Reklama

Reklama

Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu

  • Česko Snoopy a Charlie Brown ve filmu (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Kdo z vás nezná Snoopyho, toho nejlepšího psího kamaráda na světě? A především jediného pejska, který dokáže ze svého, tak trochu hodně mimózního páníčka, Charlieho Browna, udělat největšího hrdinu. A že to není zrovna snadné. Charlie Brown je totiž pro změnu nejslavnější světový outsider, který šéfuje nejhoršímu baseballovému týmu, nedokáže promluvit na svou tajnou lásku Malou Zrzečku a hlavně je to kluk, kterému se i v těch zdánlivě nejméně nebezpečných situacích přihodí vždy něco naprosto tragického, nebo aspoň směšného. A nyní se Charlie, nejméně pravděpodobný hrdina, vydává na velice nebezpečnou výpravu, zatímco jeho psí kamarád Snoopy se utkává se svým největším nepřítelem, Rudým baronem. (Cinemart)

(více)

Videa (7)

Trailer 1

Recenze (75)

monolog 

všechny recenze uživatele

Film pro děti? To jako myslíte vážně? Má vůbec někdo z vás děti? Nebo jen koš plný použitých kapesníků? Děti musíte zaujmout, bavit a pobavit. Moje dvě děti, kluk skoro 4, holka skoro 2, nevydržely ani 10 minut. Já odpadl po necelých 20. Je to naprosto hloupé, zdlouhavé, hloupě ukecané, nudné a hloupé. Vím, že hloupé je tam dvakrát, ale považoval jsem to za natolik zásadní, že jsem to uvedl dvakrát úmyslně. Snoopyho jsem potkal naposledy v 9 letech v komiksu Tom a Jerry. A to je 25 let. Tehdy mi tam nijak extra nevadil, ale pamatuji se, že i tehdy mi to přišlo nudné a jen jako vycpávka mezi lepšími příběhy. V tomto filmu jsem nějak hledal něco, nějaký důvod, proč to dokoukat. No, po 20 minutách mi došlo, že můj čas je natolik drahý, že jsem to vzdal. A nelituji toho. Doufám, že už Snoopyho potkám maximálně na stránkách novin. Ty totiž naštěstí nekupuju. ()

dANo 

všechny recenze uživatele

Vôbec som netušil, čo môžem od Snoopyho vo filme očakávať, keďže išlo o to, aby mali decká nejaký program a rozprávka v kine bola alternatíva... :o) A dostalo sa mi milého prekvapenia, lebo príbeh, vizuál a aj hlášky boli fakt dobré a aj dospelák si tam môže nájsť to svoje. 3D verzia nie je nijak potrebná, lebo tam bolo minimum situácií, ktoré by vďaka tomu získali niečo navyše... ()

Reklama

Tosim 

všechny recenze uživatele

Pokud někdo u Simpsonových ve filmu poznamenal, že jsou to čtyři epizody za sebou, u Peanuts to platí dvojnásob. Pocta tvůrci Charlesovi M. Schulzovi, která obsahuje všechny atributy animáků o Snoopym a téměř nic navíc. Kromě jednoho - osvěžujícím momentem je, že postava Charlieho Browna má lepší vývoj - a za tuto oslavu pozorných dětí, kteří dokážou pomáhat a cítit s ostatními, si snímek tu čtvrtou hvězdu zaslouží. ()

neo93 

všechny recenze uživatele

Skvělá oddechová animovaná podívaná. Moje první filmové setkání s Charlie Brownem a jeho věrným psím kamarádem Snoopym, jenž dopadlo víc než zdařile. Docela mě překvapil. I když je snímek určen především menšímu divákovi, tak si u něj velmi dobře pobaví a odpočine i dospělé publikum. Sází na prostý příběh a jednoduchý humor s roztomilými postavičkami, které musejí zaručeně potěšit a rozveselit. ()

Firebug 

všechny recenze uživatele

Výtvarně velice krásně a vkusně vyvedená pohádka pro malá děcka nebo nostalgické pamětníky klasických Peanuts (filmy s "Charlie Brown" v názvu). Příběh je poutavý a takový naivně milý. Najde se i vtipná scénka, ale na druhé straně jsou Snoopiho zdlouhavé snové fantasy sekvence, které pro mě učinily z tohoto 88 minutového snímku relativně dlooouhou podívanou. Fajnový snímek pro děcka, který zabaví i dospěláka, ale nějak výrazně ho nenadchne. 3,2* ()

Galerie (81)

Zajímavosti (8)

  • Když Charlie píše esej do školy, otře si ruce špinavé od inkoustu do trička a vytvoří na něm velkou černou skvrnu. Ta však ve všech následujících záběrech z trička zmizí a stejně tak i zbytky inkoustu na Charlieho rukou. (hansel97)
  • Poté, co se Charlie Brown stane populárním se děti perou o jeho pozornost. Shermy ho chytne za ruku a vykřikne: "Já ho viděl první!" Jedná se o odkaz na první číslo komiksu "Peanuts", kde je Shermy opravdu první postavou, která kdy Charlieho Browna potkala. (hansel97)
  • Postava Linusa je v Peanuts typická tým, že má pri sebe svoju modrú deku. Vo filme ju však má len pri scéne na ľade. (toi-toi)

Související novinky

Zlaté glóby 2016 - nominace

Zlaté glóby 2016 - nominace

10.12.2015

Pokud nesledujete zahraniční filmové dění, o lesbickém dramatu Carol zřejmě slyšíte poprvé. Právě tenhle film ale vévodí letošním nominacím na Zlaté glóby, a to s pěti důležitými zářezy. Carol bude… (více)

Reklama

Reklama