Marvel One-Shot: All Hail the King

Drew Pearce

Kevin Feige

Scénografie:

Shepherd Frankel

Videné už dávnejšie a musím povedať, že dobrý krok od MARVEL ako ospravedlniť, že takého skvelého záporáka vymenili za chlápka v obleku. Avšak, aj tak zo skutočného hľadiska je škoda nevyužitého potenciálu Bena, naozaj bol v IM3 skvelý. Určite sa MARVEL Mandarina a jeho magické prstene nepokúsi niekedy použiť.(3.8.2014)

Společně s agentkou Carterovou nejpovedenější Marvelovský kraťas. O proti Carterový, která byla akční, je tohle spíše komedie i když akce se taky dočkáme. Před titulkama nás lehce navnadí na případného padoucha a během titulků tu máme vtipnou scénku s předchozím Iron Manovým protivníkem. Ben Kingsley perfektní, KGB Cop pobavil a potěšila opička z Hangover 2.(5.2.2014)

Dost možná nejlepší One-Shot, který zajímavým způsobem navazuje na třetího Iron Mana, kdy vtipně odkazuje na minulost série a zároveň prezentuje zajímavý příběhový a záporácký příslib do budoucna, na který se zatím bohužel nenavázalo a je otázkou, zda All Hail the King nezůstane v tomto ohledu osamoceným kouskem, ale i kdyby tomu tak bylo, jeho kvality mu to rozhodně nesnižuje.(3.3.2018)

Znovu se Marvel překonal a spolu se sirem Benem Kingsleym, který si zde zopakoval svou, hned po Ghándím, nejikoničtější roli, doručili prozatím nejzábavnější bounsový kraťas. Kdo se trochu vyzná v komiksové mytologii Iron Mana bude nadšený. Závěr pak otevírá dveře do daleké budoucnosti, kde možná kovový muž poměří síly s naštvaným mágem.(5.2.2014)

• orkadimenza

Vousatý plešoun Ben Kingsley co měl zahrát neherce a chlapa s pořádným respektem se svým metrem šedesát? No tak to se asi moc nepovedlo. Nevím, jestli mě to mělo zaujmout něčím jiným, ale jestli je tohle čistě Marvelovská práce, tak si u mě Marvel vysloužil další minus do vyrovnaného souboje kladů a záporů.(29.11.2016)