Tajemství smrti slečny Neznámé

• Velká Británie The Autopsy of Jane Doe (více)

Otec a syn, oba koroneři, jsou vtaženi do komplexní záhady, v níž mají za úkol identifikovat mrtvolu mladé ženy, která měla očividně hodně temné tajemství. (Filmbox)

JoeHalenbeck

Nedokážu se zbavit pocitu, že vše v tom filmu bylo "random" a ke konci tvůrci zjistili, že to nemá ani hlavu ani patu, tak se to pokusili vyřešit citátem z Bible, který je zároveň dost možná upravený, aby jim seděl (Bible má 50 anglických verzí, kontroloval jsem jich 5) do té povídačky, že by mohla být čarodějnicí - witch. Nebudu se v tom více pitvat, jsou horší horory, ale také i lepší. ()

SaintMichael

Ze začátku to vypadalo, že se rozjíždí velmi dobrý horor, ale asi od půlky to začíná dost pokulhávat a tak nějak se to dokulhá až do konce. Takže nakonec jen průměr. Škoda. ()

JerryPilsen

Mistrovsky rozpracované napětí,že by se dalo krájet.Strach z neznáma a divák polehoučku vtažen do plíživého nebezpečí.Sice krátké,ale výživné. ()

DeMarcco

Zatiaľ prvý a jediný horor, pri ktorom som mal zvýšený tep z mladej, nahej ženy, ktorá celý čas len leží na studenej podložke. Teda podobné scény sú aj v niektorých iných filmoch pre dospelých, ale to čo dokázala Olwen Catherine Kelly, bolo naozaj neuveriteľné. Absolútne mŕtvi pohľad, ktorý počas celého filmu stupňoval napätie, do toho veľmi slušná dvojica hlavných hrdinov, vydarený hudobný podmaz, kamera vždy na správnom mieste, no proste paráda. Rozhodne odporúčam sledovať večer a najlepšie ak sa máte ku komu pritúliť... ()

papez12

Solídny horor s perfektnou atmosférou, kvalitným obsadením a ešte lepšími výkonmi. Prostredie, atmosféra, nápad a spracovanie 5*, nedotiahnutý koniec 3* = 4* ()

dedavena

Zajimavy a fajně spracovany namět. Povedeny filmek. I kdyš koněc byl taki srandovněši, štyry bodiki si odemě zasluži. ()

hujerita

Zo začiatku úplná bomba a nábeh na plnú pálku, ale niečo sa posralo. Inak z hororového žánru, je to v tejto dobe najlepšie čo uvidíte. ale nejak my to extra nesadlo. Inak doma mám za manželku sestričku, takže otázky typu, to neexistuje, som si vyvodil záver, že čo sa deje a kto to vlastne Jane Doe je :-) ()

Vaclav.Krali

Nechápu tohle vysoké hodnocení ..... Já u toho usínal.... to se ještě vážně v dnešní době točí podobnej BRAK ?..... Škoda času ..... ()

SANNY22

Nápad dobrý, ako bolo to super, že sa stále viac a viac objasňoval pôvod tej mŕtvoly (čarodejnice), ale už na konci sa mi tie efekty zdali už moc prehnané. Čiže tak 65% ()

GeorginaAnne

Vždy očekávám nějaký ten "velký šok" či "velké baf" ale to u mě bohužel nenastalo. Film je to zajímavý, Jane Doe krásná ale samozřejmě s ní něco není v pořádku... Napětím je film přímo napěchovaný a celou dobu jsem čekala jak vlastně je tato Jane Doe "zvláštní" a co se jí stalo... Když se Emma dívá na mrtvoly a jedna z nich má na noze zvoneček, tak jsem jen čekala kdy přijde ta chvíle a zvoneček zacinká, samozřejmě mě nenechali dlouho čekat... Závěr byl předvídatelný, tak jako většina "lekacích" scén ale i tak to stálo za to. ()

Pelidor

Já jsem asi udělal trochu chybu. Já jsem řekl kolegovi ,který má taky rád horory, že se na tenhle film hodlám podívat ,že se na něj těším ,protože si myslím ,že to bude pecka. Jenže jsem zapomněl ,že on má na filmy víc času. A tak mi jednou v práci povídá "hm ,tak jsem to viděl ,hm.." A já na to : A dobrý? A on s kyselym ksichtem : Hm ,dobrý. Tak mi dlouho trvalo ,než jsem se odhodlal se na to podívat ,ale asi mě ta jeho protažená huba nějak ovlivnila ,či co ,protože mi to až tak dobré nepřišlo ,i když jsem se snažil. ()

Jirkacek

Tajemství smrti slečny Neznámé mne natolik zaujalo svým interesním nápadem, že jsem neodolal a doma si jej pustil. A to přestože horory zrovna nemusím a když už, tak spíše se dívám na ty duchařské a ne na krváky, kterým se tento film zdál být. Dá se říci, že jsem měl pravdu tak napůl a s první polovinou filmu jsem byl dokonce velmi spokojen. Po povinném seznámení se s otcem a synem, kteří spolu podnikali majitelé pohřebního ústavu se děj slušně rozjel v okamžiku, kdy ji šerif přivezl mrtvolu neznámé dívky, kterou nalezli zakopanou v nějakém domě, v němž zemřeli i jeho majitelé. Slečna neznámá k nim do rodiny však nepatřila, nikdo ji neznal, nalezena byla zcela nahá a tudíž neměla u sebe žádné doklady. Bylo tedy na obou pracovnících pohřebního ústavu, aby dali šerifovi do rána nějakou uspokojivou odpověď na otázku kdo ta žena vlastně je. Dali se do práce a my jsme se tak mohli doma ponořit do zajímavého zkoumání ženského těla a sledovat krok po kroku pitvu. Trochu jsem se obával, jestli to můj žaludek snese, ale nakonec se doma nic nestalo. Zato ve filmu se toho stalo docela dost, nicméně ženská se pořád tvářila stejně tajemně. Samozřejmě neprozradím, co vlastně otec se synem zjistili a ani vám sem nenapíšu, kdo to přežil a kdo ne. Jen si neodpustím malé postesknutí, že toho kocoura mi bylo fakt moc líto - nemyslím to ironicky. Druhá půlka tohoto pozoruhodného snímku nebyla už nic moc, škoda, že se pitvání nevěnovali ještě více a že děj sklouzl do tradičního strašení ve stylu - baf a teď se lekni, Dokonce i tu scénu s milenkou mladého majitele pohřebního ústavu jsem tak nějak očekával. Mít tak v ruce lepší scénář a zajímavější nápady jak vše zdůvodnit a ne se spokojit s běžným vysvětlením, mohl tento horor patřit mezi ty nejlepší, co jsem viděl. Takhle jen zapadl do šedivého průměru a když sečtu plusy a odečtu mínusy, vychází mi pro Tajemství smrti slečny Neznámé tři neznámé hvězdičky ***. ()

trici

Skvělý horor. Nepostrádá nic co divák ocekava. Napeti, lekacky, krev, mrtvoly, stísněné prostory, atmosferu, mysteriozno, dobre herecké výkony. Zaver sice trochu slabší, ale stejne plny pocet odpalím. Velmi prijemne prekvapeni. ()

Trucker odpad!

Zase jedna tuctová hovadina z řad schematických hororvých záležitostí: trapné předvídatelné "lekačky", náboženské hemzy a otevřená zadní vrátka pro další díly. ()

mdf

Ono samosebou už pitevna je dost strašidelně nepříjemný prostor,tutíž se tu nabízí výborný nápad,kde natočit realisticky pitvu pohledné ženy a s pomocí patologa a jeho syna vytvořit vskutku mrazivo,temně dusnou atmosféru.první polovina vás vtáhne a nepustí,druhou polovinu stačilo,jen naznačovat a né všechno polopaticky vysvětlovat,bylo by to pak hodně na vaší fantazii a tím pádem i gradující finále. ()

IvanIII

Po dlouhé době konečně něco koukatelného! Prostředí márnice a pitevny je samo o sobě dosti strašidelné, přidejte jednu krásnou tajemnou, poblázněné rádio a cinkající zvoneček na noze nebožtíka a máte zaděláno na dobrý horor a skvělý filmový zážitek! ()

im8

Atmosféra na pitevně hustá tak, že by se dala krájet a neuvěřitelný výkon Catherine Kelly, která celou dobu ani nemrkla. V jejím případě bombastický začátek filmové kariéry. ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál