Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale... je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace. (Freeman Ent.)

Trailer 2

Mishqo

75-80% ... Človek by mal objaviť najprv sám seba, predtým ako sa pustí do vzťahu s niekým iným. Nielen extra zábavný film, ale aj niečo na zamyslenie podané nenúteným spôsobom. A navyše, tam kde sa zjaví Rebel Wilson, to vždy stojí za to. Ale celý cast bol znamenite vydarený. No a soundtrack tiež ladil výborne k filmu. ()

Slartibarkfast

Strašlivá sračka. Něco tak trapného, plného klišé, debilních mouder (nejspíše z hlav pomatených scénáristů) a odporných herců jsem již dlouho neviděl. Připomnělo mi to pana Viewegha, který ví o ženách nejspíš úplné hovno. Dokoukal jsem to vyloženě z donucení a jsem rád, že v dosahu nebyla žiletka nebo otevřené okno. Film vykresluje tragický život hlavní hrdinky, Táni Vilhelmové s tuctovým xichtem, která neví co si počít s tím, že na ni každý chlapec sere a ona jim to statečně oplácí svou neoblomnou a nedobytnou povahou slepice. Trojku nerozlučných krasavic doplňuje blonďatý ledoborec třídy Tajmyr; nechutně otylá obluda se sebevědomím velikosti věží Petronas, u které se scénáristé snaží vnutit divákům pocit, že je děsně žádoucí rebelka, ačkoliv se z té představy většině spíš zvedne kufr. Zachraňuje to viditelně stárnoucí Leslie, hrající chvílemi celkem sympatickou těhuli, která toho ale do vínku také mnoho nepobrala. To vše doplněno houfem retardovaných nadsamců, kteří se mohou přetrhnout, aby přepůlili hlavní frigidu. Scéna s počítáním piv je zřejmě to nejubožejší, co jsem kdy viděl. Hrůzostrašné. Pánové, ruce pryč! Ženy, neberte si z toho příklad a neomlouvejte si tím vlastní neschopnost nabalit frajera, pak totiž nebude jiná možnost, než zůstat skutečně a doživotně singl! 15% ()

JohnCZ

Ten mnohými zmiňovaný "Hangover pro ženy" v tom zas až tak nevidím, ale nemůžu filmu upřít, že je to též solidní oddychovka spíše pro tu něžnější část publika. Je to takové typicky hollywoodské, navíc tuhle hereckou partu taky úplně nemusím, ale nakonec to i přes jistou skepsi bylo docela fajn. Rebel Wilson je na jednu stranu svým zjevem děsně otravná (a tím nemyslím proporce), ale když má dobře napsaný charakter, její hlášky a komediální talent dělají většinou celý film. A nejinak je tomu i tady. ()

venison

Rozhodně nic převratného, ale film „Jak přežít singl“ dosáhl na solidně vyvedené béčko.. První polovina filmu byla daleko zábavnější a vyrovnanější než chaotická, místy až trapná, část druhá.. Hlavním tahounem filmu je bezkonkurenčně úžasně potrhlá Rebel Wilson :-) Jednodušší crazy vztahovka, která řeší nejen milostné problémy, ale také vztahy na úrovni kamarádek. S hlavní hrdinkou by se asi řada normálních lidí neztotožnila, ale možná i o to víc diváka pobaví, když se v některých scénách sama „vykoupe“ ve svém životě. Příjemný relax, který neurazí.. ()

EvilPhoEniX

Pohodová romantická komedie, kde se o humor stará Rebel Wilson a vychází jí to ( Tak praštěnou ženskou člověk nevídá denně). První polovina je velmi nadprůměrná, kde některé dialogy si i rád zapíšu, jelikož se mi jevily inteligentní a poučné. Druhá půlka je však už zbytečný chaos a zmatek mezi postavami, kde i vtip hraje vedlejší roli, což je škoda, ale přesto slušný. 65% ()

Související novinky

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (více)