Reklama

Reklama

Marvel One-Shot: All Hail the King

Novinář Jackson Norris přichází do vězení, aby natočil dokument o Trevoru "Mandarin" Slatterym, který je vězeňskou celebritou. Celá událost však nabere zcela jiné obrátky poté, co se ukáže, že Jackson Norris vlastně novinář vůbec není... (gogos)

Recenze (72)

Stanmi 

všechny recenze uživatele

V pořadí pátý Marvel One-Shot tentokrát dějově navazuje na třetího Iron Mana. Příběh se věnuje postavě herce Trevora Slatteryho (Ben Kingsley), který se ve vězení stává opravdovou celebritou...Tvůrci tentokrát vsadili především na humor a Bena Kingsleyho, což byla rozhodně správná volba (především znělka Trevorova seriálu se opravdu povedla). Zároveň je však celý příběh také zajímavým rozšiřením marvelovské univerza. Stejně jako v předchozím one-shotu Agent Carter i zde tvůrci přichystali malé cameo, tentokrát v podání Sama Rockwella. Celkově vzato vtipný a povedený snímeček. ()

orkadimenza 

všechny recenze uživatele

Vousatý plešoun Ben Kingsley co měl zahrát neherce a chlapa s pořádným respektem se svým metrem šedesát? No tak to se asi moc nepovedlo. Nevím, jestli mě to mělo zaujmout něčím jiným, ale jestli je tohle čistě Marvelovská práce, tak si u mě Marvel vysloužil další minus do vyrovnaného souboje kladů a záporů. ()

Reklama

Echelon1 

všechny recenze uživatele

Videné už dávnejšie a musím povedať, že dobrý krok od MARVEL ako ospravedlniť, že takého skvelého záporáka vymenili za chlápka v obleku. Avšak, aj tak zo skutočného hľadiska je škoda nevyužitého potenciálu Bena, naozaj bol v IM3 skvelý. Určite sa MARVEL Mandarina a jeho magické prstene nepokúsi niekedy použiť. ()

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Společně s agentkou Carterovou nejpovedenější Marvelovský kraťas. O proti Carterový, která byla akční, je tohle spíše komedie i když akce se taky dočkáme. Před titulkama nás lehce navnadí na případného padoucha a během titulků tu máme vtipnou scénku s předchozím Iron Manovým protivníkem. Ben Kingsley perfektní, KGB Cop pobavil a potěšila opička z Hangover 2. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (7)

  • Na konci filmu se na scéně objeví Sam Rockwell jako Justin Hammer, padouch z filmu Iron Man 2 (2010). Ten je umístěn ve stejném vězení jako Trevor "Mandarin" Slattery (Ben Kingsley). (gogos)

Reklama

Reklama