Bez kalhot XXL

• USA Magic Mike XXL (více)

Děj filmu Bez kalhot XXL navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dechberoucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti. (Warner Bros. CZ)

popelka595

Tenhle film je hrozná p*del, i když se děj rovná nule. Jenže pro úsměv (a tělo :D) Channinga Tatuma odpustíte režisérovi cokoliv :)) ()

EvilMari

Naprosto bez děje, spíš jako záznam z představení, ale dívat se na to mi fakt nevadilo. Jen nemusela být každá buchta, kolem který tančili, taková špekna =D ()

Poupe

Příběh nic moc zajímavého ani nového - výlet týpků za jejich "poslední" šancí...Těla? Luxusní :P Taneční kreace? Výborné :) U tohoto filmu člověk nemusí přemýšlet a jen se dívá a kochá, jak těly, tak tancem, tak okolím kterým parta chlapů projíždí. Andie MacDowell mě velmi bavila, stejně jako hlášky, kterými je tento film prošpikovaný. Jako letní oddychovka (vzdychovka) je ten film naprosto výborný. Chápu, že se pánům moc nelíbí :) U mne to splnilo účel a veškerá očekávání. No řekněte, která byste vydržela tak dlouho s kamennou tváří jako slečna za pultem na benzínce? :) ()

Mahoney.

Bohužiaľ, musím priznať sklamanie. Dej absolútna nuda, niečo na štýl road tripu, dialógy totálne nudné, zbytočné a bezvýznamné. Občas sa tam dalo na niečom zasmiať. Popravde, som čakala úplnú bombu, keďže som si ešte pred filmom čítala niektoré komentáre. Tešila som sa, keď som si od niektorých prečítala ako sa im druhá časť neuveriteľne páčila a o koľko je lepšia oproti jednotke. Akože seriously people? Nie. Jednotka je určite dejovo zaujímavejšia. Celý film, aby bol aspoň pozerateľný zachraňujú telá a tanec hercov. Nevedela som sa dočkať Channinga, ale musíme si naliať čistého vína a povedať že Joe Manganiello ho totálne predbehol! Moje kladné hodnotenie je hlavne za Joea. Samozrejme Channing je šupa ale Joe bol úžasný! Scéna v obchode, či na benzínke či kde to bolo, keď mal rozosmiať predavačku, mi ešte veľmi dlho ostane v pamäti. Je to kráľ. ()

Marykus

Jakože oproti jedničce nuda. Jednička mě bavila, jelikož tam byly i ty příběhy kolem, vztahy a tak. Tady byl jen tanec, sex, drogy a roud-trip. Takže vztahy mi tam chyběly. Taky mi chyběl Dallas a jeho alright ladies. Naopak mi tam vadí ten špek DJ. Vyloženě zbytečná, nevyznamná postava.. Takže celkové zhoršení oproti prvnímu dílu. Proč se to jmenuje bez kalhot a ne Kouzelný Mike nebo aspoň Bez trička ty vole, ten překlad je děsnej.. ()

Lusiija odpad!

Tak blbej fiml jsem dlouho neviděla. Inteligenčně na úrovni High School Musical nebo Hannah Montana. Dialogy mě svou debilitou tak vytáčely, že jsem to nemohla ani dokoukat. Film naprosto o ničem. ()

burton

Na rozdíl od jedničky se mi tenhle Magic Mike líbil. Pro mě tam byl příběh. O snu skorovysloužilých striptérů - mimochodem, přála bych si jako skorovysloužilá takhle umět tančit a svíjet se a tvářit se sexy. Je to dřina. Nejen ty břišáky, věřte, vím o čem mluvím. Taky bych si přála být tou krásnou Andie MacDowell, to tedy fakt jo. Byla tady úžasná, úplně z jiného těsta, než jak jí znám. Čím byste v tomhle filmu chtěli být? Tanečníkem.....ženou...spíš tanečníkem...oběma. Je to sexy, je to hřejivé, voňavé, teploučké a hlaďoučké, svalnaté a břišákovaté a ňam. ()

Heroine odpad!

Naprosto strašidelná paralelní dimenze, ve které je "male stripper" uznávané, poctivé a výnosné řemeslo, a kam s tím přijdete, tam vás milují. Ať už jsou to prodavačky, kamarádky, jejich mámy... každá žena tajně touží po tom, aby jí někdo za peníze řekl že je pěkná, případně ji využil k obscénním a směšným tanečkům. Takovou realitu NAŠTĚSTÍ neznám, a striptéři nadále zůstávají něčím směšným a divným. ()

BOURQUE

Jednoznačne tu išlo o zarobenie viac peňazí (myslím na príbeh ;) ), pretože scenár je katastrofálny. A áno, chýba tu M. McConaughey. Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

Kaktusak12

Na rozdíl od prvního dílu si Magic Mike XXL opravdu nehraje na nic jiného než na film o striptérech. Ve finále se tedy jedná pouze o Tatumovo narcistickou přehlídku s absencí jakéhokoliv děje. ()

Rathalos

Tak ako jednotka i dvojka nefunguje ani ako komedia,ani ako drama,jednoducho strasna nuda a tie dve hodiny boli ako vecnost...:-) ()

Wallis3 odpad!

Já ani nevím co to bylo. Takovejch prázdnejch keců, absolutních hovadin, nedalo se dodívat ani na několikrát! ()

glumka

Pobavila jsem se a o to šlo. Sice konec byl taková rychlovka, že si člověk "neužil" vystoupení, ale za scény v tranvestity baru a na benzince, které mě rozbrečely smíchy, musím dát 4*. ()

dalziel odpad!

Bezbadejný súboj "Atreya Channinga Tatuma" v súboji s "NIČOTOU" v tomto "Nekonečnom príbehu".A čo sa Soderbergha týka už to vážne začína vyzerať na trvalú ústavnú liečbu v zariadení so zvýšenou ochranou.... ()