Lights Out (festivalový název)

• Švédsko

Lights Out

Krátkometrážní / Horor

Švédsko, 2013, 3 min

David F. Sandberg

Lotta Losten

• TomX2

Jednoduchý short horor, ktorý si za necelé 3 minúty dokázal udržať dobrú atmosféru. Jeho priemerná celovečerná podoba mu však kazí slušnú povesť.(15.9.2018)

Aj keď ´´to´´ čakáte, vie to s vami predsa len cuknúť.(27.3.2014)

škoda toho amatérskeho spracovania. Bez dynamickej plynulosti to v týchto filmoch je hneď na odpis. Ale ináč celkom zaujímavá zápletka na tak pomerne klišoidnú a neustále sa v poslednom čase opakujúcu tému duchov. Lakačka ktorá je od začiatku jasná bola celkom slušná, aspoň tam tvorca nevrazil hnusný a mohutný kakofonický zvuk ale sústredil sa na obraz, ktorý v takej krátkej chvíli dokáže spraviť divy. Zaslúžilo by si to lepšie spracovanie.(30.5.2014)

Tak z toho mrazilo,brrr....(4.7.2014)

Na ploše necelých tří minut až nečekaně atmosférické a mrazivé, s vynikající zvukovou stránkou. Škoda jen toho nechtěně vtipného posledního záběru. Lacinost se holt u hororů někdy nevyplácí. Celovečerní verze tu bude do dvou let.(23.3.2014)

Jsem fakt hodně velký strašpytel, takže jsem si při sledování tohohle kraťasu nezhasnula a tudíž nezemřela hrůzou, muhehe.(28.10.2017)

Bohatě ty tři minuty stačily. Vidět to v noci, asi pár dní nejdu v noci na záchod. Srdce až v kalhotách.(31.5.2014)

Atmosféra na plné kule.(20.11.2014)

Nedivím se že Sandberg dostal možnost natočit svůj film. Něco z toho dýchá. A v celovečeráku se mu to povedlo. Jen nechápu proč to bylo ukončeno v tom nejlepším. ( 31.7.16/MAC )(31.7.2016)

řádný hororový kraťas s tou pravou atmosférou, který odvážným doporučuji pustit před spaním ;-) V jednoduchosti je síla a 4 hvězdičky si zaslouží. Doporučuji se lekat tady [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 3 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 0 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](12.6.2015)

Jako všichni ostatní tu musím vychválit ten začátek, ten je geniální, viděl jsem to krásně po tmě a se sluchátky na hlavě, myslel jsem, že se poseru, skvělá atmosféra, jediná škoda toho konce, který čekáte a hlavně je i kolikrát udělán lépe. Ale stejně jsem se lekl.(11.5.2014)

Od teď nezhasínám. Nikdy a nikde.(1.5.2017)

Výborný film. 80%(1.1.2018)

Tří minutové videjko plné atmosféry a v podstatě bez lekačky, přesto o děs není nouze :-). Doufejme, že celovečerní zpracování tohohle nápadu nedopadne o moc hůř a budeme mít dalšího talentovanýho tvůrce pokleslých žánrů.(15.7.2016)

Sakra! Ještě,že jsem to viděl teď odpoledne.:) Nevím,zda bych zvládl celý film.:)(11.8.2018)

Ďábelsky vypointované atmosférické peklo.(22.4.2015)

Předskokan rozpracovaného celovečeráku "Zhasni a zemřeš", který vznikl o spoustu let později.. Zpracování hodně amatérské, ale atmosféru to má :-) Pointa byla zcela nepřekvapivá :-)(10.5.2017)

Krátký a účinný hororový kraťas při kterém naskočí husí kůže. Vidět to sám někdy večer na chatě v lese, tak spím s rozsvíceným světlem celou noc. Jen tím posledním záběrem to možná trochu znehodnotili.(28.5.2014)

• StanislachKo

Bolo to síce "pútavé" rozumej jediná ľakačka, ale dve minúty to celé má! Málo... žalostne málo. Ďalšia zbytočnosť jak mraky.(28.8.2018)