Tajemství smrti slečny Neznámé

• Velká Británie The Autopsy of Jane Doe (více)

Otec a syn, oba koroneři, jsou vtaženi do komplexní záhady, v níž mají za úkol identifikovat mrtvolu mladé ženy, která měla očividně hodně temné tajemství. (Filmbox)

Andrew88cz

Děsivé, děsivé, děsivé... Už jen to, že se téměř celý film odehrává v pitevně zní zajímavě a do toho přidejte dobré herecké obsazení, skvělou atmosféru, zvuk a několik opravdu velkých lekaček (koukal jsem na velké tv s kvalitními sluchátky) a máte téměř dokonalé hororové základy, na které se ještě přidaly dechberoucí scény s mrtvolama a ta holčina (čarodějka) co leží na stole v pitevně, při pohledu jen do jejich očí člověku zatrne. Hororové filmy jsou moje specialita a konečně po dlouhé době jsem se dočkal duchařiny se zombikama (co víc si přát) a ještě skvěle podané na zlatém podnose. Děkuji a víc takových nápadů bych prosil... (9/10) ()

PMU

74%? To jako vážně?? Za co proboha? Chyběla tomu ponurost. Zasloužilo by si to mnohem lepší kameru. Trapná zápletka. Max dvě hvězdy.. Prej 74%.. no tvl.. ()

badmad666

Ač nejsem moc fanda do hororů,tohle byla paráda!Skvělý příklad jak z minima dostat maximum.Několikrát jsem si musel měnit plínky,podělanej až za ušima.80 minut napětí a strachu.Díky)) ()

Dabling

Atmosféra se v tomhle filmu dala krájet jako naše tajemná Jane Doe (ačkoli, krájení do ní nebylo zrovna zadarmo). Rozhodně tento film z klaustrofobického prostředí márnice mě velmi mile překvapil a od prvního shlédnutí jsem si jej zařadil do svých TOP 5 hororových filmů. ()

Belbog

Kladem je minimalismus spočívající v tom, že film je postaven čistě na hereckém výkonu dvou (resp. tří) herců. Nevýhodou je děj - skutečnost, že zajímavá zápletka i výborné vyšetřovací schopnosti patologů vedou jen ke klubku hororových klišé je velmi smutná. ()

vrch07256732

Dnes pozrete 2 krat s rovnako desivou atmoskou ako 1 raz. Toto je komorne hororove dielo o 2 hercoch a jednej mrtvole, ale ma to od zaciatku do konca grady. Upozornujem ze sa nejedna o nijaky akcny zombie horor alebo daco podobneho. ()

KarlN

Tohle je prostě paráda...a podle mého názoru i důkaz, jak se dá na poměrně malém prostoru a s ne moc velkým rozpočtem udělat vážně maximum. Má to děj, napětí (chvílemi jsem skoro nevnímal okolí a to se mi nestává) velmi podařené záběry kamery (vypouklé zrcadlo apod.) dokonce i průběh pitvy je podán více než reálně. Kéž by takových filmů s originálním nápadem a sympatickým obsazením bylo víc. ()

JustEdems

Až na občasná klasická hororová klišé, určité nesrovnalosti nad kterými si jen pokládáte otázku (co tím vlastně autor myslel) se jedná o velice vydařenou podívanou, s originálním námětem, skvělou hororovou atmosférou a příjemnou ústřední dvojicí. Škoda jen, že to eskalující nadšení v posledních minutách postupně ustává. ()

MatoPalkes

Prvá polovica zahŕňajúca pitvu bola úplne super. Neustále napätie, aspoň u mňa, či otvorí alebo neotvorí oči. Paráda. Potom to začne byť viacej hororové, duchárske a ironicky nudnejšie než prvá polka. Každopádne rejža vyzerá byť docela talentovaný. ()

Hexx

Nemůžu si pomoct, ale je to jeden ze tří TOP hororů z možná už stovek co jsem vykoukal a nemůžu se rozhodnout, jestli je na špici nebo ne. Rozhodně srdeční záležitost a totální trefa do černého (a rozpitvaného). Tenhle márnicový šmrnc dlouho a možná že nikdy jen tak něco nepřekoná. Ani se nenadějeme a opět tu bude Štědrý večer... pojďme si zazvonit zvonečkem! ()

johny298

Inteligentný horror kde človek nenájde viditeľné slabé, alebo nelogické miesta. Po odsledovaní japonských a USA remake horrorov som tušil, že napriek nádeji a snahe sa hrdinom nepodarí zlo zastaviť.  Ale aj tak to bolo celkom zaujímavé a režisér a kameraman sa dobre držal postupov pre navodenie tej správnej strašidelnej atmosféry. ()

the.gargoyle

Dva koroneři na sále a 1 mrtvola ženy, pitva, kde je vidět snad všechno - vyříznutý jazyk, orgány, no  začíná to zostra, ale stačí pár říznutí skalpelem a začne zničehonic blbnout rádio a už to jede. Ze začátku jsem se bál, že mě film zklame, ale nestalo se tak. I otevřený konec stál za to. Mrazivý soundtrack + skvělé herecké obsazení, jen film mohl být trochu delší, přece jen by mě furt zajímalo, jak by ta konečná scéna dopadla, kdyby měla nějaký uzavřený konec. ()

Millan

V tomto případě platí ,to co se líbí většině nemusí se líbit jedinci, shlédl jsem právě kvůli dobrému hodnocení a žánrově mám rád tento typ filmařiny, ale víc než abych se bál a třásl hrůzou se mi zvedal žaludek,,, dosti nechutné scény ,,  a skoro až do konce jsem se nudil za mě 2 hvězdy to za ten konec  těch posledních 7 min bylo lepší než celý v uvozovkách horror ()

ilegal1983

Vlastne poznate to ked prehladavate filmy ci vam nahodou nieco z vasho oblubeneho zanru neuniklo.Dalej sa ani nemusim rozpisovat a je vsetkym jasne kam tym mierim.Vcelku komorne dielko ktore nijak neurazi ale zdalo sa mi lepsie v prvej polovici.Proste rad objavujem a rad by som vedel kam az vedie kralicia nora.Nedostavam ale postacujuce vysvetlenie a niektore scenky hlavne v marnici boli trochu lacne.Modelka na stole sa dobre sleduje zvlast ked je to byvala carodejnica.Spokojnost,prijemne prekvapenie pre mna. ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál