poster

Tlapková patrola (TV seriál)

 • Česko

  Tlapky

 • Kanada

  PAW Patrol

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

Kanada / USA, 2013, 25 min

Scénář:

Michael Stokes
 • Leira
  ****

  Takoví Power Rangers v chlupatém kožichu, co morfují cestou na centrálu. Narozdíl od těch barevných panáků nebojují s mimozemšťany, ale plní rozličné úkoly všedního i méně všedního dne a přitom se děti leccos naučí. Odměna přichází po každém výkonu, chybí "reprezentant zla", což se mi jako rodiči líbí. Dvacet minut volna, za mě dobrá volba.(14.10.2018)

 • matolas
  **

  Základná otázka znie, aký je rozdiel medzi tlapkovou patrolou a zelenými kotlebovskými hliadkami? Obe "organizácie" sa pokúšajú nahrádzať štát (nehovoriac o tom, že vo svete tlapkovej patroly očividne štát zlyháva v plnej miere), akurát patrola ešte nezaložila nijakú politickú organizácia, to je však len otázkou času. Navyše ich kápo, samozvaný pasák Ryder, v podstate predstaviteľ tretieho sektoru, zneužíva na prácu zvieratá, pričom je len implicitne naznačené, že ak by neplnili jeho rozkazy, pravdepodobne by si to odniesla ich rodina. Tlapková patrola je v podstate mafia, ktorú platí mierne zaostalá starostka a ako to v prípade mafie býva, obyvatelia ju majú radi, pretože "službička za službičku". V zdravej občianskej spoločnosti spoločnosti však pre polomilitaristické organizácie tohto typu nie je miesto a len parazitujú na byrokraticky zaťaženom štáte. Za toto sa musí tatíček Masaryk v hrobe obracať.(4.8.2018)

 • papaguy
  *

  Měl by se konečně zavést tag "produktové video" a žánr "reklamní". Spadá do ranku komerčních seriálů typu Požárník Sam, Vláčková hlídka apod. Děti na to celkem rády koukají, hlavním cílem je však zviditelnění produktu za co nejméně peněz. Charakteristickým rysem jsou ploché charaktery, mizerná 3D animace a příběhy na ránu pěstí. Možná to je přiměřené věku diváků, mám ale vážné pochybnosti o jejich pozitivním efektu na rozvoj malých diváků. Pominu nechutnou roztomilost a kýčovost... Hlavním padouchem je starosta (takovej buržoust, jak za komunistické propagandy). Vrcholem akce záchranářů v uniformě je záchrana kočičky, roznášení kartiček přátelství apod. Abych jenom nekritizoval - potěší pár zajímavých nápadů. Celkový koncept také není špatný, ale to otřesné provedení!... Co dodat? Tlapková, tlapková... jsi přítel můj... a taky kámoš můj...(15.5.2018)

 • Jozka7
  *****

  Netradiční integrovaný záchranný systém v přímořském městečku Adventure Bay vede desetiletý chlapec Ryder. Jeho Tlapkami, tedy členy štěněcího záchranářského týmu jsou německý ovčák Chase jako policista (později i zvěd), dalmatin Marshall jako hasič (později i zdravotnický záchranář), labrador Zuma jako vodní záchranář, jedinou fenkou v týmu je zpočátku cockapoo (designový kříženec kokršpaněla a pudla) Skye jako letecký záchranář. Tým doplňují anglický buldok Rubble, který zajišťuje stavební a těžkou transportní činnost, a voříšek Rocky, jenž je mechanik s recyklačním vozem plným náhradních dílů a dalších... věcí. Později se přidává i fenka husky jménem Everest, která slouží jako záchranář horské služby, ale nesídlí s ostatními na Centrále (výjezdová základna Tlapek). V současnosti zdaleka nejoblíbenější seriál našich ratolestí, takže přivřu obě oči (což se mi ostatně u těchto seriálů stává) a dám plný počet.(21.4.2018)

 • emdvojka
  ***

  Viete, ja tieto novodobé seriály pre novodobé deti veľmi nechápem, keďže ja som vyrastal na reláciach ako Filmárik a Filmuška, Od Kuka do Kuka a pod. Teraz je to samí počítač, samé tablety a deti to všetko milujú. Ale beriem, lebo pokrok sa nedá zastaviť. A môj práve 5-ročný syn žerie túto patrolu všetkými svojimi "tlapkami"...(3.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace