Jak přežít single

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie / Romantický

USA, 2016, 110 min

Poslední dobou mám pocit, že najít opravdu vtipnou komedii není dneska nic jednoduchého. Neříkám, že How to Be Single je bůhvíjaký zázrak, ale je to film, u kterého jsem se doopravdy smála nahlas. Miluju praštěnou Rebel Wilson, jejíž hlášky jsou snad film od filmu lepší. Skvělá oddychovka, kterou si klidně ráda pustím znovu.(29.5.2016)

Průměrná komedie o běžném tématu plná zaběhlých klišé a šablon. Alison jsem měl rád z Community, tak jsem se na to těšil, ale tady je taková nijaká. Celkový humor je fajn, ale žádný armageddon bránice se rozhodně nekoná, herecký ansámbl nepřekvapí a Rebel Wilson si jede svoje "bomby" podobně jako jinde. Víc se o tom asi nedá napsat, aniž bych nezačal popisovat děj. Je to více komedie, než cokoli a sic používá stereotypy ze života, tak jedou ve filmových kolejích, takže se to nedá brát jako rada/varování do života. Pokud chcete něco víc "ze života", dejte si raději Blue valentine. A ne, není to komedie. Ano, je to spíš depka. To se vám nelíbí? Tak se raději vraťte ke komedii typu How to be single.(1.6.2016)

První půlka poměrně drze útočila na spodní proudy mé zastydlé puberty a odhalila, že spousta narážek a scének z tohoto ranku mě stále ještě dokáže slušně pobavit, zato druhá půlka byla bezradná a natolik bez invence, až byla úplně zbytečná. Z Rebel Wilson jsem byla zase bezradná já - nedokázala jsem v ní vůbec vidět ženskou bytost; strašlivě mi připomínala toho tlouštíka z Malé Velké Británie, takže jsem se vlastně smála jemu.(28.6.2016)

Síce mi trochu lezie na nervy to nezáväzné sexovanie s kýmkoľvek a kdekoľvek, ale ktovie, ako to je v New Yorku... V každom prípade však ide o veľké prekvapenie, na ktorom sa dá zasmiať, vie aj dojať a občas sa aj ponáša na skutočný život. Kombinácia prvkov z NIE JE Z TEBA AŽ TAK PAF a ZBUCHNUTEJ prekvapivo funguje a občas aj milo prekvapí pokusmi vykročiť z tieňa svojich predobrazov... Mierne nadhodnotím...(24.9.2016)

• kaylin

Jako kdyby byl film koncipován detektivním způsobem, kdy má hrdinka přijít na to, co vlastně v životě chce, aby to na konci odhalila způsobem, který by vám měl umožnit pochopit nějakou zásadní životní pravdu. Nemůžu si pomoct, ale ve skutečnosti je to plácání hubou na prázdno. Asi už nejsem single příliš dlouho, abych ten film docenil, ale pro mě je špatný.(21.5.2016)