Bez kalhot XXL

• USA Magic Mike XXL (více)

Děj filmu Bez kalhot XXL navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dechberoucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti. (Warner Bros. CZ)

Doudis19

S odchodem Soderberga a McConaugheyho, film postrádá výraznější hereckou osobnost a především vyváženost tempa. Film se nese v duchu: taneční číslo-vtipný řeči-vážný řeči-taneční číslo-vtipný řeči-vážný řeči atd... Část v černošským baráku naprosto příšerná, stejně jako veškeré černošské postavy v čele s trapným Donaldem Gloverem. Stará partička naštěstí nezklamala a zachovává si vtip a klid i v situacích, kdy je scénář nechává očividně improvizovat. Přežít se to dá, ale samozřejmě mělo zůstat pouze u původního Magic Mikea. Nakonec musím uznat, že Joe Manganiello je prototyp mužskýho jak má vypadat, žadný ty 70-ti kilový vychrtla typu Fassbendera. ()

arbitr odpad!

Tak tohle fakt nešlo, naprostá ztráta času v půlce jsem to vypnul a lituji toho, že jsem to neudělal dřív. ()

Johnny.ARN

Taký nudný a nezáživný road trip som ešte nevidel. Prečo tento film vôbec vznikol? Ved ked to má byť striptérsky film tak prečo tam je kurva jedna scéna a zvyšok sú absolútne nezmyselné kecačky o niečo čo ma absolútne nezaujíma?? No proste celé zle. Len za Rollsa , Heard a za vystúpenie na konci 2 z 5 ()

Jizni Tlapa

Nefalšovaná bída, kde méně kecat mělo znamenat více tančit. Ale ani tanec se nekonal a kecání bezduchého bylo až nad hlavu. Za ty dva poctive tanečky ve výsledku dvě hvězdy jsou adekvátní známkou! nikdy více ani s vysolárkovaným Tatumem.. ()

Mrkvič

Díky tomu, že jsme film dali ve větší skupince, to byla poměrně pěkně strávená chvilka. Holky si jistě přišly na své a kluci žasli, jak se takoví namakaní tvrďáci baví o Backstreet boys nebo Oprah. Mně se na filmu líbila taková spontánnost a zřejmé nadšení všech zúčastněných. Taneční čísla nechci hodnotit, protože mi to nepřijde na filmu podstatné, ale myslím že v jedničce šlo víc o předvádění nějakého umění, než jako tady jen o celkem laciné oplzlé narážky na lízání, prcání atd. ()

Lachtaan

Kdekdo by polemizoval nad tím, jestli jsem úplně v pořádku, když se dobrovolně sám vrhám do striptérské záležitosti, dělané především pro ženské oči. Přítomnost Tatuma, McConaugheyho i Pettyfera, kteří vytvořili v první části příjemné trio, udělala z původního filmu ještě průměrnou místy i zábavnou podívanou. Dvojka se ovšem ubrala příšerně nudným směrem, a tak její náplň potěší už jedině obecenstvo složené z raných teenagerek, na které je primárně cílena. Mohu si s klidem odškrtnout ve svém "movielistu", že mám zhlédnuto, bohužel ale s rozporuplným a ne zrovna pozitivním zážitkem. ()

venison odpad!

Pomoc, moje oči! Neskutečná blbost, která nedosahuje ani béčkových kvalit.. Pochybná road movie naprosto bez děje a bez příběhu.. Všichni herci se na plátně jen patlají, celé se to protahuje a chystá na dramatické vyvrcholení, ale to nepřichází, protože takhle kýčovitá a laciná show by neuspěla ani ve vykřičeném baru.. Upřímně lituji Channinga Tatuma, kterému jako asi jedinému prvoplánovému hezounovi relativně fandím.. Film krapet pozvedla moje oblíbenkyně v hereckém důchodu - krásná Andie MacDowell.. Bylo vidět, že peníze byly a s nimi dali tvůrci dohromady velké pusto prázdno.. ()

Pavlínka9

Tento film je pro mě jako pro mnoho jiných žen "romantická komedie" - přesto, že víte, že je to totální s*ačka - kouknete se na to :) Já na romantické filmy nejsem. Tenhle film jsem si pustila, jelikož jsem viděla první díl - příjemně jsem se bavila a od dvojky jsem nečekal opět nic náročného a extra úžasného a chtěla jsem se jen příjemně "pokochat" :) A to jsem se kochala velice úspěšně :) Je tam skvělé obsazení - ať už z původní sestavy, ale příjemně mě překvapila Jada Pinkett Smith a Andie MacDowell, která se své postavy rozhodně nebála :) Závěr filmu se mi líbil nejvíc, jelikož se to tak skvěle uzavřelo a poslední píseň je jedna z mých oblíbených a je to skvěle zakomponované do "vítězství". Snímek má plno dobrých hlášek, hlavně úžasnou hudbu (na soundtracku je ale úplně něco jiného) a hlavně vynikající choreografii :) Jo a vím, jaký s tím byl u nás (nejen u nás v ČR) udělaný poprask ohledně premiéry a speciálně vytvořených večerů pro dámy - a vůbec se tomu nedivím - to musela být bomba tohle vidět v kině :) :) ()

Sany33

Celá podstata tohoto diela je v tom, že pár chlapov za zenitom nechcú dovoliť zubu času aby určoval kedy majú skončiť svoju kariéru striptérov ale, že si o tom rozhodnú sami jedným veľkolepým vystúpením. Ok, to že sme celý príbeh prvého filmu spláchli do hajzla asi za 5 úvodných minút som prekusol. To že celá stredná pasáž bola nenormálna nuda som tiež ešte prekusol. Ale to že chalani sa idú rozlúčiť najmastnejším vystúpením svojej kariéry a potom tam predvedú pár roztrhaných tielok je dosť na hovno a to nie som žena bažniaca po troške testosterónu. Mám rád tanec a Čuník Tatum už neraz ukázal že to vie pekne rozbaliť ale toto bola katastrofa. Asi tá haluz v tých potravinách je to čo udržalo aspoň jednu hviezdu na tielku Magic Mika. 22% ()

VanTom

Parta z jedničky znovu (skoro) celá pospolu vyráží na cestu do Jižní Karolíny na con a svou poslední štaci v kariéře. Jelikož jiní muži než striptéři se tu jednoduše nevyskytují, sami sebe pasují na kreativní umělce a chápavé léčitele – psychology ženských duší (dámy nicméně film vulgarizuje do dolary rozhazujícího, extatického, manželi zklamaného stáda, které sebou nechá (jen na parketu?) brutálně mávat a zametat). Pokračování pofidérního hitu je dějově prázdné a zdlouhavě dialogové, s nevýraznými lascivními tanečními čísly, také ale celkem pohodově nekonfliktní, s lehkou melancholií rozlučky. ()

jujec odpad!

Spoiler(!): Stáří známí jedou na vystoupení autem, to se vybourá (protože řidič zavře oči, což je logické, to přece každý řidič za volantem běžně dělá), takže si musí sehnat nové auto, dojedou do cíle a předvedou své vystoupení. Tolik děj celého filmu, zábava se nekoná, striptýz také ne, vlastně nerozumím tomu, proč to někdo kladně hodnotí. Ztráta času. Více děje uvidíte v každém večerníčku.... ()

mkubalikova

Chtěla bych být tou pokladní na benzínce, nebo Amber Heard při finále. Jako film to nestojí ani za hvězdičku, když ale kluci začnou vrtět zadky a sundavat trička, roztaje nejedna ledová královna. Jada Smith hraje dominu, kterou celou sezónu pilovala v Gothamu, a je skvělá. 50% ()

blackJag

Několik dobrých scének a strašlivé množství dementních dialogů. Taneční choreo (kromě Tatuma) přímo low budget. Smithova bréca velmi otravná a poněkud enhanced :-) 40% ()

Evandulik

OK. Zase spadám do cieľového publika, čiže opäť zásah do čierneho. Oproti jednotke sú chlapci nejakí opálenejší, vyšportovanejší, vtipnejší, entuziastickejší a bohužiaľ aj vedú viac filozofické rečičky...but ain't nobody got time for that! čiže s prestrihaním nudných pasáži by to bolo lepšie. Inak málokedy sa mi stáva, že sa smejem tak, že mi zabehne, ale Richiemu(Joe je fakt bomba :3) v supermarkete sa to podarilo. Určite pustím ešte raz pri nejakom estrogénom nabitom večeri. :) P.S.: vážení XY, aby ste sa nepototo v tých komentároch :D ()

V.Silver

Zatímco první Magic Mike mě docela slušně bavil, druhý díl byl naprosto bez děje, smyslu a vlastně jakéhokoli sdělení mimo to, že ženy jsou královny a zaslouží si, aby pro ně a na nich vykonávali pánští striptéři náznakový akt styku jako něco, co je třeba ocenit haldou jednodolarovek a usilovným vřeštěním. Bylo tam několik super tanečních choreografií a za ně dávám jednu hvězdu namísto hodnocení "odpad". 10 % ()

skinny

Ten film je na pobavení hlavně pro ženy, a já se bavila víc než u jedničky. McConaughey a Pettyfer mi tam vůbec nechyběli! Za to Channinga, Joea a Matta jsem si užíla dosyta ;-) Delšího komentáře netřeba :) ()