Kim a Jimmy získajú nový kontakt. Howard skúma Jimmyho obchodné praktiky. (PK)

SidneyP

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Polovina epizod šesté sérky jsou jen výplně času, kdyby to nechali na těch původních 10 epizod, tak se fakt nic nestane. Tohle mě štve, po skvělé páté sérii dostáváme tohle. ()

Martinius

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ano, tato epizoda je zial dost vata. pomerne neuzavreta, necelistva, malo vysvetlujuca. zabery i samotne sceny su same o sebe klasicky skvele, ale bez viditelneho cerveneho vlakna vyznievaju trochu do prazdna. ()

Maniax

Tak tady už si musím pobrečet. Druhá epizoda, která je fillerem více než čímkoliv jiným. Opravdu je znát, že na to mají o 3 epizody víc. V konečném důsledku to bude asi dobrý, jenže prostě týdenní release s takovým pacingem je ubíjející. Až to někdo shlédne v jednom kuse, nebude to takový problém, ale takhle...takhle je to stráááášně natahovaný. ()

• V 5. minutě, když jede malá Kim (Katie Beth Hall) se svojí matkou z obchodu, můžeme v pozadí slyšet skladbu „The Reflex“ od britské popové kapely Duran Duran, která vyšla jako třetí singl z jejich třetího alba nazvaného „Seven and the Ragged Tiger“, které vyšlo v roce 1983. (Trajektt)