhltnul s chutí, Hynek Čermák je v realistické přeměně ze sukničkáře bezchybný, dvojice Geislerová-Havelka předkládá kouzelnou chemii, navíc do jejich vrkání úžasně vstupuje sarkastická Krobotová. Na žárlivou scénu u Geislerové doma je pak radost pohledět. Jedinou kaňkou je snad herecký výkon jinak zejména režiséra Ivana Vojnára (nalezený otec).(16.10.2018)

Scéna Kolesárová, Čvančarová, Geislerová za pět hvězd..... ty vaše polízanice.(14.8.2017)

Dvanáctá epizoda patřila ke standardu, nekonaly se žádné velké humory, které by díl osvěžily, takže vše prostoupila spíše melancholická nálada, i když je pravdou, že akce Zuzana- Linda- Milan dokázala pobavit. Jestli se má v příštím dílu vše dořešit, tuším uspěchaný závěr.(11.2.2018)