Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Pečený sněhulák je původní skečová show plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému „jiskření" vzniká osobitá zábava, která nabízí svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často povědomé.
Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu" se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.
Ambicí pořadu je navázat na tradice populárních zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další. (Česká televize)

lactarius odpad!

Parta čtvrtinteligentů se snaží infarktově trapným způsobem vykrádat Pajtny - okamžitě bych jim sebral občanství. Je teda fakt, že o Kohákovi jsem měl lepší mínění. ()

EvaPalicata

Proč tolik sprostoty, která většinou není ani vtipná, je to jak projít splašky kanálu za doprovodu barevné hudby . .herci překvapivě dobří (oroto jedna hvezdicka), scénář má tak 1/10 nápadu, režie amatérská, dramaturgie přímio katastrofická, humor je asi těžké točit a vymýšlet, ale není nic trapnějšího než špatný humor. ()

tapir.cabrak odpad!

Hodnocení, že je to "grc", by byla urážka blitek. Ty vole ty scénky mají nižší úroveň než skeče našeho prázdninového souboru Ořešák, kde věkový průměr dětí "herců" byl 8 let. Darmožrouti "umělci", styďte se a modlete se každý den k bohu, že žijete v zemi, kde i takové sračky lze prodat do veřejnoprávní televize - v Íránu byste byli po odvysílání prvního dílu ukamenováni. ()

TomTom

Výborné, nechápu, proč to má tak nízké hodnocení (kdo nezná Pythony to asi těžko pobere). Ten první díl byl slabší, ale dál a dál je to parádní:-D .."Tohle není prdel, tohle je mozek":-DD ()

d3arts.cz

Dávám tomuhle pořadu dobré hodnocení, protože opravdu oceňuji snahu oživit zašlou slávu českého humoru. Je zarážející nakolik jsme neschopni udělat dobrou komedii/pořad. Koneckonců Česká soda je skvělá, ale po deseti letech neustálého točení scének dokola už vás opravdu nepobaví. TELE TELE aneb kudy z nudy vám taky bránici nestrhá. I když vstupy Pečeného sněhuláka velmi připomínají Malou Velkou Británii, leckdy jim nejde upřít originalitu a když jeden připustí jejich absurditu, opravdu se dovede od srdce zasmát. Pochválit můžu i kvalitu postprodukce. I když jsou leckeré vstupy prázné jiné zase k popukání, objektivně bych hodnotil za tři nicméně opravdu oceňuji ten přístup a odklon od zapšklýho a prvoplánovýho humoru a někdy opravdu brilantní scénáře jednotlivých scének většinou spojených s (můj názor) brilantními výkony herce Romana Štabrňáka. Tu hvězdu navíc dávám kvůli zapšklosti zdejšího hodnocení. Lidi nějak přišli o smysl pro humor, nebo co. ()

biscuit

Musel jsem dát čtyři, ačkoliv objektivnější dle mého kalibru by byly asi tři. Česká soda to není a nebude, Monty Python ani Little Britain už vůbec, ale přesto to je minimálně průměrnej výrobek televizní zábavy. Rozhodně ne žádnej průser, jak tady mnozí naznačují. Např. Aštar Zeman je dokonce úplně famózní kousek! ()

Tomatec

Všechny díly jsem nestihl, ale včerejší připomenutí na Silvestra " to nejhorší z pečeného sněhuláka" mě bavilo. Na rozdíl od příšerných zábavných estrád a rozhovorů celebrit kurva voničem, jehla v kupce sena. Některé skeče jsou výborné některé horší, důležité je že mě rozesmáli a to je v dnešní době velmi příjemné zjištění. Všem se samo nezavděčí. Jednu hvězdu navíc za českou tvorbu a proti těm všem odpadům, to nechápu. ()

Sadova302b50

Taky jsem notorický fanoušek sitcomů typu MVB, Frye a Laurieho, Velkovlaku nebo Ligy gentlemanů, tak jsem nad ČSFD hodnocením ohrnula nos, zhluboka se nadechla a Sněhuláka zhlédla. Proč jsou zmíněné britcomy dobré? Protože přichází s něčím novým, posouvají hranice. Co tady? Zpočátku jen amatérská vykrádačka, špatná k tomu. Potom sice přišlo trochu oživení, některé skeče docela šly, ale když se mi mezi nimi stalo: „To je přece z Kouzelného Kristiána.“, nakonec jsem se rozhodla vlepit jednu a 1/2* a uvidíme dál. ()

marvelgirl1

Já nevím mě to přišlo fakt vtipné. Pořád lepší než ty trapné americké komedie.U každého dílu se vážně zasmeju ani jsem nevěděla že mě to bude takhle bavit. Nechápu tolik negativních komentářu. Po dlouhé době jsem se u něčeho českého takhle nepobavila.Scénář fakt dobrý a hlavně vtipný. ,, mrdalinka" XD ()

stuj

Viděl jsem 5 skečů a jen u jednoho jsem si mohl říct "ušlo to". Zbytek byl nudný až trapný. Působilo to amatérsky. Pak jsem to raději zapíchl. ()

kulishak odpad!

Nic proti jednoduchému, primitivnímu humoru. Určitě má své fanoušky, ale já mezi ně asi bohužel nepatřím. Dokoukal jsem pouze ze zvědavosti, jestli se úroveň nezvýší. Bohužel se tak nestalo. Asi už jsem na to moc starej. :)) ()

Syrojed

smršť humoru, tak mimo běžnou realitu, že je to pro všechny, kteří tu píšou odpad šok jako byli pro zaprděnou společnost Monty Pythoni a Česká soda ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů