I navzdory klesající návštěvnost kostela a několikerému ohrožení na životě nepřestává reverend Matt Jamison hlásat své evangelium: že mnozí z těch, kteří zmizeli při nanebevzetí nebyli svatí, ale hříšníci. Mat však ve své kampani na čas poleví, když zjistí, že by mu mohl být zabaven kostel. Na poslední chvíli je nucen uskutečnit zoufalý plán, aby sehnal peníze a kostel udržel. (HBO Europe)

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak pán Mathew sa javí zatiaľ ako jednoznačne najzaujímavejšia postava seriálu. Vlastne mi počas celých 50 minút vôbec nikto z hlavných protagonistov nechýbal. Výborne napísaný scenár, ku koncu šľahnutý lynchovskou atmosférou a po celý čas vyžarujúci mystičnosť, ktorá mi v prechádzajúcich dvoch epizódach dosť chýbala. ()

laik_60

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak táto časť seriálu ma (konečne dostala). Už úvode prekrásne repliky a napodobeniny Michelangelovej Sixtínskej kaplnky, dávali tušiť že to "nebude sranda". Výborný cenár, a zaujímavú atmosféru doplnil záverečný soundtrack vezmi ma do kostola. Zatiaľ najpozoruhodnejšia epizóda, pre ktorú som sa rozhodol, seriál dopozerať, dúfam, že nie je posledná. Držte palce. :) ()

• V závěrečných titulcích zazní skladba „Take Me To Church“ od Hozier. (danielsaf2)