Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Po sérii znepokojivých setkání se Kevin rozhodne navštívit terapeuta. Tom se ocitá v prekérní situaci kvůli Christine, Waynově oblíbenkyni. Frustrovaná Meg se má rozloučit s posledními střípky vlastní minulosti. Jill a Aimee pronásledují Noru Durstovou, která se stala místní celebritou poté, co při nanebevzetí zmizela celá její rodina. (HBO Europe)

(více)

Recenze (4)

Sidonka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevím, nevím... 3 nebo 4 body? Asi něco mezi tím, zajímavé to pořád ještě je. Srozumitelnější než první epizoda, skryté náznaky se začínají poodkrývat, mnohé nedořčené věci z jedničky začínají dávat konečně smysl:) ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bylo to o trochu lepší než minule, proto ty slabé tři hvězdy taky nakonec dám, ale pořád mě to moc nebaví, pořád mi to přijde zbytečně zmatené, pořád se to nesnaží někam posouvat a jestli mě nezaujme příští epizoda, ve které už by se to konečně mělo pořádně rozjet, tak s tímhle seriálem asi seknu, jelikož mě stále dost míjí. Přitom ten námět má hodně velký potenciál, ale v tomhle mdlém zpracování mě asi neosloví... Slabé 3* ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak stále vo fáze pomalého rozjazdu. K postavám sa budeme dostávať pod kožu asi o čosi dlhšie a niekotré záležitosti mi ešte nedávajú poriadny zmysel. Seriál si ešte len hľadá svoju vlastnú tvár ale snáď je všetko na správnej ceste k neskoršej dokonalosti. Len nechápem to rozhodnutie v kulte, ktorý toto pomenovanie odmieta, namiesto pokecu všetko písať na papier, je to veľmi neekologické. ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama