Tajemství smrti slečny Neznámé

• Velká Británie The Autopsy of Jane Doe (více)

Otec a syn, oba koroneři, jsou vtaženi do komplexní záhady, v níž mají za úkol identifikovat mrtvolu mladé ženy, která měla očividně hodně temné tajemství. (Filmbox)

PORTER44

Docela povedený horůrek,nevzpomínám si že bych z pitevny už něco viděl a nebylo to špatný ,prostředí na horor jak dělaný,atmosféra hustá a děsivá,jednu výtku bych měl chybělo mi tam trochu víc obludných duchů nebo těch obživlých mrtvol ,byli málo vidět,jinak pitvání čarodejnice do detailu zajímavé. ()

tina18

Veľmi slušné dielo, ktoré ma potešilo svojou viac-menej originalitou,dobrou atmosférou, a postavami, , ktoré sa po väčšinu času správali tak akoby sa očakávalo od ľudí v takejto situácii(samozrejme, nie stále, ale príjemná zmena oproti ufňukaným padavkám, ktoré zomierajú po svojich nezmyselných rozhodnutiach v prvých dvoch minútkach filmu ). Hodnotenie: 75% ()

SaculAtakav

Papínek a synek obcujou s mrtvolama a pak se diví, že se jim to jednou vymstí. Dostane se jim do ruky zánovní slečinka, ale jako to bývá s nákupy naslepo, tak i ona je zevnitř nepoužitelná. Díra mezi zubama a chlupatej bobr. Chlapci se v ní rejpaj jak synek v obědě od babičky, tak pak se nemůžou divit, že dostanou pár lepanců. Nakonec zjistí, že Janička je Magika Von Čáry a tam končíme se zajímavostí filmu. Pak už je to jenom buch, buch, sek, pích, cink, cink, baf, bum a titulky. Nedodělaný příběh a chybějící historie slečny, na kterou čekáte celý film, kazí dojem z celkového kousku. ()

CrazyMickal

Film, který mě zaujal příběhem i zpracováním. Myslím si, že má vše, co má mít dobrý horor k zažití správně strašidelné atmosféry u vás doma. Prostředí patologie spojené s temným okultismem je pro mě dokonalé spojení. Přeji více takto povedených hororů. ()

Wiceman

Překvapivě svěží vánek, na kterym se svezl tenhle povedenej mysteriózní horor. Do rodinnýho koronerskýho podniku přiveze šerif podivnou mrtvolu mladý ženský, která je mrtvá pravděpodobně delší dobu, než na kterou vypadá. Během pitvy se začnou dít tak divný věci, že být koroner já tak jí vezmu rovnou do spalovny a ono nějak ... ups .... upadla. Jenže oni to vlastně zkusí, což dělá z filmu o to sympatičtější počin už jen kvůli tomu, že chování postav má hlavu a patu a že by v daný situaci jednal asi každej. Celej film je tajemnej jako tajemnej Hrad v Karpatech a při cinkání zvonečku Vám budou zalejzat kulky až do krku strachy. Po delší době opravdu povedenej kousek. Nicméně konec je takovej .... podivnej. Vyvolává rozhodně víc otázek než odpovědí a možná by nebylo špatný natočit prequel k tajemný Jane Doe. O to ale zřejmě tvůrcům šlo, takže asi nic nebude, ale kdo ví?! Čtyři hvězdy. ()

pa3k16

Každý, kto si chce skuknúť dobrý horor roku výroby 2016 a vyššie očakáva niečo nikdy nenatočené, nenapísané, nevidené so záverom ala Shutter Island...žiaľ tento žáner má svoje limity...pre fandu hororu určite odporúčam pozrieť, uvidíš niečo staré a videné, niečo nové a nevidené, ale určite veľmi zajímavo natočené, s dobrým castingom, niečo budeš a niečo nedáš...dávam 4*, nehodnotím fullrozpočtovú drámu ale moderný horor 😀 ()

Mrliš

Musí se nechat, že tento film je celkem povedený. Neustálé záběry na nehybný obličej Jane Doe se zakalenýma očima dává dávku nepříjemného pocitu. Na shlédnutí je to fajn horor. Prostředí starého domu se sklepním krematoriem a pitevnou s mrazáky je zvoleno velmi pěkně. Jsem mile překvapen. ()

tommco

Perfektný horor z prostredia pitevne, ktorému nechýba absolútne nič. Perfektná atmosféra, herci, mysteriózno, pravý hororový strach, vraždy, sexi mrtvolka vystretá na stole. Sedel som priklincovaný na gauči od začiatku do konca a ani som nedýchal. Po prvom pozretí mám pocit, že je to snáď najlepší horor aký som kedy videl. Normálne som nemohol zaspať a toto sa mi po hororoch nestáva. Tušil som že pointa bude trošku uletená, ale nebolo to až také zlé. Vôbec mi to dojem z filmu nepokazilo. Super! ()

Maratonec

Napínavé, místy děsivé a mysteriózní. Některé originální pojetí příběhu zabíjí klišovité stereotypy hororu, ale to rád odpustím a nebudu rejpavý. Rozhodně řadím k tomu povedenému za uplynulý rok 2016 na poli hororu. Nechci dopředu předbíhat, ale otevřený konec vypadal na budoucí dvojku, na kterou budu určitě přísnější. ()

r3musko

Prvá polovica nechutná a druhá nepríjemne dusivá. Režisér vie ako spraviť atnosféru a ide mu to veľmi dobre. Ako bonus, postavy sa správajú racionálne a nie je ťažké sa s nimi stotožniť. Najlepší horor v aktuálnom roku a jeden z najlepších vôbec. ()

BStone

Vynikající horor se zajímavým námětem a silnou atmosférou z jedné rodinné pitevny... Podařilo se mu udržet mě v napětí, i o nějakou tu nechutnost nebyla nouze. Film je příjemným překvapením a krásně to natírá všem Annabellám a podobným pseudohorůrkům... Tuzemští překladatelé názvu opět bodují... 85% ()

sun.eagle

Čerstvý zavan na hororovem poli vanouci ze zatuchle pitevny. Delat nocni sichtu v marnici nebo na pitevne to jd ma nocni můra a je to taky vděčný hororový námět. Na minimalnim prostoru se tu zručne pracuje s gradaci a napětím. A na tvar JD jen tak nezapomenu. Přes všechnu tu chvalu ve me tustava pocit ze romu neco chybí, ze to slo zpracovat ještě lépe a i ten konec si to zasloužilo lepší. ()

abanek

Prvni pulka za 4 , druha za 3...Skoda , ze se nekdo nezamyslel nad nejakym jinym koncem.....Po druhe projekci - pekna mtrvola, fakt dobra prvni pulka, slusna kamera, ale zadna bomba ... ()

lineker

Ten film celkem funguje. Pro mne však jen do doby, než je "všechno" vysvětleno. Do té chvíle je to opravdu zábavné, prostředí pitevny, škola patologie, fungující vztah otec syn a do toho záhadná mrtvá žena, s jejíž přítomností na pitevním stole se začnou dít prapodivné věci, které úspěšně gradují. Škoda jen, že si scénárista nedal větší práci s vysvětlením všeho toho tajemného, ten film si to určitě zasloužil. Olwen Catherine Kelly by si zase zasloužila návrh na Oscara za ženský herecký výkon v hlavní roli. ()

MartinK.789

Už jsem ani nečekal ,že v této době příjde horor u kterého se budu bát a on opravdu přišel. Úžasná atmosféra, dobré herecké výkony, povedené "jumpscary" jenom ten jednoduší závěr mohl být jinak ale to mě neodradilo abych dal 5* ()

jozorazak

Solídny horor. Konečne som sa dočkal niečoho nového...Ohľadom hororov ma už nebavil ten otrepaný dej ohľadom toho ako sa rodina nasťahuje do zvláštne lacného a veľkého domu v ktorom nakoniec straší...Takže určite hodnotím pozitívne. ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál