Reklama

Reklama

Harbinger Down

  • Velká Británie Inanimate
Trailer 1

Skupina postgraduálních studentů si zajistila místo na rybářské lodi Harbinger, aby mohli studovat efekty globálního oteplování na kosatky v Beringově moři. Když posádka lodi vyloví nedávno rozmrzlý kus starého sovětského vesmírného vraku, všechno se úplně zvrtne. Vypadá to, že Rusové experimentovali s želvuškami, drobnými pružnými živočichy schopnými odolávat extrémnímu vesmírnému záření. Bytosti přežily, ale ne bez mutace. Nyní je posádka vystavena agresivním zmutovaným organismům. A po umístění v ledu po tři dekády se bytosti nehodlají vzdát tepla lidské společnosti. (noelcoward73)

(více)

Diskuze

Uživatel stuntmanMIKE smazal svůj příspěvek.

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

Jediny rozdil mezi timto kykstartérem a naprosto klasickym podprumernym druhoradym scifi je, ze na konci nevidime zadny naznak toho, ze to ta potvora prezila. Dale jsem se opravdu musel mracit na kvalitu scenare :D - nevim ale odflaknuti hned nekolika okamziku mi prislo nekskutecne lacinne, vzpomenu treba moment, kdy ze dozvime, ze je na lodi ruska agentka samozrejme byvala clenka KGB a je tam od sameho zacatku plavby jenom proto, aby nasla ten zrcenej ztracenej modul, ikdyz ten nasla Americknka s rodinnymi problemy shodou opravdu podivnych okolnosti, kdyz uvidela v ocenau cerveny svetylko, a to přesto, že konzultantka nove ruske vyzvedne sluzby zmini,ze zachytila signal a nicmene nalezeni toho modulu neudelala absolutne nic, jenom cekala, kdyby nahodou neco bylo??? :D Ze to nebude takova parad, jsem pochopil hend co jsou videl genderove vyvazenou posadku rybarske lodi zabyvajci se lovem sneznych krabu, halvni hrdinka i agentka aji samozrejem kazdy den udelane natupyrovane vlasy a nezapomenou se vzdy radne nalicit a pouzit rtenku :D

na příspěvěk reagoval Beckett51, stuntmanMIKE, stuntmanMIKE, Wacoslav1

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Ten komiks si musím sehnat celej! Chci vidět/číst pokračování! Díky!!! :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

K feferonkám mám podivnej vztah. Líbí se mi začátek, kdy mi lítá oheň z úst, ale nelíbí se mi konec, kdy mi lítá ze zadku.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Má pravdu, radši tam ani nechoď, je to tam ostrý jak omáčka od číňanů.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Marceloo

Marceloo (hodnocení, recenze)

Tvojho otca tu nespomínaj. :) Na to že je vypatlanec by si nemal byť pyšný. :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

A dost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K ničemu to nevede, Pánové.....nejste ve znamení kozoroha?

Marceloo

Marceloo (hodnocení, recenze)

Nebudem ti nadávať, nemienim sa skláňať na tvoju podradnú úroveň. :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Marceloo

Marceloo (hodnocení, recenze)

the fact that the fine FX artists at Amalgamated Dynamics did some amazing practical work that while still somewhat present in the final film was primarily replaced and/or enhanced with a lot of CGI - ak by si chcel argumentovať, boli nahradené = neboli použité

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Marceloo

Marceloo (hodnocení, recenze)

A na to si ako prišiel? Ja som nikde nenapísal nič o vystrihnutí. Proste sa to luďom, ktorí robili na The Thing nepáčilo, tak použili CGI a nie veci ktoré pre nich urobili ADI. Samozrejme za tie roky prebehla nejaká úprava. :)

Reklama

Reklama