Bez kalhot XXL

• USA Magic Mike XXL (více)

Děj filmu Bez kalhot XXL navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dechberoucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti. (Warner Bros. CZ)

hrumsrt odpad!

Všechny ty frustrovaný teenky to dokázaly... Ta striptérská naleštěná hovadina vydělala takový prachy, že tohle si chudé děti v Bangladéši nezaslouží. Původní parta oholoných hrudí se vrací! A já tomu nemůžu uvěřit, ale úplně vlhkej snímek zvládli ve svém pokračování vytřít totálně do sucha. Veškerý pokusy o bláznivý kreace od všelijakých teenek jsou omezeny na nutné minimum a namísto toho si zkoušíme dramatičtější akt. Soderbergh tehdy vytvořil hroznou sračku, ale tady už se vysypal celej fekální vůz. Je to někdy tak hrozný až to začíná být vtipný. U prvního filmu zadrželi dech a nesmáli se, jak děsný to je, zde by se člověk udusil.. V taneční sérii to odjet bez tance, aneb umění bez umění... Vycucaný z prstu a bez špetky nějaký energie. Silikonová jednička rázem působí jen jako vážně špatnej film, jelikož tohle je totální pytlovina. Jeden z nejhorších filmů jaké jsem viděl! Chudák Tatum, tolik si toho odtancoval aby se mohl stát hercem, a pak nakonec zase jen tancuje.. I když po tomhle ti to patří! Styďte se! 5% ()

mr.twizta

jednička je feel-good, protože se tak neprodává, zatímco dvojka není, i když se tak prodává ze všech sil. ve chvíli, kdy se vydáte touto cestou, musíte dát postavám větší prostor a hlavně nesmíte tak brutálně stříhat. Žádná z postav se nedočká dorýsovaného dějového oblouku, což by tolik nevadilo, kdyby se XXLko aspoň plnohodnotně schovalo za taneční složku. Jenomže chyba mola, tenhle film to od začátku evidentně neměl úmyslu a do cíle dotančil ve formě vystřižených záběrů z jedničky. KDO BY SE NA TO NEMĚL KOUKAT? Žárliví manželé a kardiačky. ()

terriiiisek

Dle mého názoru o třídu lepší než jednička. U spousty momentů jsem se fakt od srdce zasmála, samozřejmě ani ti chlapi nepřišli na škodu. :) Fajn večerní odpočinková podívaná. ()

LencaN

Tohle se bude asi dost těžko hodnotit nezaujatě :D prvně k negativům - dějově chudé, jedná se o roadmovie a jakousi posloupnost jednodušších scének, které ale stejně vedou k cíli a to ke kongresu striptérů. Dialogy byly odfláknuté, všímala jsem si jen málokdy nějakých hezkých myšlenek, jako např. "Ona?""Jo, pro mě je Bůh Ona." Ale většinou to bylo rádoby hluboké okecávání něčeho, co mi stejně nedávalo moc smysl. Scénář byl prostě trochu na houby. Ani filmařina mi moc nesedla, střih v konverzačních scénách vůbec, dlouho se zabíral člověk, který zrovna jen koukal a poslouchal mluvícího, to bylo iritující. A pozitiva? No, ehm :) předně dobrý výběr herců (skoro ti samí jako v jedničce), šikovný materiál, úplná přehlídka svaloušů. Akorát mým šálkem nebyl drsňák Tarzan Kevin Nash a afro Adama Rodrigueze bylo vyloženě legrační a antisexy. Nejlepší na filmu byly jednoznačně taneční scény, o tom žádná. Sice na konci trochu pokulhával Cukrář a Malíř, ale jinak to bylo všechno špičková choreografie a předvedení. Kdyby se Magic Mike XXL hodnotil jen podle tancování, tak by to bylo na celkem slušných 5*. Překvapením byl zpívající Matt Bomer a nejvíc mých sympatií si získal Joe Manganiello. Povedla se mu jak svatba v tuxedu (...tak bez něj...) a nakupování chipsů a vody bylo legendární. Tohle museli ocenit snad i chlapi. Bylo krásně vidět, jak si je vědom toho, jak luxusně vypadá i v teplákách a přitom si ze sebe umí dělat legraci a jeho grimasy byly snad lepší než striptýzové pohyby! Chudák představitelka paní prodavačky, držela se statečně :D Tatum tradičně nejlepší tanečník, ale trochu méně výrazná filmová úloha než v jedničce. Nebo jinak.... byl sice tahounem, ale jeho osud mě zrovna moc nebral. Ty taneční čísla ještě podtrhovala úžasná hudba, klobouk dolů před výběrem, ze všemožných žánrů, super. Ale bohužel se film hodnotí jako celek a proto jsem nucena k tomuto hodnocení. ()

david666

Těšil jsem se na pořádné taneční čísla a dočkal se trapných dialogů. Ani závěrečná solidní scéna to nezachránila ()

oSiSko

Takže takto : Amber má 10/10, film bol slabší ako prvý, vynechať Matthewa, Alexa a Oliviu bola chyba. Film je iný ako tie predošlé, odohráva sa tam viacmenej len jeden veľmi krátky príbeh, ale convention bola vynikajúco spravená a to jednoznačne zdvihlo moje hodnotenie. Čakal som obdobne kvalitný film a to som dostal, takže nie je o čom. 60% ()

PatrikP4

Trojka nás snad nečeká... Já to sledoval po očku, přítelkyně o trochu více, mohu říct že to co jsem viděl, to mě vůbec nebavilo... Po celkem slušné jedničce, přišla otřesná dvojka... ()

Saxos odpad!

Stejně zajímavé, jak návštěva zubního lékaře, nebo výhra čtrnáctidenního zájezdu na bukanýrské výletní lodi. ()

topvideo odpad!

Toto netrafilo snáď ani mienenú cieľovú skupinu. Čistá katastrofa, dopozeral som len kvôli teen-krsňátku. ()

Ace.A.T.L.

To co to ztratilo na ději a příběhu, to našlo v pohodě. Striptéři jedou do výslužby a chtěji si ještě jednou užít a řeší, jak to udělat. Je to takový dobře mimomísoidní, až je to fajn. Když od toho nebudete čekat nic extra, tak si to užijete. Ženský si klasicky přijdou na svoje, o tom žádná. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

ElisR

Jednička mě tedy nadchla mnohem více. Měla příběh, nějaký děj a pointu..Dvojka mi naopak přišla bez děje. Taneční um Chaninga se musí uznat, na to se moc hezky koukalo, poslední část aneb to vystoupení mělo jako jediné za celou dobu spád. Musím říct. že mě XXL nijak neoslovilo, nicméně 3* si to podle mě zaslouží ()

kecinotrab

Všichni tu komentujete, že je to hrůza atp. Chtěl bych vidět Vás, jak tam toto tancujete, strávíte nad tím xxx hodin času.. Podle mě je to super film, ale na první díl to asi nemá. :) ()

cobislav

Zde jsem opravdu konečně dostal, to co jsem očekával od prvního dílu, který byl nakonec ovšem poměrně příjemné překvapení. Odpad v podstatě bez dějě a nějaké hlavní myšlenky nebo příběhové linie. Dokonce i ten striptíz byl o ho*ně. 35% ()

DJMaroko

Chápu že některé ženy film možná oslní ...přeci jenom vydělal pár dolarů, ale za mě musím říci "Už dlouho jsem se tak nenudil." Totálně prázdný film plný nesmyslných dialogů a o ničem. Po první půlhodině jsem se jen díval na čas kdy už ta sračka skončí. ()

Bellgirl

První díl si odnesl svou vtipnost, jednoduchý děj, nenáročnost a pěkná těla. Dvojka je ale téměř dvouhodinová snaha o intelektuální rozhovor mezi partou vysloužilých striptérů cestujících ve svém autobusíku neváhajíc se pořádně sjet nějakou 'dobrotou'. Jeden z mála filmů, které se opravdu nedali shlédnout v kuse, aniž by jsem se nezačala lehce dávit trapností a tou přespřílišnou snahou o náznak děje, která tam ale v žádném případě nefunguje. Škoda, že z toho nevylezla naprosto obyčejná komedie s hezkejma chlapama, kteří se umí pořádně rozvlnit do rytmu, což je v dnešní době vcelku raritka. Nicméně malou záchranu tomu přinesla hudba a dobře odtancovaná vystoupení na konci filmu. Sečteno podtrženo, jedna hvězda, 20%. ()

bonovox

toto bolelo dopozerať... Hlúpe, bez nápadu a kvalitnej choreo (chýba hlavne spoločná). Radšej choďte do nejakého najbližšieho baru na live vystúpenie... ()