Coherence

• Velká Británie Coherence

Richie4422

Toto je jeden z tých filmov pri ktorom najlepšie, čo môžete urobiť je to, že si o ňom pred pozretím nebudete nič hľadať. Veľmi, ale veľmi príjemný sci-fi snímok so silným nádychom thrilleru. Jeden dom, pár kamarátov, veľa dialógu a ani len minútka nudy, za čo dávam klobúk dolu. Jasný príklad toho, že na vznik veľkého filmu stačí málo a ak je niekto zvedavý, čo môže spôsobiť kométa a ľudské teoretizovanie, môžem len odporúčiť. ()

numan

Celkem zábavná mysteriózní divadelní hra natočená kameramanem s pokročilým Parkinsonem. Zajímalo by mně, jestli by se alespoň čistě teoreticky mohla Schrődingerova kočka v té svojí krabici podřezat Occamovou břitvou. ()

Welsiot

Velice zvláštní nezávislý film, který svůj potenciál využije tak na 60%. Přesto hodnocení zvedám na 75%, protože takových kousků je v éteru pramálo. ()

NeverEver

Ja byla napnuta za do konce. A to, ze to nebude jak tak "obycejny" konec se dalo predpokladat. Presto musim rict, ze jsem byla mile prekvapena jak to vsechno dopadlo. Nevadilo mi, ze nebylo tolik akce, ani ze nebyli zeleni muzickove, ale nenasla jsem tam moc zbytecnych nelogicnosti a to me vzdy mile prekvapi. V posledni dobe maloktery film u me dokazal vyvolat zajem a hlavne ho udrzet i po 10minutach. Coherenci se to povedlo. Navic s relativne minimalistickou vypravou. Muzete souhlasit ci nesouhlasit s aplikaci Schroederingovy kocky, ale dulezite je, ze se budete bavit. 4**** a spokojenost. ()

jarmil8

Je osvěžující vidět film, který se nás nesnaží dostat lacinými efekty, ale buduje atmosféru i napětí většinou pomocí pouhé konverzace. Napínavé a mírně znepokojivé. ()

Allein4

Rozhodně to mělo něco do sebe. Na to, že je to nezávislý film, navíc sci-fi, které nepostrádá myšlenku, to sice hodnotím relativně nízko, ale nechci za každou cenu zvýhodňovat něco jen proto, že to má menší rozpočet. Na druhou stranu tento film svědčí o tom, že stále existuje mnoho dobrých a zatím neobjevených filmařů. A rozhodně by tento počin neměl zůstat stranou, naopak jej vřele doporučuji, pokud máte 89 minut času a vůbec nevíte, co s ním dělat. 60 % ()

StrycoWolver

Podobne, ako 12 rozhnevaných mužov, aj COHERENCE ukazuje, že, ak je dobre napísaný scénar , tak film nepotrebuje miliónové špeciálne efekty, Deepa v hlavnej úlohe a ani podobne multimiliónové ingrediencie. Takto si predstavujem mysteriozné SCI-FI. ()

Neaera

8 lidí, jedna společná domácí akcička, nějaké drogy, alkohol a zrovna prolétající kometa. Po pár minutách se začínají dít divné věci a Vy nevíte, zda-li si s Vámi někdo nehraje, či je to těmi drogami nebo dokonce tou kometou. Tušíte, ale doměnky se bortí jak domeček z karet a divák je stále nejistý. A v tom je síla Coherence. A poslední vteřinky filmu...WTF ? Samozřejmě pozitivní WTF :) ()

mirodevil

Krásná myšlenka zaobalená do hromady sraček..a plácáme se v tom a plácáme a plácáme až do úplného vysrání....škoda 65% ()

TinaMar

Tak to byl chaos, člověk musí pořád dávat pozor, jinak se v tom úplně ztratí. Tohle byl film na který jen tak nezapomenu, paranoia jak blázen. ()

harpsychord

Mnoho povyku pro nic aneb dětská hra "škatulata, hejbejte se". Ts. To já, když si chci pokecat, zamířím k zrcadlu. Pak mě nepřekvapí, nemůže překvapit, mé druhé, třetí, čtvrté já. Nač taková panika? Sem to furt já, no ne? ()