Tajemství smrti slečny Neznámé

• Velká Británie The Autopsy of Jane Doe (více)

Otec a syn, oba koroneři, jsou vtaženi do komplexní záhady, v níž mají za úkol identifikovat mrtvolu mladé ženy, která měla očividně hodně temné tajemství. (Filmbox)

FauSSt

Tie tri hviezdy si zaslúži iba prenádherná Olven Kelly, film ako horor je len slabší priemer, zápletka je skorej smiešna ako hrozivá...škoda nevyužitého potenciálu. ()

Paulie2

První půlka zajímavá, docela mě napnula,pak už nic moc. Čekal jsem buď něco napínavějśího, nebo nějaký ultra zvrat. 3* ()

stripterka

Atmoška jako kdysi na koleji, na které jsme měli v suterénu pitevnu. Rozhodně nejlepší z posledních 10 hororů, které jsem vidělo. ()

flyer.nick

Ten nápad je super, prostředí taky. Jen mi to občas přišlo, že si to dělá srandu samo ze sebe a že v tom scénáři zbylo až moc děr. Ale i tak dobrý pokus o horor a drama s minimálním počtem postav, jednou místností a strašidlem co... ()

Pythonator

Nekrofilní orgie pro pokročilé. Laciný horor, ve kterém ožívají noční můry všech patologů a jedna sličná herečka tam hraje svou životní roli poněkud prkenně. ()

Holly_Molly

Vyjádřeno příkladem: Hutná atmosféra + okultno + gradující záhada = Parádní napínavej horor, u kterýho mi bylo ouzko jak už dlouho u žádnýho hororu ne a to tam ani nemusela být miliarda laciných lekaček! PS: RIP košiška :´-( PS2: Obrovskej respekt tý borce na pitevnim stole..líp zahranou "mrtvolu" abys ve filmovym vesmíru pohledal! ()

hephaestus

no tak prekvapenie sa nekoná, film je možno dobre zrezirovany ale ma taky slaby scenar, že fungujú snad len lakacky. velmi lacne... ()

CheeseFigure

Skromný horor o dvoch (väčšinu minutáže) hercoch. Pomaly to buduje atmosféru tajomna, keď spolu s patológmi síce o slečne neznámej nič nevieme, ale začíname tušiť, že nie všetko s ňou bude s kostolným poriadkom. Je tu pár predvídateľných vecí, rovnako ako záver, ktorému ale predvídateľnosť nijak neškodí. Spokojnosť. ()

ciapok

rozpačitý mix štandardných hororových prvkov, ale s dobrou atmosférou. Instantná návnada v podobe peknej baby na pitevnom stole (iba pre zvrhlíkov, pochopiteľne) a kedže som na tú návnadu zabral i ja, dávam 3. To je hrozné - aký je ten divák podplatiteľný :) ()

kekebreke

Komorní a parádní první třetinou, pak už se to tak nějak táhlo, opakovalo a konec mě trochu zklamal. Ale určitě nelituji, že jsem to viděl. Husí kůže byla, lekačky taky, takže za mě fajn. ()

Martin29

Dám 4 hvězdy jelikož k dokonalosti mě něco chybělo (k tomu se dostanu na konci). Otec a syn mají pitevnu. Jednoho dne, když mají za sebou 3 pitvy k nim přivezou čtvrté tělo u kterého se neví kdo to je a jak zemřela. Začnou ho poté pitvat, ale to tělo je neobyčejné takže se brání. Na to, že to točil režisér té found footage sračky o trolech (společně s The Visit nejhorší found footage na světě) nadprůměr . Je to takový mix hororu Patologie (hodně si to zakládá na pitvách) jakéhokoliv dílu Kriminálky (Las Vegas,Miami, Los Angeles a bůhví kolik jich bylo dále) (ty scény z pitev vypadají přesně jako v tom seriálu) a duchařiny (nebo co to bylo) K dokonalosti mě jen chybí vysvětlení 1) kdo to teda byl a jak zemřela (to, že byla čarodějnice ze Salemu mě nestačí) 2) jak se dostala do toho domu 3) Proč musela umřít holka syna toho patologa, když ona nic neudělala a ani o tom nevěděla, že tam tu mrtvolu měli (jediné dobré vysvětlení mě příjde, že chtěla,aby trpěl, i když zase on trpěl už tím, že přišel o otce) 4) proč všechny útoky byly na toho otce, když u té pitvy byl i ten syn 5) jak umřela ta kočka (myšlena ta 4nohá) a proč umřela nemluvě o tom, že mě kdyby někdo zabil kočku bych to asi nějak řešil tady ten otec to neřeší vůbec vidí kočku pobodanou od krve co se zmítá v agonii slyší, že jeho syn řekl, že v té rouře něco je a neřeší to vůbec 80 procent ()

BranuliQ

Tak tomuto naozaj chýbalo len málo k tomu, aby som zvýšil na plný počet. Veľmi podarená "jednohubka", ktorá mnoho plnohodnotných horrorov tohto roka zanecháva ďaleko za sebou (aspoň väčšinu). V tomto žánri je veľmi ťažké prísť s niečím novým a aj keď s tým má problém aj The Autopsy of Jane Doe, predsa len je Øvredal trochu originálnejší. Podľa môjho názoru by ale celý film vyznel ešte lepšie, keby sa držal toho, čo započal v prvej polovici. Nehovorím, že tá druhá, horrorová, bola zlá, práve naopak, no vôbec by neuškodilo, ak by tvorcovia ostali len v rovine mysteriózneho thrilleru. 85% ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál