Ve vánočním speciálu pokračuje cesta osmi jedinců s rozlišnými životy, ale společně propojenými myslemi. Jejich vztahy se postupně prohlubují, zjišťují temná tajemství jeden o druhém a snaží se najít svou společnou identitu. (hansel97)

Vaclav.Krali

Tak tohle je ovšem jiný kafe,... Už první série byla prvotřídní v mnoha ohledech. Díl "NULA" k druhé sérii dává jasně najevo, že nás čeká opět pořádná dávka kvality, kterou sourozenci Wachowski již kolikrát v minulosti potvrdili. Jak je vůbec možný natočit něco tak famozně, precizně a zabalit to do naprosto strhujícího dvouhodinového díla je neuvěřitelné,... zvlášť, když celé dvě hodiny postrádáte nějaký smysluplný děj,... tedy, vlastně ho nepostrádáte. A v tom je právě to kouzlo. Jen se díváte na obrazy a momenty a celé to dává smysl, dojímá vás to a chcete víc. Tak snad se v druhé serii máme na co těšit, protože tenhle christmas special mě namlsal víc než dost. ()

vilis_11

Odkládal jsem si nultý díl až na začátek druhé řady a je to plnohodnotný díl série, který mě vrátil do děje, pocitů, souvislostí. Dokonale natočené, skvělý hudební doprovod, úžasný zážitek. Prostě Happy fucking New Year! ()