Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Pečený sněhulák je původní skečová show plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému „jiskření" vzniká osobitá zábava, která nabízí svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často povědomé.
Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu" se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.
Ambicí pořadu je navázat na tradice populárních zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další. (Česká televize)

V.Silver odpad!

Bravo! České televizi se to konečně povedlo a já dávám 100%! Větší fuck off koncesionářům jsem ještě neviděl a za to musím smeknout klobouk. To opravdu chtělo pořádné koule. Akorát myslím, že diváci nepochopili, že nekorektní humor není obsažen v pořadu, ale pořad jako takový je oním značně nekorektním humorem scénáristů. Třeskutě vtipné, ha ha ha! Ta reflexe společnosti! Bravurní! Zajímalo by mě, jestli je Petr Dvořák taky v ANO, protože přesně odpovídá přístupu "Nová Česká soda? Prostě to natočíme!" ()

dragon94 odpad!

Marně jsem přemýšlel za co dát 1*. Za to, že jsem viděl 5 epizod a nebyl jsem tím zcela znechucen? No ale k čemu to je, když to není vůbec vtipné. Z celých 5ti epizod byla snad jen jedna scénka, která by se z dálky dala považovat za zábavnou. A co hůř některé scénky zcela postrádali pointu. Jakože skutečně prostě žádnou neměli. Tele Tele tento "pořad" nesahá ani po kotníky. ODPAD! ()

Lukoboss

Česká soda už tady byla, TELE TELE už jsme tady taky měli a všichni tihle to prostě dělali líp. Mnohem líp. Až mě překvapuje, že za tím vším stojí J. Kohák, kterej je sice do jisté míry šílenec, ale když jsem ho viděl v nějakým pořadu nebo např. když uváděl festival Majáles, byla to sranda. A fakt velká, prostě jsem se bavil. Tady jsem se u pár věcí zasmál, to nemůžu popřít, ale jinak to stálo za prd. A jestli chce mít tenhle pořad koule, bude teda muset ještě pekelně zabrat! ()

patrikus

Od Koháka jsem asi čekal více, možná že to bylo tím, že to nenapsal - pokud vím. Některé vtipy jsou k ostychu, stejně, jako to nezvládají místy i někteří herci. Dávám jednu velkou hvězdu za snahu obnovit tento typ pořadů a věřím, že se na ně najde i televizní divák... ()

Carlinhos odpad!

Takhle vypadá nekorektní televizní humor v roce 2014 - není nekorektní a není vtipný. Naštěstí máme youtube, kde si můžeme pustit Českou sodu a nemusíme ztrácet čas u této ubohé zoufalosti. Měl jsem nutkání dát 1* za snahu, bohužel autoři si zmíněné koule asi zapomněli doma a pořad vytvořili na míru dnešní hyperkorektní době. Škoda. ()

Bohemák

Ohromně statečný pokus. Tvůrci se nebojí pohybovat na hranici velikého trapna a herci se do skečů vrhají opravdu s elánem. Po časech České sody ojedinělý projekt, který někoho baví, jiného dráždí, ale rozhodně je o něm slyšet, neboť velmi provokuje. ()

1860

Výborný humor, který prolínají slabší skeče, hlavně v osobě reportéra. Ale odpad? Kdo ho dal, je jen další pozér, který se chce cítit in a v davu si kopnout. Není to dokonalé, není to ale ani sračka. ()

ondrula odpad!

Česká soda měla koule. Tenhle sněhulák je tedy nemá ani náhodou. Trapné gagy přehrávajících herců se nesou ve striktním duchu politické korektnosti. Někde jsem slyšel, že je v poslední době překohákováno; je to tak a je to jistě proto, že se Kohák cpe úplně všude a všude ho taky přijmou, protože nikdo lepší se nenabízí. ()

peetriss odpad!

Kohák udělal kariéru v reklamách coby Zadar Volanič, na více ale rozhodně nemá a reklam by se měl držet! Toto už není křeč, ale přímo kolika snažící se o Českou sodu nové generace. Mezi nekorektním humorem a nekorektní hloupostí totiž není rovnítko. ()

ClimbVibe

Milá ČT, sice jsi se rozjela ve velkém s novou tvorbou, ale tohle je dost odstrašující příklad přístupu. Je docela umění natočit půlhodinu skečů, které nejsou k smíchu. Ale jelikož dnes nerozhoduje kvalita, ale propagace, věřím, že Pečený sněhulák to dotáhne daleko. ()

EllienPM odpad!

Koháka znám hodně dlouho. Když dělal Krysáky, byl celkem osvěžující. Postupně ale vyprchal. Poslední šťávu z něj asi nadobro vycucaly reklamy na T-Mobile, kdy v sestavě Kotek, Pavlásek, Seidlová byl s přehledem nejtrapnější. Můj první odpad na ČSFD. ()

bobstock

Po dlouhé době se mi zase někdo trefil do vkusu...když začne tající sněhulák ve vaně řvát zasraná hypotéka!! to je konec :D ()

Dejvi21 odpad!

Ono to má více dílů? To snad ne... Podle mě dost dobrý název, to je ale tak bohužel vše. Docela by mě zajímala pouť tohoto pořadu, kterou se dostal až na 21. hodinu pondělního večera na ČT. Pokud má tento pořad více dílů, rád bych věděl, zda budou mít ony zmiňované "koule" na to, aby to předčasně nestáhli. ()

arcticsky

Další pořad, u kterého nechápu takové množství odpadů. Podle mně je tu lepší humor než např. v Partičce...Je tady demokracie, tak si vyliž prdel, vole! ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů