Paříž. Láska. A samozřejmě francouzské ženy: svobodné, nepředvídatelné, sofistikované a vášnivé. Rozhodly se svá tajemství odhalit a podělit se s nimi. Je to komedie o kariéře, dětech, lásce, sexu a hlavně o tom, koho a co ženy chtějí.... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

artas

Typický film pre ženy natočený ženou. Áno, parkrát som sa zasmial, moja "choť" o niečo častejšie, my chlapi sme boli v kinosále v zjavnom oslabení, ale čo už neurobíte pre potešenie... Inak, ako jednohubka sa to dá. ()

BOURQUE

Film od ženy (réžia) k ženám, ktorá však dokáže príjemne prekvapiť aj chlapov. Za tých skoro 2 hodín môžeme vidieť mnoho charakterov a rôzne problémy vo vzťahoch, ktoré v sebe nesú rysy „Života“. Scenár nie je zlý, ale bez tých charakterov a hereckých výkonov by to neustálo na nohách. Dialógy super, scény zábavné a bez väčších „francúzskych klišé“ efektov. Ja osobne som sa celkom bavil a preto neváham dať väčšie hodnotenie. PS: Tá „hovoriaca vec“ s tou jednou vetou ma nesmierne pobavil. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Evander

Sex v Paříži je pro mě pouze další francouzské zklamání. Po přibližně 40-ti minutách vypínám, protože toto nemá smysl sledovat. 45% ()

Caa

Bída, bída a zase bída. Ani jedna z postav mě nechytla za srdce. Jejich příběhy byly přinejlepším polovičaté, o jejich charakterech jsme se nedozvěděli nic. ()

jadran90

Francouzská Láska nebeská pro ženy, obrovské zklamání pro všechny. Jedna nesympatická ženská vedle druhé. Pořád jsem si říkal "Je to ta z té blbé scény nebo ne?". Jejich příběhy jsou ploché jako hrudník desetileté dívky, nebo nemají koule jít do hloubky, překvapit, použít mozek. Muži jsou tu jen ovečky, které ovšem mohou za globální oteplování. To byl nejlepší vtip, bohužel hned v úvodu. No a všimněte si, jak nerovně se zde zachází z mužskou a ženskou nevěrou. Kravina. ()

maniacxl odpad!

Já jsem nevěděl,co se to po celou dobu dělo.Takový utrpení jsem naposled zažil,když jsem dostal zánět konečníku.Ženský odporný,chlapy ještě víc,veškerá komunikace jak když mlok bruslí v Africe na člunu a přitom cumlá ledňáček od Algidy.Nic,co by aspoň z dálky připomínalo nějakej děj a vývoj.Ale to všechno bude asi tím,že nemám smysl pro humor.Já to vím,a v nejbližší době s tím nehodlám nic dělat.ODPAD. ()

JannieMc

Hola Guys! =´) Tak to bylo fakticky naprosto...weird! :D A to ženy miluji...ajajajajajaj! :D - i když jsem se párkrát od srdce zasmála. - no, no právě! =´) ()

blondboss

Ale pohoda....nebol to až taký prúser, aký som očakával. Taká typická komédia určená výlučne pre ženy, ktorá strieda naozaj coolové scény s tými megatrápnymi. Dalo by sa povedať, že taká francúzska verzia amerického Sexu v meste. Miestami ukričané, miestami nudné, ale miestami sakramentsky zábavné. Mne sa to celkom páčilo, aj keď určite si viem predstaviť o dosť lepšie komédie. Aspoň tie pekné ženské stáli za to. 60 % ()

jokino

Dobre som sa pobavil a zasmial. Čistý výplach mozgu, ideálne na vypnutie a netreba nad tým viac meditovať. V rámci nejakej "filozofie" o ženách, pomlčím. Dávam slabšie 4*.. ()

makuk1

Bravo, nevím jestli je to tím, že jsem nečekal, že to bude dobré tento film vybrala partnerka. Královsky jsem se bavil opravdu příjemné odpočinutí od americké produkce. Chytrý humor a i řekněme jednodušší vtipy kdy jde dívka na rande a má zažívací problémy jsou zvládnuté s lehkou francouzskou grácií. Je tam vše co od Francouzské komedie čekáte v tom dobrém slova smyslu. Skvělé, jednoznačně doporučuji. ()

Chandra

Nevím, nejspíš je to tím, že jsem čekala něco trochu jiného, něco na způsob Lásky nebeské, takže mi ta francouzská mozaika povedených nebo spíš nepovedených vztahů přišla znatelně slabší než ta britská. Podbízivější, prvoplánovější, vstřícnější i vůči těm šťastnějším z nás, kterým se bránice rozkmitá třeba i z hlasité peristaltiky nebo rány do hlavy (cizí, pokud možno). Neříkám, že by tam nebyly úsměvné nebo i opravdu vtipné momenty, naopak, bylo jich tam hodně a vlastně se usmívám i teď, když zpětně koukám na trailer nebo fotky a vybavuju si některé povedené gagy. Herečky byly víc než nádherné a ta francouzština se tak dobře poslouchá... Navíc bylo z filmu znát, že režisérka se na ženy dívá s laskavým pochopením a nedělá jí sebemenší problém udělat si legraci z těch našich pověstných hormonálních výkyvů, touhy po lásce a pochopení a všechno to snažení a frustraci trochu shodit. Jenže mám dojem, že moc tlačí na pilu. Jako třeba u postavy ztvárněné Julií Ferrier, tam už byly ty zářezy dost citelné. Taky mě zamrzelo odbytí příběhu Sylvie Testud. Ten, kdo měl na starosti střih, možná v tomhle případě stříhal buď málo, nebo moc, což je škoda. Sex v Paříži mi tedy jednou stačil. Příště raději někde jinde. Anebo po dvou deci Chardonnay.:-) ()

paddy35

Ještě teď nechápu smysl filmu. Střelená francouzská komedie postrádající jakoukoliv logiku a nemá ani hlavu ani patu. Pobavil jsem se párkrát, jinak jsem si neustále říkal: Co to má jako znamenat? Trapné vtipy, které nejsou ani za mák humorné radši nekomentuju, tomu jestli by se asmál aspoň jeden jediný člověk, tak skládám režisérce poklonu. ()

fafejt001 odpad!

Skutečně hloupý překlad . . . . LEČ Holky se sešli v dobré partě a rovněž kluci si v tomto filmu něco najdou . Já myslím , je to hřejivý filmeček . Tak holky , hrrrrrr na něj . Pobavíte se , myslím , že solidně . A TEDˇ VÁŽNĚ , je to hloupý , slabý , bezduchý , zbytečný film . . . ()

metztlimoon

No a presne pre toto mám viac kamarátov ako kamarátiek. Prehnane žen...slepačie, intrigánske, prešpekulované a zároveň tupé. Nie nie a zas nie. Mozaika epického zlyhania. V tele mi stúpla hladina estrogénu, takže tento mesiac dostanem krámy ešte raz a v hlave IQ kleslo natoľko, že mi to bude asi jedno... Nikdy viac! ()

Neymar11

To je něco nepředstavitelně strašného. Film o nadržených, podvádějících, menstruujících a trapných ženách v přechodu. Nejvtipnější nebo spíš nejdebilnější scéna - První rande, frajerka se z toho na wc poblije. Druhé rande rozkouše chlapovi bradavky. Třetí rande se před ním posere a uteče na wc. A on jí stejně za 30 vteřin řekne, že jí hrozně miluje...To je prostě...Nevymyslíš!!! 25%. ()

fila_B

Skvělé, chytré. Jediné co mi přijde špatné a mírně zavádějící je název. Nemám rád takovouhle prvoplánovost samozřejmě chápu odkaz na Sex ve městě. Film je čistá zábava na téma svobodné ženy a láska sex a to skloubeno s kariérou. Děj je opravdu precizně vypointován. ()