Tajemství smrti slečny Neznámé

• Velká Británie The Autopsy of Jane Doe (více)

Otec a syn, oba koroneři, jsou vtaženi do komplexní záhady, v níž mají za úkol identifikovat mrtvolu mladé ženy, která měla očividně hodně temné tajemství. (Filmbox)

majo0007

V tohtoročnej záplave nemastných-neslaných hororových počinov je toto ako vykúpenie. Pekný darček pod stromček, ďakujem! ()

Deyw

Ty kravo..po letech horor, kterej je fakt horor..zadny trapny lekacky apod..proste cistej strach, kdy pri zaberu na Jane sem mel strach jako sem nemel pri vsech hororech co sem videl poslednich 10let..tohle byla mrda jako krava..skoda horsiho konce, ale jinak to nema chybu..ja se malem posral! ()

HorrFi

Za sebe musim říct, že to neni horor, kterej by se u mě nesmazatelně zapsal do mojí hororový historie, ale je to znamení, že se přece jenom v posledních letech ještě občas podaří natočit dobrej horor ovšem za mě je to slabších pět.. ()

URBAN

Poněkud zvláštní film. Kdo by řekl že pitvání mrtvoly bude tak zábavná podívaná. Pro slabší povahy to bude nejspíše nechutné, ale ti co u tohoto zůstanou zažijou skvělou netradiční hororovou podívanou a perfektním scénářem. ( 10.8.17/MAC ) ()

Khumbac

Dalo se tam pobát. Začátek byl na detaily exkluzivní. Mladý "Dexter" sympatický a stopáž přijatelná. Sice mě vyrušila roba, ale užil jsem si to. ()

Mr.Ripley

K čemu je famózní casting a precizní kamera, když je aspirant na thriller roku zazděn pitomoučkým rozuzlením a průhlednou pointou? Don't Breathe zůstává nepřekonán. ()

chelseaman22

Slušnej trup Jane! Inu mít v suterénu trvalého bydliště márnici a pitevnu v jednom je pro silné nátury. Obzvláště podezřelé je to, že si klučina místo koitu vybere penetraci Jane, a to pilkou, jež žebra zaručeně prořízne. Zvonečky cinkající při pohybu oživlých trupů napovídají, že song "Zvonky štěstí" není zas tak úplně pozitivním songem. 79% ()

maxxxim odpad!

Ako by povedal Houmik: "nuudaa". Určite nie žáner horor možno slabunký pokus oň, ale určite nie horor. Taká somarinka nudná ako by povedal aj Rárius. ()

cocrHeLL

Hmmm... Dost dobrý! Škoda toho pozlátka a laciných triků, které se vyskytují ve všech dnešních hororech (fakt potřeba aby k nahnání strachu bylo nutno otevřít potvoře tlamu a vydat hlasitý zvuk, vytvořený ve free audioprogramech, nebo stažený z kompilace "top horror sounds of 21st century"?). I tak super a neobvyklá pitvačka s dobrou atmoškou a postupným rozuzlením. Fakt příjemný překvápko. ()

Lachtaan

Dostaly se ke mně zvěsti o tom, že The Autopsy of Jane Doe je jedním z nejsilnějších hororových zážitků roku 2016 a konečně jsem se na vlastní kůži přesvědčil, že ani v nejmenším nelhaly. Tématika čarodějnictví je dle mého ještě pořád nevyčerpaným filmovým motivem a v takto příliš neomletém moderním hávu z toho zkrátka nemohlo vzniknout nic špatného. ()

filmmovier

Atmosférická, napínavá a komorní první polovina byla naprosto dokonalá. Jediná místnost (pitevna), výtečný Brian Cox, Emile Hirsch, mrtvá ženská na stole a nic víc. Teda kromě záhady její smrti, která dává čím dál menší smysl... Takhle se má strašit, protože v tomhle filmu to jde tvůrcům fenomenálně. Škoda jen, že v druhé polovině se skvěle rozjetá záhada začala pomalu rozpadat až nakonec skončila naprosto nepřekvapivě. Ale i tak výborný film a žánrový klenot. 85 %. ()

Tosi

Záhadná pitva o třech hercích, kde mrtvola, tuhá jak prkno, překypuje zlověstným potenciálem. Dokud koroner a jeho syn, pitvají, řežou, krájí a koukají do těla mrtvoly jako kdyby chtěli rozlousknout Enigmu, funguje film skvěle jako reálnej horor-thriller. S nástupem nadpřirozené hrůzy pro mě film bohužel spadl mezi standardní horory s povrchním závěrem, tak akorát na jedno podívání. ()

ivan_drago

Plíživá duchařina s hutnou atmosférou s trochou detektivní práce... lehce prkenný výkon hlavní protagonistky... kdyby do toho dala trochu života, dám pět... ()

Johnny.ARN

Fujky. Nemŕtva stále útočí za zvuku desivej hudby, v pivnici, s pomocou dalších nemŕtvých privádza preživších na pokraj bláznovstva. A aj divákov. Nie úplne, ale miestami to bolo pekne ....no fujky. Ale herečka je pekná, aj keď veľa nehrala, príbeh patrične desivý a moje rozhodnutie nepozerať horory opäť upevnené. 4 z 5 ()

Mrkvič

Dlouho jsem po hororu neměl tak stísněný pocit ještě dlouhé chvíle po konci filmu. Nehybná slečna Neznámá je opravdu terno. Navíc duchařina zasazená do zajímavého prostředí, které je v první polovině filmu parádně využito. ()

Sfinkter

Konečně závan čerstvého hororového vzduchu s příměsí čarodějnického šmaku, kterým se u mě tvůrci trefili do černého. ()

Jizni Tlapa

Tahle slečinka se s tím od první minuty nemaže a to je vlastně to nejvíc. Udržuje diváka po celou dobu v napětí dobře načasovanou pitevní scénou, nápadem, hudebním podkresem, ústřední obdivovatelskou dvojicí a závěrem, ze kterého si onen diváček stříkne do textilu... ()

BROKEN_

Minimalistický horor s hutnou atmosférou. Od začátku jste vtaženi do děje filmu, který je zajímavý, a dobře vypointovaný. Herecké výkony na jedničku - Cox a Hirsch předvedli herecký koncert. Režisér André Øvredal výborně pracuje s prostředím a atmosférou. Hudebně je film výborně podkreslen. Je pravda že závěr je tak trochu uspěchaný, i tak se jedna o skvělý horor, u kterého budete zírat od začátku až do konce, nebo alespoň já zíral. Silné 4 hvězdy. ()

mickyreed

Zezačátku sem byl dost skeptickej, ale když sem se k tomu nakonec díky ohlasům dokopal, tak se z toho vyklubal jeden z top hororů za rok 2016. ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál