Jak přežít single

Ako byť single

Komedie / Romantický

USA, 2016, 110 min

• Prochy38

Ano, takto to může vypadat, když chcete vzít dívku do kina a film vybírá ona. Kdybych si vůl tehdy aspoň pustil trailer, hned bych jí řekl, že to vidět nechce... Nechtěla, ale to už jsme šli z kina... No... vtipný to moc nebylo, na komedii, ale celkem to frčelo, takže bych lhal, kdybych psal, že jsem se nudil. Když pominu R.Wilson, kterou nemusím a její postavu (čti charakter), která byla hrozná, ostatní jeden sympatický obličej vedle druhého... a to asi zachránilo to, že jsem neodcházel znechucen....(28.10.2018)

Jak tu někdo psal, že první půlka filmu je daleko lepší než ta druhá ... Já se musím přiznat, že jsem to měla úplně naopak. Popravdě jsem od tohoto filmu zase tak moc nečekala a o to víc mě mile překvapil. Herecký výkony byly skvělý. Všechno mělo neuvěřitelně rychlý spád, takže jste neměli vůbec čas se nudit. Vtipné momenty se taky našly. Ten konec jsem čekala malinko jinej, ale takhle to tvůrci asi udělali líp. Trochu mě to ke konci dojalo jako dlouho žádnej film. Stejně to ale na plný počet určitě není. Tenhle film patří mezi ty, které určitě uvidím ráda znovu. Na večer po práci je to fakt ideální podívaná. Doporučuju. Supr film ze života. 80%.(1.6.2016)

Rozhodně nic převratného, ale film „Jak přežít singl“ dosáhl na solidně vyvedené béčko.. První polovina filmu byla daleko zábavnější a vyrovnanější než chaotická, místy až trapná, část druhá.. Hlavním tahounem filmu je bezkonkurenčně úžasně potrhlá Rebel Wilson :-) Jednodušší crazy vztahovka, která řeší nejen milostné problémy, ale také vztahy na úrovni kamarádek. S hlavní hrdinkou by se asi řada normálních lidí neztotožnila, ale možná i o to víc diváka pobaví, když se v některých scénách sama „vykoupe“ ve svém životě. Příjemný relax, který neurazí..(20.7.2016)

Většina humoru se sice těží z toho, že se postavy chovají jako nevyspělí magoři, případně jako kreténi, což mi obzvlášť v první polovině filmu trochu vadilo, ale nakonec jsem na to přistoupila a ke konci mě film dokonce mile překvapil tím, že to není jen samoúčelná trhlá komedie o lidech, kteří jsou single, ale že dospívá aspoň k nějakému poznání. A to bylo fajn. Závěr se mi opravdu líbil a zanechal ve mě příjemný pocit ze zhlédnutého filmu, přestože jako celek je to prostě jen průměrná komedie o vztazích. ~(3,3)~(9.5.2017)

První polovina filmu, kdy Dakota JOhnson zakouší single život, je výborná. Pak je ta druhá část, která mi přišla trochu rozpačitá. Nejdivnější byla dějová linka s tou gynekoložkou, která najednou zjistí, že chce vlastní dítě. Ehm. Rebel Wilson má zase roli, která jí sedne jak poklice na hrnec a já zas musím říct, že tu ženskou prostě nemám ráda. How to be single je pro mě takové nijaké a i když má film dobrou myšlenku, provedení je takové uřvané a zmatené. Ale scéna s porodem je výborná, to zas jo.(20.6.2016)