Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Keď sa manžel pani Choi Mogyeong (Min-hee Kim) zaplietol do špinavých kšeftov s ruskou mafiou v snahe predať im účty Johna Leeho (Dong-gun Jang), ktorý mal túto prácičku na starosti a ktorý sa dopustil fatálnej chyby, sa teraz cíti vinný za smrť malej Yumi, utápa sa v alkohole a sebaľútosti. Avšak krutý šéf mu dáva za úlohu dať veci do poriadku a navyše zavraždiť i matku malej Yumi. Gon však netuší, že namiesto plánu zlikvidovať pani Choi nakoniec rozpúta neúprosný boj o jej záchranu... (sochoking)

(více)

Diskuze

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

JFL

JFL (hodnocení, recenze)

Na velkém plátně během Filmasie - první prosincový týden v Praze.

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Ouwen

tak mačeta bola najlepšia scénka :), škoda že nebolo takého, ručného, viac, ale aj tak dám 5*, 4+1 jednu naviac za super atmosféru

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

já miluji romantický film a tady romantika byla , já miluji dlouhý filmy , tenhle byl dlouhý , já miluji málo akce a tady bylo málo akce , takže za mně pět 

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Yoshitsune , Ouwen

 a zato už počas filmu dávam hodnotenie lebo niekedy zabudnem na konci a ohodnotenie tu mi slúži do budúcnosti ako značka že ktoré filmy som už videl :)  

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

klídek, stejně to dokouká. a jsem jen rád, že tomu napálí super hodnocení. jen tobě závidím, že jsi tomu dal plný počet bro (nic ve zlým pochopitelně) 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Ouwen

 oookaaaa, teším :) , práve som videl keď ten kamión narazil do auta a pripučil ho o stenu, tiež perrrrfektný záber :) 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

na kyu peeee vypustia warez, keď jediné eng titulky ktoré sú stoja za deravú bezdomovcovu voňavú bačkoru. Tupci jedni blbí. Ale už som to musel dosledovať lebo to bolo veľmi dobré :) O to viac tie rádoby titulky vadia a škodia tomu filmu.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

neskutečná akce, špička žánru. škoda jen, že jí nebylo víc a trošku mě zklamalo zúčtování. 

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama