Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale... je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace. (Freeman Ent.)

JoeSO

Komedie pro relax. Ničím výjimečná, ničím nezklamala. Bohužel hlavní hrdinka místy až protivná a totálně naivní, což mne úplně vytáčelo. Úroveň filmu držela Rebel Wilson, která to aspoň dokázala rozjet. ()

sharp87 odpad!

Přátelé, tohle není dobrý ani jako kulisa před spaním. Dakota Johnson působí jako vystrašený děcko, který by si rádo koupilo lízátko, ale nemá na něj prachy. Nevím, proč je tahle píča teď tak oblíbená. Podle mě by se hodila maximálně do reklamy na žvejkačky, a možná ani to ne, protože neumí ani pořádně vycenit zuby. Už delší dobu začínám mít těhle sraček dost, ale vždycky se k nim, nějakým nedopatřením, dostanu. Takže, pokud tohle někdo čtete, berte to jako varování a nečumte na toto umělecké dílo, běžte se raději na hodinku a půl projít. Bude vám líp. Peace. ()

ekzorcist

Musel som si dať týždňový odklad na zhodnotenie tohto diela. Úvodom filmu mi doslova zabehla večera, keď to nejapné Dakotie chúďatko prednieslo svoj "Mali by sme si dať pauzu" príhovor. Bol naozaj veľmi realistický a či už priamo alebo sprostredkovane som ho v reálnom živote viackrát počul. Tieto egocentrické dievčiny, ktoré sa v istom veku začnú hľadať a veľmi potrebujú byť samé, z mne neznámych príčin do 30 sekúnd skončia v posteli s iným chlapom. V tomto duchu sa nesie zvyšok "ostávania single". Dakota zdieľa svoj nechápavý výraz s kolegyňou Kirsten Stewart, ale obohacuje ho nádychom vidieckej ekologickej aktivistky. To znamená, že vás vie otráviť už do 5 minút. To, ako si vo filme prečačkala svoj prenajatý byt, neveští nič dobrého a chlapci, ak toto vidíte v reálnom živote, utekajte. Tiež to hovorím z vlastnej skúsenosti. Cech newyorských bulimičiek a fanklub Adele sa spoločne zhodli na nominácii Rebel Wilson, aby si aj tučné dievčatá mysleli, že ak budú crazy-party-bezgaťkoch positive, dostane sa im pravidelného sexu. Baby, nedostane. Tento film bolel na viacerých miestach a mohol som si jeho zhliadnutie odpustiť. ()

VideoTuti

Dosti hloupý film, ale který možná trochu vystihuje konzumní způsob života některých mladých lidí. Víte jak si leží americká filmová produkce v každém filmu to aby nebyla nařčena z rasismu? Černoch sbalí bělošku (to platí i o tomto filmu). ()

esmoke

Čtyři hlavní hrdinky, z nichž každá chce v životě něco jiného. Do toho je tu i pár single mužů, jejichž psychologické vykreslení končí u masivních ranních erekcí. Nápady film zrovna nestřílí a stereotypní zápletky směřuji pouze k očekávaným melodramatickým koncům. (2D dabing) Rozpočet: $ 38 miliónů, Tržby: $ 112,143 miliónů. ()

oSiSko

Dakota Johnson a Leslie Mann si zaslúžia srdiečko jedno obrovské a Rebel Wilson..o čom by bol tento film ? jednoducho úžasná, odzačiatku až do konca úplne odveci postava, ktorá každú normálnu konverzáciu zmenila na presný opak, tento film ma jednoducho bavil aj keď som to vôbec nečakal a videl som to v lietadle, kde toho nebolo príliš na výber. A bavil ma tak, že si to pozriem jedného dňa ešte raz. ()

Paserak

Nechápu co na tomhle stálo 38 milionů dolarů. Já z toho mám jen ten pocit, že všichni mladý Amíci berou nezávazný sex jako podání ruky a pak jsou z toho v prdeli. To my Češi si raději dojdem na to pivo...2 *. ()

bonovox

Film, v ktorom sa možno dozviete ako si užívať byť single, resp. ako to je niekedy už neznesiteľné. Nebyť otravnej postavy Rebel Wilson mohlo to byť ešte lepšie. ()

MrsTecka

Několik opuštěných a zklamaných srdcí v obrovském New Yorku. A pak je tu pár těch, co tam jsou jen pro zábavu. Polovina věcí se dopadne úplně jinak, než by člověk očekával. A stejně je to pohodová romantická komedie jako ušitá na prosmátý večer s kyblíkem pop-cornu a čokolády. ()

allegria

Ukřičenost, rušivá hudba, nepravděpodobné scény, otřepané fráze ("Musím zjistit, kdo vlastně jsem"), vulgarity a stále dokola opakované výrazy jako "kozy" a "pták" - kdo má tohle rád, bude spokojen. Mně to nesedlo. Připadá mi to jako příběh o nezralých lidech, vytržený z reality (i když - pravda - netuším, jak žijí své všední dny dospělí v amerických velkoměstech). Moje hodnocení je za závěr filmu, který se mi líbil, navzdory trochu kýčovitému slovnímu doprovodu - dobrá myšlenka, ale divák by jistě pochopil i beze slov. ()

jopal odpad!

Tak takto nejako si ja predstavujem pravy americky brak, o ktorom sme sa volakedy ucili aj v skole. Ale na druhej strane, som pri nom ostrihal asi polovicu psa. Ak najdem rovnaku sracku aj zajtra, tak ho v pohode dokoncim. ()

bigmatko

jedna z ďalších komédií v ktorej sa scény umelo tlačia do nerealneho humoru. príbeh má úsmevné momenty ale pravdepodobne je určený ženám od 16 do 50 lebo mne ako chlapovi sa to veru moc vtipne nezdalo. Je to taka milá somarina, v ktorej sa vsetko toci len na neustále sa opakujúich party v newyorku kde hlavné postavy zjavne nemajú nič iné vo svojom živote čo by ich napĺnalo. film ma iba jednu dobrú myšienku, ktorú ohlásia až na koniec inak nemá vôbec čo ponúknuť. a neviem kto povazuje Dakotu za sexicu o ktoru bude bojovat kazdy chlap v okolí, lebo pre mna je uplne obycajna a nemá ziadnu iskru. Film sám o sebe je slabý, príbeh jednoduchý, humor miestami priemerný a väčšinou podpriemerný ale nie je to najhoršia romantická komédia akú som videl. ()

vladi3

Aaale sak som sa prijemne zabavila... dakota krasna ako hovado, rebel vtipna ako hovado a new york vo vedlajsej ulohe dokonaly... ()

breebee

Pro mě to naplnilo očekávání. Nasmála jsem se hodně, nebylo to předvídatelné, jak by se dalo čekat a mile překvapil i konec. Chvilkama mi sice trochu přišlo, že to je spíš "How NOT to be single", ale whatever, já jsem se bavila a chci to vidět znovu. ()

modraveverka

Tahle romantika je lehce netradiční, takže nečekejte srdcervoucí scény na letišti a přeslazení vyznání lásky. Je to o dnešní generaci, o vztazích, o sexu, ale hlavně o hledání sama sebe. Sice film asi neřekne nic nového nebo nečekaného, ale příjemné odpoledne s ním strávíte. ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně