Série(2) / Epizody(16)

Kdyby Marta a Věra nebyly zaměstnankyně slevového portálu leeevne.cz, neměly by nic společného. Rozděluje je jejich zcela odlišný přístup k životu. Marta (Bára Poláková) věří, že dělá práci, která má smysl a pomáhá lidem lépe žít. Když má vše systém, je šťastná a plná iluzí. Věra (Sabina Remundová) má nedozírné zkušenosti, a proto žádné iluze. Improvizace je její radost a zároveň recept na přežití v jakýchkoli podmínkách. Majitel firmy Brouček (Pavel Liška) je podlý skřet převlečený za manažera, který nejraději řídí, šmíruje a šikanuje své dvě zaměstnankyně. (Česká televize)

Aideon

Když jsem poprvé zaslechl o tomto seriálu, docela jsem se těšil. Mělo to být něco jiného (ne další detektivka nebo romantika). Ovšem po zhlédnutí prvních pár dílů se mé nadšení vytratilo. Nápad je sice originální, ale to je tak vše co nám tento seriál nabízí. Postav tu není mnoho a proto by bylo dobré mít postavy kvalitní, ale jediná postava, která mě baví je Věra. Ostatně to je jediná postava, díky které jsem sledování nevzdal po prvním díle. Liškovo herecké výkony mě zde moc nenadchli stejně jako Barbora Poláková v roli Marty (i když ta si stále vedla lépe). Hvězdičku nechávám za pár povedených vtipů a pro Věru. ()

Paokara odpad!

Čekal jsem,že to aspoň pan Liška potáhne svým humorem k průměru,ale tohle celý je špatný vtip!!!!ODPAD jak vyšitej. ()

zdeminem

No já od toho absolutně nic nečekal, protože celkově mě česká tvorba nezajímá a už vůbec ne sledování sitcomů (skončil jsem když jsem někdy v 90.letech dokoukal prvních pár řad Krok za Krokem a Alfa), a možná díky tomu jsem byl velice mile překvapen. Přistihl jsem sám sebe, že se u toho bavím a poslední gag v úvodním dílu (Liškovo přecházení kolejí a "děkování" zdviženou pravicí) nás s manželkou rozsekalo a skončilo vzájemným pohledem "to snad ani v televizi nemůžou,ne?". Jediné, s čím jsem myslel, že budu mít problém bylo to, že jsem pár minut předtím viděl v Případech 1. oddělení Sabinu jako soudkyni nebo státní zástupkyni a pak tady hraje "tohle", ale vůbec mi to nakonec nepřišlo. Takže já se těším na další díly a pak třeba hodnocení ještě upravím. Zatím krásných 80% ()

tulen

Tři nesympatické postavy a celkově žádný humor - jeden díl mi asi bude stačit. Čtvrtá hvězda taky nebyla nic moc, ale dalo se na to jakžtakž koukat. Na tohle těžko .. ()

maara666

Vzhledem k tomu, že jsem se během jednoho dílu zasmál jen jednou, dávám jednu hvězdu. Zbývající čas jsem buď zíval nudou nebo si zakrýval uši pro trapnost. Podotýkám, že včerejší díl, ve kterém šlo o to, že Remundová neuměla používat počítač, byl na hranici imbelicity... ()

DanielDall

Poměrně slušný počin. Slušné pointy a výtečně pojaté kancelářské pipky. Jen kdyby s tím Liškovo "Knírem" tolik netlačili na pilu. Chápu, že pan Brouček měl být karikatura a asi měl být trapný jako Gervais z Kanclu, ale To Liškovo pojetí mi nesedlo. Postavy sitcomu maj bejt ujetý ale uvěřitelný. Vzhledem k okolnostem by možná bylo daleko vtipnější kdyby protentokrát Liškova postava nebyla prvoplánově komická. Už jen ta představa, že Liška je nekoktající studenej manažerskej studenej čumák ... ()

camomilla

Tohle je tak trapny, az je to dobry. Minimalne z toho duvodu, ze Polakova umi byt permanentne z neceko vykulena, Janzurka (mladsi) ma komedianstvi v krvi a Liska .. no diky bohu ho aspon v poslednim dile oholili :-) ()

Cesty timem odpad!

Hele neserte mne s tím smíchem v pozadí! Ať by to bylo sebelepší, pokud je tam smích v pozadí, který vynalezl nějaký amík pro americký diváky, který jsou na tom jenom o trochu líp, než hráči americkýho fotbalu, který jsou úplně vydlabaný (dle seriálu Dabing street a což potvrzuji a jsem na stejné vlně s Dejvicemi), a čecháčci se musí po těch amíkách opičit a mají za to, že i český diváci jsou tak vydlabaný, že je musí smích v pozadí nakopnout, aby věděli kdy se jako mají smát, tak tomu dávám odpad! Smích v pozadí mne irituje a vypínám tečka! ()

JB001

První dva díly mne neurazily. Pohodová oddechovka se slušným hereckým obsazením. Sabina Remundová mne pobavila si nejvíc... ()

Oxiduji

Ale dyk to není tak špatný. Remundová vyloženě baví. Rozhodně lepší, než trapný Dejdar v Comebacku s umělohmotným smíchem. Na Báru se hezky kouká a Lišák je slizkej tak akorát. Kolečko se nezapře a točit to ve třech lidech, je prostě makačka. Skvělé Čtvrté hvězdě a Okresnímu přeboru se to samozřejmě rovnat nemůže, ale hlavně proto, že tohle je úplně jiná disciplína. ()

mikehoblog

Konečně nějaká vtipná oddechovka se sympatickými hlavními hrdinkami (Liška slabší, ale tak jako pohoda.....). A prostředí je zvoleno, myslím, velmi dobře. Určitě chci vidět další díly, kór, když v pondělí nic jinýho nedávaj. ()

Necrophobic

Tak ono to vypadá jako dobrá krávovinka a celkem se tam toho moc neděje. Jenže občas příjde nějaký inteligentní vtípek nebo narážka na něco a rázem to trochu zvedá latku. Nečekejte fekální a prvoplánový humor a budete asi spokojeni.Brzo hodnotit ,ale odpad ani náhodou na to je to vcelku chytré. Takže zatím za 3 hvězdy a příště koukám určitě znovu. ()