Epizody(8)

CheeseFigure

Tajný agenti. Studená vojna. Super tajná zločinecká ruská organizácia nazývaná podľa mýtického stvorenia. Veľmi sympatická hlavná postava. Veľmi sympatická vedľajšia postava. Záporák je psychológ a expert na hypnózu, čo z neho robí riadne nebezpečného antagonistu, ktorý ma bavil, škoda len, že je ho tak málo. Skvelé dobové veci, ako oblečenie, autá a hudba. Agent Carter je proste skvelý seriál, ktorý ma ideálnu dĺžku, takže sa pocit nudy nedostaví. ()

KuceraJohny

Vracím se do doby, kdy ještě Marvel, nechtěl sázet vyloženě na seriály a vznikali tudíž série o postavách, které si je skutečně zasloužili. Peggy Carterová, byla asi pro nás všechny skvělou postavou a mrzelo nás, že vzhledem ke Kapitánovi příběhu už ji nikdy neuvidíme. Díky seriálu od ABC, však máme možnost sledovat jak žije dál svým akčním životem a je to moc pěkné. Na celém seriálu mě, však nejvíce mrzí, že oproti filmu je samozřejmě, vidět mnohem menší rozpočet. Trikové efekty jsou velmi viditelné a akční scény, nejsou zas tak akční. Naopak velmi mě potěšili výkony hlavních herců, kteří tyto problémy skvěle skrývají a zvedají úroveň celého seriálu. Samozřejmě nejvíce vyčnívá Hayley a James D´Arcy. I ostatní jsou velmi dobří, ale tyto dva jsem si zkrátka zamiloval. Na celém příběhu není nejzajímavější případ, který se řeší, ale skutečnost, že velmi ceněná Peggy za války už není tolik ceněným členem týmu. Sledovat jak si postupně díky svému umu získává respekt je k nezaplacení. Peggy je prostě skvělá postava a jsem rád, za její vlastní seriál. Na závěr chci říct, že Agent Carter není úplně na 4 hvězdičky (aspoň zatím 1. série), ale když se mám přiklonit ke třem nebo čtyřem, tak jsou to spíše ty čtyři. ()