poster

Jak přežít single

 • USA

  How to Be Single

 • Slovensko

  Ako byť single

Komedie / Romantický

USA, 2016, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Minimie
  ****

  Poslední dobou mám pocit, že najít opravdu vtipnou komedii není dneska nic jednoduchého. Neříkám, že How to Be Single je bůhvíjaký zázrak, ale je to film, u kterého jsem se doopravdy smála nahlas. Miluju praštěnou Rebel Wilson, jejíž hlášky jsou snad film od filmu lepší. Skvělá oddychovka, kterou si klidně ráda pustím znovu.(29.5.2016)

 • Lucjen
  ***

  Konečne, konečne romantická komédia s nie úplne predvídateľným koncom! Film vás ani tak nechce naučiť "ako byť single" (v skutočnosti má oveľa chytrejšiu myšlienku, to je najväčším prekvapením), zato chce byť viacerými žánrami. Romantikou, drámou aj tou komédiou. A škrípalo to. Tento štýl humoru mi jednoducho veľmi nesedí, aj keď Wilson mala pár hlášok. Najviac očarujúca bola určite Leslie Mann. Pár trápnych momentov mohli nahradiť radšej cynickejšie, záverečný preslov mohol byť triezvejší. Väčšinu času bol film na dve hviezdičky, no ten koniec bolo takým osviežením, že sa v tom zlom už nebudem hrabať. Tri. :)(1.6.2016)

 • corpsy
  ***

  Ďalšia ( viď marshallovky VALENTINE´S DAY, NEW YEAR´S EVE či MOTHER´S DAY ) americká odpoveď na kultovú LÁSKU NEBESKÚ, len v menej epickom prevedení. Opäť tu máme postavy, ktoré sa sprvu divákovi uvádzajú ako celkom cudzie entity, len aby sme o pár minút zistili, že ich životy sú prepletené viac ako dosť. Príjemné, vtipné, dojímavé ( hlavne pre plačkov ).(7.8.2016)

 • kaylin
  **

  Jako kdyby byl film koncipován detektivním způsobem, kdy má hrdinka přijít na to, co vlastně v životě chce, aby to na konci odhalila způsobem, který by vám měl umožnit pochopit nějakou zásadní životní pravdu. Nemůžu si pomoct, ale ve skutečnosti je to plácání hubou na prázdno. Asi už nejsem single příliš dlouho, abych ten film docenil, ale pro mě je špatný.(21.5.2016)

 • SNCIS
  **

  "Podstatou single období je si to užít. Protože během týdne nebo života o samotě, se vám třeba dostane jenom jedné chvíle. Jediná chvíle, kdy nejste svázáni žádným vztahem. Jeden moment, kdy stojíte na svých vlastních nohách. Opravdu single." Pár vtípků tam bylo, avšak spíše to působí depresivně. Je to maximálně na 2 hvězdy slečno Steelová. - 30%.(6.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace