V závěrečné epizodě řady se Matt chystá překročit tenkou hranici, Dex je stále nebezpečnější a Fisk konečně dosáhne svého. (Netflix)

darthvader77

Co naplat třetí sezóna Daredevila je vskutku The Dark Knight Rises se vším dobrým i špatným, co k tomu patří. Dex totálně promrhán jako postava a štve mne, že tuhle sezónu Daredevil s ním nedostal pořádný rematch. Dohoda s Kingpinem absolutně nedává smysl a zůstává nejdebilnějším momentem celého seriálu. Přesto se jedná o relativně uspokojivé prozatimní zakončení a závěrečná řeč Matthewa na pohřbu byla dojemná. I tak se jedná o celkem zklamání, protože tahle série určitě měla navíc. Líbí se mi, že Nadeem dostal poslední smích proti Fiskovi. ()

Jhuzis5

Fisk : Come on!! KILL ME! Matt :NO!! God knows I want you... but you don't get to destroy who I am!! You will go back to prison and spend the rest of your miserable life in a cage!! Knowing you'll never have Vanessa!! Thats this city REJECTED you!! IT BEAT YOU I BEAT YOU!! ()

Medvjet

Prvni serie je o zrozeni Daredevila. Druhou serii ovladl Punusher. Treti si ukradl Kingpin sam pro sebe. Finalni epizoda 3ti serie je totalne uzasny trojboj trech osobnosti (teto serie) kazdej proti kazdemu. Naprosto uzasne vyvrcholeni temne treti serie. A vitezem se stava: ...... !!! Just wow! :-) ()