Tlapková patrola

• Česko Tlapky (více)
Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný
Kanada / USA, (2013–2023), 98 h 54 min (Minutáž: 23 min)

Ron Pardo, Kallan Holley, Justin Kelly, Devan Cohen, Samuel Faraci, Alex Thorne, Lilly Bartlam, Max Calinescu, Drew Davis, Jaxon Mercey, Berkley Silverman (více)

Série(10) / Epizody(258)

Kluk Ryder vede psí smečku záchranářů známou jako Tlapková patrola. Společně plní zapeklité úkoly, aby ochránili pobřežní městečko před zkázou... (TV Prima)

ElectricKo

Dávám 3*, zejména za to, že to dokonale upoutá mýho rok a půl starýho špunta, a člověk má na 30m klid. Jinak je to strašně stupidní, nevtipné a vubec jen na oko udelane. ()

Leira

Takoví Power Rangers v chlupatém kožichu, co morfují cestou na centrálu. Narozdíl od těch barevných panáků nebojují s mimozemšťany, ale plní rozličné úkoly všedního i méně všedního dne a přitom se děti leccos naučí. Odměna přichází po každém výkonu, chybí "reprezentant zla", což se mi jako rodiči líbí. Dvacet minut volna, za mě dobrá volba. ()

trici

Děti tenhle seriál milují, už několikrát mě zachránil holou prdel. Jediná šance kdy je doma nebo na cestách ticho je když tento seriál běží. ()

cccGlenisla

Děti to zbožňují. Za mě je to trochu přihlouplý, ale on to není seriál pro dospělý, ale pro tříleťáky a jim se to líbí. ()

MrAldridge

Bezchybny manager Ryder a jeho podrizeni, kteri jsou mu non stop na telefonu a ihned k dispozici ochotni za nej zivot polozit, hystericka multikulti statostka, ktere asi v obecnim rozpoctu nezbyva na policii, tak vyuziva nevinne zvirata, bez kterych by si diky sve hysterii ani zadek neutrela, k tomu babicka, ktera vola patrolu pres videohovor chytreho telefonu, napojeny na naslouchatko, jakym volal jeste Vlasta Burian...nutno dodat, ze Ryder to manageruje jako spravny byrokrat, je treba mobily svolat vsechny do veze, jakozto do zasedacky, tam ztracet cas poradou a rozdelenim ukolu a pak se dat do prace, do ktere i tak furt keca. Inu kapitalismus je treba tlacit do hlav od utleho veku. Samozrejme chapu, ze muj trilety syn nad tim tak nepremysli a proste ho to bavi, udrzi ho to, jako maloco v posedu na gauci nejakou pulhodinu a to je hlavni, protoze on je ta cilova skupina, ne ja, sracky resici dospely, taky podle toho i serial hodnotím. Ja mozna ocenuji, ze v pohadce neni zlá postava, po ktere by melo ditko divoke spani...coz v priprave na dospělost teto pohadce chybi, protoze svet je protkan bezcharakternimi hovady, kteri vam pro svuj prospech bodnou kudlu do zad. ()

drsny_hery

Moje předškolní děti to milují. V zásadě výchovně neškodná (ale ani přínosná) celkem originální taškařice jedoucí pořád podle stejného scénáře. V každé sérii přibude nějaká ta postava, gadget, vozítko, superschopnost nebo dinosauři a tvůrci mohou vesele dojit kapsy rodičů na nekonečném spektru seriálového merche. ()

GalaktikHero odpad!

Debilné, debilné, debilné! Donekonečna recyklované stupidity, tupé heslá, pokriky. Urobiť z hovna problém a potom ho riešiť s pomocou lietajúcich a šoférujúcich čoklov.... Sliepku ako zviera do kabelky nemá ani Paríž v Hiltone. Všetci sú tam nemormálne dôležití a super a stále sa tam poplácavajú a chvália.... Sú rozprávky, na ktoré sa človek môže pozrieť aj v dospelosti, lebo sú inteligentné, len trochu preexponované v detailoch. Ale na túto chujovinu sa nikto dospelý (a svojprávny) pozerať nedokáže! ()