Reklama

Reklama

Pták na drátě

  • USA Bird on a Wire (více)
Trailer

Marianne Gravesová je úspěšná advokátka, která náhodou při služební cestě do Detroitu pozná v automechanikovi u čerpací stanice bývalého snoubence, který před patnácti lety údajně zahynul při leteckém neštěstí. Marianne je bez sebe vzteky, že ji obelhal o svém skonu. On tehdy svědčil proti překupníkům drog z řad FBI a agenta Sorensena pomohl dostat za mříže. Pak se v rámci vládního programu na ochranu svědků skrýval pod jménem Billy Ray Bowers a nesměl kontaktovat nikoho ze své minulosti. Marianne ho poznala v nejméně vhodnou chvíli. Sorensen byl právě propuštěn z vězení a nyní si přichází vyřídit účty. Zakrátko po ní se objeví najatí zabijáci a zahájí palbu. Rick a Marianne jsou pronásledováni jak gangstery, tak i policií po celých Spojených státech. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (130)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Mel Gibson, Goldie Hawn a hudba Hans Zimmer. Já zklamaný nebyl. Vzpomínám totiž na chvíle, kdy jsem film viděl jako malý a hrozně se mi líbil. V té době totiž Mel Gibson pro mě byl obrovskej frajer, kterej lítal z jedný Smrtonostný zbraně do druhé a já ty jeho neurotiky měl hrozně rád. Nicméně tady mi tu nádhernou vzpomínku zprznil televizní kanál Universal Channel, který snad předabovává všechny klasický komedie, který já znám. A věřte, že to fakt nasere. Už si ten kanál nikdy nezapnu. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Ještě jsem nepoznal nepohodlného filmového svědka, kterého by program na ochranu svědků dokázal ochránit před sebou samým. Takže až se jednou stanu svědkem zločinu a FBI mi nabídne svou ochranu, tak okamžitě ztratím paměť, abych nemusel čekat na to, až nějaký úplatný agent vymaže mou existenci z počítače a udělá ze mne mrtvolu bez totožnosti. To takový Rick svědčil a hodlá svědčit dál, takže si trable zaslouží a to, jak si jich užívá se svou ex-přítelkyní mi kdysi přišlo hodně zábavné a v současnosti se na tom kupodivu nic nezměnilo. A do Joan Severance alias Rachel jsem se zamiloval ještě dřív, než začala pálit z brokovnice. ()

Reklama

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Neakčně nevtipná akční komedie. Každý občas šlápne vedle, ale rovnou do hovna, to se podaří málokdy a málokomu. Mel Gibson je jeden z těch, kterým se to poštěstilo. Mimořádně nesympatická Goldie Hawn zabíjí všechno alespoň průměrné svým hereckým antitalentem a Gibson toho překvapivě nevyužívá, holt ne každý den je posvícení. Po skončení hrozila návštěva ušního lékaře, neb scénárista nechal Goldie Hawnovou celou dobu hulákat a fňukat, což se za prvé nedá poslouchat a za druhé ušní bubínky dostávají fest zabrat. Tohle už víckrát ne ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Klasika z akčně-vtipných devadesátek, kdy vývoj děje a charakterů postav neznal slovo překvapení. Goldie má za úkol ječet a vystavovat sexy nohy, hezoun Mel ve svém vrcholném období má zase získávat dámská srdce a ukazovat prdel (předpokládám, že ta chlupatá patřila dublérovi, nebo nějakému šimpanzovi z vedlejších rolí). Škoda zdlouhavého finále v ZOO, u kterého jako by si producenti řekli, že když už jsme postavili ve studiu tak gigantické kulisy, tak ať je z nich ve filmu co nejvíce minut. P.S.: Nejdůležitější ovšem je, že Mr. Wiggly nezůstal o chlebu a vodě a to je vlastně jediné, o co tady jde. Pro ty co nerozumí, Malý Bobeš se dostal na mokrý břeh.. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Koniec 80. rokov je na zadýchanom výsledku viditeľný aj keď fanúšik tohto desaťročia prižmuruje oči ako len najlepšie vie. Kým Gibson a nenáročne spráskaný scenár s Badhamovou (typický béčkar) réžiou je niečím, čo čakáme od filmov, rodiacich sa v tomto období, horšie je to už s Goldie Hawnovou ako jednou z dvoch kľúčových postáv. Inými slovami, je na plátne stále a zakaždým hystericky vrieska. Ak ju máte radi, prídete si na svoje, ale inak rutina a nuda. Vitajte v rokoch deväťdesiatych. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (7)

  • Mel Gibson dostal při natáčení k dispozici dům a tak si zároveň mohl užívat dovolenou s rodinou. (HellFire)
  • Jeden z prvních filmů Christophera Judge. (HellFire)

Reklama

Reklama