Coherence

• Velká Británie Coherence

Xaeroo

Nízkorozpočtové překvapení, určitě si u ní trošku zapřemejšlíte, možná díky kameře budou trošku bolet bulvy :) "Existují miliony variant paralelních světů, jakmile vyjdete ven, máte téměř nulovou šanci, že najdete cestu zpět" skvělý nápad, 85% . ()

Saxos

Kamera jak z řetízkového kolotoče. Osm nesympatických troubů v jedné místnosti dokola melou nesmysly. Takovej pěknej guláš hrající si na Sci-Fi. ()

certiskon

Zelená, červená, fialová, modrá... kurňa barev víc jak na semaforu a konec uťatej jak býčí žlázy... mno zmatená jsem ještě teď jak lesní včela... kdyby to mělo lepší konec, ze kterýho bych byla rozumnější, tak dám možná i tři hvězdy :) ()

brasek

Ak je toto nezávislá americká filmová tvorba tak už viem prečo som znechutený! Snímok je len nezmyselné blábolenie, bez scenára sa natočiť normálny film nedá. V snímku sa spomína ketamín a mám silný pocit, že niektoré pozitívne hodnotenia boli pod vplyvom tejto drogy. ()

rasomaso

Někdo to tu srovnával s I Origins, ale myslím že je to mnohem zajímavější. Na čtyři to není (současně I origins není na dvě), tak si říkám když už tady konečně bude hodnocení X z deseti... Je to pořád takový lehký vývar z vody, nebo přesněji řečeno z jedné místnosti, ale celkem zajímavé. Víc se mi ale líbilo jiné komorní sci-fi - The Man from Earth/Pozemšťan. ()

belinko

Pre mňa je to špičková, viacrealitová parádička.. ja som sa bavil celý film, postavy som si užíval a príbehom som sa nechal unášať, chvíľami trpel spolu s hrdinami... celkovo vo mne film zanechal pocity, ktoré dokážem vyjadriť len plným počtom! To je námet na film! Bravo! ()

Foogas

Lehce mindfuck, není-liž pravda? Je to zábavný, ale je v tom až moc dialogů a slabších pasáží. Silný tři hvězdy. ()

Sherty

Tomu říkám nápad. Člověk by nevěřil, co vše lze vykouzlit s pár sympatickými herci a jedním blikajícím domem. Atmosféra se po třetině filmu dostane na špici a tuhle vysokou úroveň si drží až do konce. I přes na můj vkus někdy nepříjemnou kameru, musím zatleskat. - 85% ()

metztlimoon

No, ked pominieme prvych asi 20minut dobytcieho small talku (tolko afektu som uz davno nevidela-a teraz citam ze vacsina dialogov bola improvizovana, no vdaka), tak sa to potom celkom slusne rozbehlo tym spravnym smerom. Koniec skoncil celkovo ako mindfcuk a tu sa mi vynara otazka: a teraz co? No co asi, ending credits. U mna moze byt. 78% ()

Blejzr

No to byl neskutecnej mindfuck :D Hodne dobre scifi, ale ke konci jsem se uz fakt ztracel a vlastne ani nevim jak to vubec dopadlo.. :D Kazdopadne pecka! ()

Dacsus

Nemám rád sci-fi postavené na pararelných realitách, v ktorých sú len mierne odlišnosti - je to totiž zjavný nezmysel. Ak by aj paralelné svety existovali, určite by v nich nefigurovali rovnaký jedinci, a už vôbec nie technológie (keďže ak by sa v každej z nich už od počiatku vyskytovali aj len jemné odchýlky, v dnešnej dobe by v každej z nich zákonite muselo byť všetko odlišné - a vo väčšine z nich by sa najskôr vyvinuli celkom iné živočíšne druhy, nieto ešte aby v každej z nich boli ľudia na vrchole (samozrejme najväčší nezmysel je, že by sa všade vyvíjali za celú dobu rovnaký jedinci, v rovnakom čase, mali by rovnaké záujmy a navyše by sa párili s rovnakými partnermi v rovnakom čase (jedine tak by bolo možné mať vo všetkých realitách takmer zrkadlovo presné kópie)) - tým pádom akákoľvek zápletka na tomto postavená nemá hlavu ani pätu). ()

MadyDollar

Nedokážu posoudit z hlediska fyziky, ale z pohledu psychologie a filozofie je to podle mě naprosto dokonalý dílo. Úžasnej příběh s výbornýma plot twistama od začátku až do konce. Všechno sedlo, kamera, obsazení, charaktery, scénář... Mind Blown. DOKONALOST ()

eliskakoz

Už od začátku jsem si říkala, že by to mohl být ‚fajn' film. To jsem ještě netušila, co přijde posléze. Už když se na začátku začínají objevovat první wtf momenty si člověk říká, že to bude sakra fajn film. Postupně s budující se atmosférou a řešením a vysvětlováním nastalé situace se z toho stává fucking fajn film. Teď už se jen člověk drží židle, nebo čehokoliv, co má zrovna poblíž a čeká, co se stane potom. Jen si říkám, proč nikoho nenapadlo se převléknout nebo tak? Řekl jsi mi, že jsi byl trojka, ale přitom tu máš šestku? Ok, teď už je to fakt zvláštní. Hrdinka si začíná vše uvědomovat a bloudí. Závěrečná scéna z toho snímku udělala kurevsky skvělý film, který má cenu zhlédnout více než jednou! ()

Rendyz

Tak to bolo dobre psycho! Mam rad minimalisticke filmy kde cele osadenstvo vie ukazat ze aj s nizkym rozpoctom sa da urobit vela dobreho. Kazdy si pekne zahral svoju rolu tak ako mal, miestami som sice z toho mal trochu chaos ale celkovy dojem ostal viac nez dobry. Kazda postava mala pekne napisany scenar, vedeli sa s tym vyhrat a osobne zapletky boli viac nez zaujimave. 65% ()

kolly13

Tlupa intelektuálů chce točit napínavý thriller? Jako že v kyblíku od barvy uděláme Michelinskou hvězdu? Tak to prrr. ()

TesterX

Dost přehodnocená záležitost. Amatérská bokovina Vám v prvních dvaceti minutách přivede bolesti hlavy díky záměrně amatérskému rozostřování / klepání kamery a výřečnosti všech účinkujících. Ve druhé fázi Vás pobaví rozvojem příběhu, který se pak v praxi dělí na "modré" a "červené" svítící party tyčky, což je fakt vskutku komické. Vůbec jsem v celém snímku nenašel ždibet atmošky, nebo přesahu, o kterém tu všichni tak básní. Je to prostě pycarna na entou, co by v rukou profíků a vyladěnější dějové linky aspoň za něco stála. ()

FandaF

Chaozzz... Uff. Ptákovina natáčená puberťákem s klepající se rukou (zřejmě díky parkinsnu) na nejlevnější kamerku (asi z číny). Výstup celkově na H. Ztráta času. ()

Heywood

Nepředstavitelná nuda necharismatických lidí s šukacími zápletkami (jak hloupé), postavená na teorii, která je filmově zajímavá, ale ve skutečnosti zakřivenost časoprostoru je dávno prokázaná (časy na Zemi jsou jiné než na satelitech, jak mnozí vědí), ale pro mě nudná. Nadšení ostatních diváků nesdílím (takový Moon byl mnohem lepší,) přetrpěl jsem to a všichni mi byli úplně fuk. 20% a díky za Star trek a Zachary John Quinta,  to je alespoň zábava ..... ()

F2003F

Nenápadnosťou síce ľahko opomenuteľné, ale bližším pohľadom zaujímavo podaný súlad paranoje a schizofrénie v myšlienke paralelných svetov. Po obsahovej stránke ide o vynikajúcu prácu precibrenú narážkami, detailmi, potrebnou všímavosťou, precíznymi prepojeniami, lenže výsledok kazia slabé výkony, menšia predvídateľnosť, otravná slučka udalostí so samozrejme nelogickým správaním postáv a klišé záver. Film mal širší potenciál uspieť na výraznejšom poli, aj keby išlo o ešte komornejšie poňatie. Námet je pútavý sám o sebe, stále neohraný a dosiaľ nebol prívetivo spracovaný. ()