Dědicové

• Jižní Korea Wangkwoneul sseuryeoneunja, keumugyeruel kyeondyeora - sangsokjadeul (více)

Epizody(20)

Po náhodném setkání v LA se mladá dvojice z rozdílných společenských vrstev znovu setkává na exkluzivní střední škole, na kterou dochází jen děti korejské smetánky. (Netflix)

Kusanagi

Ordinace v růžové zahradě po korejsku, jen s hezčími hrdiny a méně díly. Herci ve vedlejších rolích hravě a kvalitně přehráli bolestínskou ústřední dvojici. ()

Evikju

co na to říct?? táhlo se to jak žvýkačka od začátku až do konce. Hluchých míst tam na můj vkus bylo až moc. Hlavní postavy byly málo propracované, i když herci jsou výborní, tak tady jim to charisma velmi chybělo. Vedlejší postavy nebyly špatné hlavně mamka Tana, ta se mi líbila. Nakonec můžu říct, že to byl silný průměr a bohužel dramatům jako Secret garden nebo BBF tohle nesahá ani po kotníky. ()

Isabella.M

Tento "oficiálny" vstupný lístok do sveta kórejských doram ma konečne zobudil a konečne som zase raz nedýchala a nespala. Napriek tomu, že Lee Min Ho sa s postavou očividne nestotožnil (čo mu ani nevyčítam, Kim Tan mi liezol na nervy), Park Shin Hye, bola uplakaná asi ako vždy, už som to akceptovala, mám ju rada aj napriek tejto zvláštnosti. Postavy Rachel a Young Do mi zo začiatku poriadne žrali nervy, ale ohromne ma postupom deja začali prekvapovať a dopozerala som to kvôli nim. Je to zlaté, ale aj intrigánske, o silných, ale aj zlomených ľuďoch. Zaujímavé vzťahy: Young Do & Eun Sang, Won & Kim Tan. Určite bude z mojej strany reunion. ()

sara93

Nevím kde se stala chyba ,ale opravdu to patří k nudnějším Doramám . Veliké lákadlo pro mě byli Min Ho Lee a Shin-hye Park . Herecké obsazení musím pochválit , ale postavy nebyli už tak zajímavé . Scénář a děj také nic moc , ale vydržela jsem všech 20 dílů . Nejvěším překvapením pro mě byl polibek cca v 16-tém díle za ten dávám hvězdu navíc . ()

Ignacia

Dobrá dramata zanechají dojem nadlouho. Tohle drama bohužel žádný výrazný dojem nezanechalo. Ano, některé scény jsou emotivní a prožíváte je s hrdiny, užíváte si to,… jenže najednou se to začne opakovat se stejným výsledkem. Za mne jde o zbytečně dlouhý a monotónní seriál. Dokoukala jsem to hlavně díky pohledným hrdinům a naději, že se to s dalšími díly trochu zvedne, což se stalo zhruba v polovině. Viděla jsem i horší dramata, jednou se to vidět dá, občas jen přeskočte pasáž. ()

skorpik42

Myslela som si, že keď to má na Viki také dobré hodnotenie, bude to pecka, navyše som bola na Lee Min Hoa, lebo som ho ešte v ničom nevidela. Ale bola som veľmi sklamaná, bola to nuda, hlavná hrdinka stále plakala a jej konanie bolo často viac než čudné, takisto aj hlavného hrdinu. Pre mňa bola super Krystal s partnerom, z tých som mala radosť a mam pocit, že celkovo boli vedľajšie postavy lepšie napísané. Hudba ušla, tak dám o hviezdičku viac, ale ako píšem, bolo to sklamanie, navyše roztiahnute do 20 dielov. ()

RhiannonEsme

Min Ho v tomto seriálu šeď a nuda. Kim Woo Bin úžasný! Ma zajimavy oblicej a roli zaporaka v prvni polovine dílů vysekl bezchybne. Jeho krive usmevy a vysoke licni kosti mi od zacatku ucarovaly vic nez nudny Lee Min Ho s bibrem. Vecna skoda, ze mu ho v poslednich dilech vnutili take! Je to naprosto priserny uces, zbytečně zakryva hezké tvare herců. Celkove prvni dily nic moc, pozdeji se dej rozvinul a zalidnil, jak jsem uz u Koreje zvykla. Woo Bin pro me tento seriál zachránil, mrzelo me, ze jeho postava dopadla tak smutne, i kdyz bylo od zacatku jasne, kdo získá krasnou damu, ze? Namety vaznejsi nez v Boys over Flowers a postavy nebyly cernobile, takze po zvazeni davam 5*. ()