Reklama

Reklama

Šílená jízda

všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Tobyho Wonga hledají nájemní vrahové, které si objednal bohatý a silný hongkonský obchodník Lau. Toby totiž utekl z Hongkongu i s biomotorem, který má implantovaný místo srdce a má ho doručit do Los Angeles. Lau chce biomotor získat pro Čínu. Na útěku se Toby seznámí se spisovatelem Malikem Brodym v restauraci v San Franciscu, kde se chtěl ukrýt. Spolu odcházejí na nebezpečnou cestu do Los Angeles. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

Lateef 

všechny recenze uživatele

Šílená jízda mi snad deset let opakovaně proklouzávala mezi prsty jako hbitý úhoř rukama neohrabaného rybáře. Ona zdatně uniká skoro celé čsfd (18.7.09 pouhých 109 hodnocení). Sehnal jsem, viděl jsem a ... omládl jsem. Skutečně. Mark Dacascos, bojový choreograf Koichi Sakamoto a režisér Steve Wang mě dokázali vrátit znovu někam mezi 13. a 14. rok života, kdy jsem seděl před televizí a hltal bojové scény všech dostupných action movies. Zdejší fighty jsou naprosto super. Do některých kousků, které tu Dacascos předvádí, by se neodvážily jít ani svalové snopce Jackieho Chana. Byť si občas vypomůže bezpečnostní technikou, akrobacie, kopy a nejrůznější parádičky fakt nemají obdoby. Výborná choreografie, boje ve stísněných prostorách v kombinaci s uměním ´použijuvšechnocosedá- dó´, obdivuhodná rychlost, spousta zajímavých a neokoukaných technik (proskoky, odrazy, úhyby, prvky gymnastiky, capoeiry, kungfu, wun hop kuen do). Takže i v éře Scotta Adkinse a Tonyho Jaa mě dokázala nadchnout a strhnout mlátička z konce 20. století. Akce 100%. Což už se bohužel ani zdaleka nedá říci o příběhu, který obsahuje spoustu hluchých a nudných míst, a navíc mě tu nehorázně obtěžovala Brittany Murphy, jenž si vyloženě říkala o ránu elektrickou tyčí mezi oči. Závěr působil už trochu přepískle, přesto ale pořád vydýchávám ty nabušené akční sekvence, a zdá se, že nějaký čas strávím jejich opakovaným nakoukáváním a podrobnějším rozborem... fakt, jsem jako malej kluk... ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Béčko s výbornou akcí. Dacascos si to tam fakt dává. Hraní mu sice moc nejde, ale o to se celkem stará jeho vtipnej černej kámoš. Příběh je fakt hloupej, ale ten film stejně vznikl jen kvůli těm bitkám, a ty Markovi jdou. Všechny tam kope 5 metrů do vzduchu a je tam hrozně vidět ta hongkongská škola. A taky je tam Walter, geniální žába... :) ()

Reklama

choze 

všechny recenze uživatele

"TYS NA MĚ VZAL BIČ? TO SES SNAD ZBLÁZNIL!" Tohle kung fu honičkové buddy béčko si mě našlo v době, kdy jsem akční filmy prožíval nejintenzívněji (ano, střední škola) a byla to láska na první pohled. A jak se ukázalo, i jedna z těch co nerezaví. Je fajn, když akční film vznikne z jediného důvodu - kvůli akčním scénám a ty akční scény mají špičkovou choreografii natlakovanou jak papiňák vychytávkami a gagy a zručného kopáče, který je odkope. Škoda jen, že Hardisonova postava ukecaného černocha není ani trochu vtipná a ústřední dvojka prostě nepůsobí tak pohodově, jak by chtěla (zpěv v autě), což částečně kompenzuje zábavný padouch jezdící v karavanu a ohánějící se tu tříhlavňovým raketometem, tu bičem, roztomile střelená Brittany Murphy a žabí génius Walter :) Spolu s FREEMANEM nejlepší Dacascosův film. "RUKU NEPODÁVÁM. MůŽETE MI ZAMÁVAT." ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Jízda to teda úplně neni, ale když už se Dacascos dostane k akci, tak se na to dá koukat moc pěkně a musí se nechat, že akce je tu opravdu hodně a i choreografie slušná, i když až moc nereálně přehnaná, ovšem zábavná. Ale příště by to chtělo trošku miň trapnejch hlášek, pokusů o ně tu bylo asi stovka, ale dobrý z toho byly asi tak 2 ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Předně musím poděkovat kamarádovi RAIMIMU, že mne na tenhle flick upozornil, protože mě tahle B-pecka málem úplně minula ... :-) ...Parádně nabušený Béčko, který si na nic nehraje, dobrých 100 minut sype na diváka jednu lepší martial-arts akci za druhou, perfektní humor předváděj slušně ujetý postavy, ústřední dvojka je výborná a sympatická, z Brittany jsem byl naprosto odvařenej, má to spád, má to skvělou choreografii soubojů, má to vtip, Decascos je v prvotřídní formě. Akce je sice sestříhaná, ale je "slušně" sestříhaná a film tím nijak zvlášť netrpí. Prostře zábavný, nenáročný akční Béčko jak má být. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama