poster

Aloha

 • USA

  Aloha

 • slovenský

  Aloha

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2015, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bourec
  **

  Filmy o návratech do rodnej míst,nebo do míst,kde člověk zanechá nějakou stopu,neni moc,a hlavně ne těch lepších.Bohužel film Crowa je z kategorie horších,hlavně co se týče scénáře.Je to strašně nemastný,neslaný.A to si myslim,že kromě Coopera(můj oblíbenec)hrajou všichni solidně,a leccos zachraňujou,ale ten příběh je hrůza.40%.(14.5.2016)

 • Shakers
  **

  Ježkovi voči, kam som sa to zas dostal. Podla hereckého obsadenia a známeho mena na režisérskej stoličke, ktoré ja, vlastne ani nepoznám, som si myslel, že to bude fajn film. A nedopadlo to najlepšie, pretože som myslel. To tak väčšinou býva keď ja myslím. Ale k filmu. Je nudný, nezaujímavý, pomalý, nezáživný ale prvotriedne obsadený. Moc ma to síce nebavilo, ale ani neviem prečo som to dopozeral do konca. Podla žánru si poviete fajn a herci vás raz dva presvedčia, ale romantiku som tam moc nenašiel. Ak tam bola mal som potom špatne naladené rádiové vlny. Komédiu v tom nehľadajte už vôbec, pretože každý sa tu len vážne tvári a mám pocit, že ani nevedia prečo. A na záver o dobrodružstvo ani nezakopnete, keď sa to odohráva na jednom ostrove a poväčšine v jednom dome, kde žijú ľudia, ktorý vyzerajú, že moc dobrodružstva v krvi nemajú. Zhrnutie. Nepozerajte to a dajte si radšej niečo iné s vyššie uvedenými menami. A keď už to budete pozerať, nejaké drobnosti sú aj za titulkami. 50% - 2*(5.10.2015)

 • luka4615
  ***

  Ten film měl všechno. Měl dobré herecké obsazení, měl jímavý příběh, měl potenciál. Tak proč se to režisérovi zcela rozpadlo pod rukama? Aloha je ve výsledku jen nudnou konverzační reklamou na Havaj, u které světlé momenty spočítáte na prstech jedné ruky. Je velká škoda, že režisér Cameron Crowe s tak slibného obsazení a zajímavé látky vykřesal tak zoufale málo. A nejzajímavější, potažmo i nejvtipnější scéna? Neverbální výměna názorů mezi Bradleym Cooperem a Johnem Krasinskim!(16.8.2015)

 • castor
  ***

  Mnohými velmi respektovaný a na úctyhodných pět Oscarů nominovaný David O. Russell letos přišel s látkou (Accidental Love), která nejen kritiky pořádně vyděsila. Po vesměs opěvovaných snímcích to byl docela šok. Cameron Crowe má doma Oscara a jednu nominaci, stejně jako David O. Russell si své snímky píše, takže výsledné kousky zdobí dokonalé dialogy, talent pro výběr herců, spolupráce se skvělým tvůrčím týmem (kamera, hudba a jiné). Na své poslední snímky Crowe pohlížel s neskrývaným optimismem i nadhledem, volil pomalé tempo, předkládal upřímné momenty a mile obyčejné milostné zápletky. Naposledy to (Koupili jsme zoo) ovšem alespoň pro mě zpřerážel až příliš laciným sentimentem. A teď (léta páně 2015) to stejně jako zmiňovaný Russell schytal parádně od všech. Nejen od kritiků. A možná i trochu neprávem. Aloha není tak osobitá jako jeho předchozí kousky, vyprávění postrádá dynamiku i jímavější myšlenku. Bradley Cooper místy nemá co hrát, Rachel McAdams a Emma Stone jsou na tom naopak o poznání lépe, druhá zmiňovaná je coby zanícená pilotka výtečná. Crowe si tak už podruhé vybral slabší chvilku, pevně věřím, že napříště to zase klapne. Už jenom kvůli několika velmi milým momentům (povídání s Johnem Krasinskim beze slov, Emma Stone v uniformě, taneček s Murraym, úplný závěr „přes sklo“).(21.8.2015)

 • V.Silver
  **

  Nevím, jestli je to pravidlem, ale zdá se mi, že čím víc velkých hvězd obsadíte do romantické komedie, tím větší hovadina to je.- a Aloha je přesně ten případ. Pěkné záběry Havaje prokládané občas nějakým mírně úsměvným vtipem (jediná opravdu zábavná scéna byl Krasinski vs. Cooper beze slov), všechno poslepované nějak náhodně dohromady s dějovou linkou, která nedává smysl, a to ani ve finále. Přesně ten typ filmu, u kterého vás mrzí, že jste se na něj vůbec kdy rozhodli podívat. 40 %.(6.9.2015)

 • - Jon Thor Birgisson, po soundtracku k filmu We Bought a Zoo (2011), opäť participoval na filme Camerona Crowa, hoci tentokrát len v záverečných titulkoch – skladbou "Shooting Stars". (liberator)

 • - Pôvodne sa mala postava, ktorú si zahrala herečka Emma Stone, volať Lisa. (MikaelSVK)

 • - Filmovanie snímky prebiehalo na havajskom ostrove Oahu, kde sa nachádza hlavné mesto Honolulu a tiež vojenská základňa amerického námorníctva Pearl Harbor. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace