Bez kalhot XXL

• USA Magic Mike XXL (více)

Děj filmu Bez kalhot XXL navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dechberoucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti. (Warner Bros. CZ)

Edhel

O tomhle filmu nemá cenu psát. Nikdo nečeká, že to bude nějakej masterpiece ze kterýho si všichni intelektuálové a rádobyintelektuálové sednou na zadek. Je tam pár vtipnejch momentů, pár hezkejch chlapů a to je tak všechno. Ale co stálo opravdu za to, bylo jít na tenhle film do kina. Celkem nás v kině bylo okolo padesáti a z toho jen tři chlapi a mě fakt baví pozorovat tyhle týpky v obklopení samejch ženskejch. Jeden z nich tam byl pravděpodobně pro to, že prohrál nějakou sázku, protože seděl mezi svojí přítelkyní a jejíma kámoškama a celou dobu remcal (pro holky: docela dobrej nápad jak potrestat svýho kluka, když udělá něco hloupýho). Druhý exemplář na to šel docela chytře, byl to takovej playboy, kterej si sednul sám nahoru aby měl dobrej výhled na ženský osazenstvo a celou dobu seděl jako na bidýlku a pozoroval kterou by si odved domu.(pro chlapy: Pokus dobrej, ale většina holek se vám tak akorát vysměje.) Třetího chlapa mi bylo líto nejvíc. Byl to mladej hezkej pár na jednom z prvních rande, ale když se ozvalo po deseti minutách filmu fakt hlasitý chrápání a v zápětí ještě hlasitější mlaskání bylo po romantický chvilce. Po dalších deseti minutách už mlaskala půlka kina (včetně mě :D), ale chlapce to evidentně moc netrápilo. Když slečna celá rudá odcházela z kina vypadalo to, že už se žádná takováhle schůzka neuskuteční.. Takže jen malý varování pro všechny kluky a chlapy, kteří na to chtěli kdy jít do kina. Nedělejte to. Je to holčičí film! ()

MillaJ

Bez chyby, mít péro tak se mi pne guma u tepláku :D pro mě nejvíc scéna v obchodě a soundtrack Backstreet Boys - I want it that way s Joeym :P ()

Esmit

Na můj vkus tam moc málo tancují a zbytečně moc mluví. Doufala jsem, že to po jedničce tvůrci pochopili. Jsou prostě filmy, které nepotřebují vyšperkovaný děj, ale jen tělo Channinga Tatuma ve správném poměru se zbytkem omáčky. :)) ()

loulalo

Pouze kvůli hereckému obsazení a z lítosti (to jsou ty žhavé zadečky :-) dávám 2*. Čekala jsem víc. Film je bez děje, jako oddychovka ok, ale kde nic, tu nic... ()

jayman

Tento film som vlastne videl už dvakrát, čomu sám úplne nerozumiem. Ale ani raz som z neho nemal vyslovene zlý pocit. Má to zvláštny typ atmosféry, ohliadnuc od striptérstva je to vlastne roadtrip a chalani, na čele s Tatumom, sú veľmi sympatickí. V podstate som spokojný. ()

hrumsrt odpad!

Všechny ty frustrovaný teenky to dokázaly... Ta striptérská naleštěná hovadina vydělala takový prachy, že tohle si chudé děti v Bangladéši nezaslouží. Původní parta oholoných hrudí se vrací! A já tomu nemůžu uvěřit, ale úplně vlhkej snímek zvládli ve svém pokračování vytřít totálně do sucha. Veškerý pokusy o bláznivý kreace od všelijakých teenek jsou omezeny na nutné minimum a namísto toho si zkoušíme dramatičtější akt. Soderbergh tehdy vytvořil hroznou sračku, ale tady už se vysypal celej fekální vůz. Je to někdy tak hrozný až to začíná být vtipný. U prvního filmu zadrželi dech a nesmáli se, jak děsný to je, zde by se člověk udusil.. V taneční sérii to odjet bez tance, aneb umění bez umění... Vycucaný z prstu a bez špetky nějaký energie. Silikonová jednička rázem působí jen jako vážně špatnej film, jelikož tohle je totální pytlovina. Jeden z nejhorších filmů jaké jsem viděl! Chudák Tatum, tolik si toho odtancoval aby se mohl stát hercem, a pak nakonec zase jen tancuje.. I když po tomhle ti to patří! Styďte se! 5% ()

ostravak30

O čem vlastně natáčet dál? Svou největší show už tahle partička předvedla a v tomto filmu to není o mnoho lepší. Jejich chvíle totiž přichází až úplně na konec. Do té doby spíše rekapitulují svůj život, hodnotí jej, vzpomínají. Zkrátka...ani dámy se zrovna nemají moc na co těšit. Je to spíše nostalgický pohled do života chlapů, kterým je jasné, že mají na krku střední věk a chtějí si naposledy užít své závěrečné vystoupení. ()

PlysovyMacko

Príbeh je jednoduchý- dostať sa z bodu A do bodu B. Medzitým par tančekov,  par pekných mužov a odbyté finále. Scéna na pumpe mi prišla viac smiešna ako vzrušujúca. Myslela som, že film si bude zo striptérov robiť srandu, ale nie, berie to ako povolanie mužských bavičov. ()

maestrotatum

Takže MMXXL je ničím neviazaný, nezávislý film, ktorý sa na nič nehrá. Je to dielo určené na víkendové posedenie alebo spríjemnenie všedných interntátovych večerov na dievčenskej izbe. Je to možno inšpirácia pre krachujúce manželstvo. Každý si môže vo filme nájsť dôvod na zhliadnutie a netreba ho odcudzovať. V istom ohľade ma šmrnc a finálna kaskáda striptízovej brandže je vtipná, impozantná a magická ?! Schvaľujem soundtrack. ()

scorpios

No, takže za čerstva. První díl mi uštědřil dobrou psychickou újmu v podobě takového scenáristického znásilnění, že jsem si chvílemi myslel, že to musel psát někdo, komu v hlavě chybí kolečka rovnou dvě! Hlavně během...jak to jen nazvat...fakt nevím. Slovo dialog se mi tomu jen těžko přiřazuje, neb jsem si myslel že mi upadnou uši. V takových chvílích jsem spíš raději čučel těch stabilních 5+McConaughey: Bitva o dolary. Jinak choreografii se jako zdravý heterák nebudu ani snažit hodnotit, ale ženám to podle všeho imponuje, takže hvězda. A nyní o pět let později? Snaha byla, ale asi jí v PPL porouchali. McConaughey vzal roha. Mluva se sice už dala poslouchat, ale chvílema to byl beztak mnohem horší výplach než v prvním díle. Ale hlavně že si kluci udrželi čest. ()

rasto87

Najväčšie pozitívum tohto filmu a zároveň i najlepšou scénou bola jednoznačne čerpacia stanica. Je však ťažké hodnotiť film pozitívne, keď zábavné scény alebo resp. scény ktoré držia diváka pri filme som zrátal na jednej ruke. Veľmi slabé. ()

Viny95501 odpad!

Takže, pred pustením som to bral ako že film je určený skor pre ženské publikum, ale nie, nie! Toto bolo skor natočené pre buzíkov a dokonca aj moja žena to vypla po nejakých 40min. že to je pre teplých. Suhlasím. ()

IZFNP

Celý film som na niečo čakala a to niečo neprišlo. Tanečne slabé, bez akejkoľvek zápletky, gradácie, nedajbože vyvrcholenia, herecky na bode nula. Prvý diel mal vďaka Soderberghovi aspoň nejaký presah, atmosféru a ambíciu. Tu išlo už len o nalákanie ženských do kina. Najsmutnejšie však je, že ani tie ženské si na svoje neprídu... ()

dzules

trapárna XXL která nenažhaví ani matku na mateřské ..trapný příběh, trapné dialogy, trapné herecké výkony..děs běs..dávám jednu hvězdu za ty pekáče buchet ()

mecano odpad!

Nekdo tomu dava aspon hvezdu "za tu scenu na benzince". Ted to skoncilo a prisambuh, na zadnou benzinku si nevzpominam....a ted k veci - vim, ze je to pro zeny, ale i oslovene umiraly nudou. Oproti jednicce zadny pribeh, jen klipy, zpomalene zabery a nejake to tancovani, do toho ruzne konverzace na tema Lobotomie je fajn. Netusim, co tam ta znamejsi jmena delala, az na pani Smithovou, ktera vezme cokoli, co ji nabidnou. Bylo to tezky, mam depresi z dvou hodin, ktere mi uz nikdy nikdo nevrati.... ()

blondboss

Veľmi intenzívne lovím v pamäti, kedy som sa tak pri nejakom filme nudil ako teraz. To už hádam aj Babovřesky ma viac pobavili. Dosť nechutná stript rádoby komédia, ktorá zarába jedine na ženskej prvej signálnej a ktorá vám ponúkne jedine tak mozgovú kataklizmu prvého stupňa. Jedinú hviezdičku dávam za nádhernú Amber Heard, lebo to bolo asi to jediné, čo si z tohto filmu zapamätáte. Biednych 20 % z milosti. ()

baclajean

Asi o chlp lepšie než "jednotka", celkom sa tu na niektorých replikách a momentoch dalo zasmiať, takže prečo nie 3/5, najmä, ak som očakával totálny odpad. ()