Bez kalhot XXL

• USA Magic Mike XXL (více)

Děj filmu Bez kalhot XXL navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dechberoucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti. (Warner Bros. CZ)

K4sum1

Hodně slabý odvar. Většinu filmu se jen kecá o nesmyslech, až jsem u toho kolikrát málem usínala. Naštěstí mě dokázaly probudit taneční scény Channinga, který celý film prostě zachraňoval. Do toho skvostá scéna u benzínové pumpy a konečné vystoupení, takže za mě 3*. ()

Ganka

Docela ostuda, jedinou omluvou je snad to, že se jedná o americký film. Jediné, co mi bylo útěchou při poslechu stupidních dialogů a pozorování ubohých kopulačních pohybů byl pohled na nejvíc sexy geje Matta Bomera. Docela mě šokovalo, že se k něčemu takovému upsala i Andie MacDowell. A jen tak by the way mužská představa o tom, že ženy dostane nejvíc do hicu přirážející rozkrok na obličej je také trochu zcestná..Hvězdičku za snahu. ()

MichalCZ30

Jednu hvězdičku jen proto, že jsem kdysi úzce spolupracoval se striptérama a striptérkama. Uváděl jsem v pražském Goldfingers a dělal hudbu a choreografii na zakázku. Ale zpátky k filmu. Na sebe si vydělal, takže obchod to byl úspěšný. Jinak než obchod to ani nemá smysl nazvat, protože děj tu opravdu chybí a nebýt určitých míst, kde jsem ocenil skvělou choreografii a show - nikoliv ale strhující a překvapivou (na Floridě dělaj holky u tyče jiné divy) - bral bych to jako naprostý odpad, kde se Andie Macdowell dokonale ponížila na úroveň totálně vyprahlé herecké socky. Možná doporučuji shlédnout tento výtvor striptérům pro inspiraci, jinak je to ztráta času. Osobně se přiznávám, že jsem asi 1/4 musel přeskočit - třeba to bylo právě to závratně strhující, co by u mého hodnocení hodilo o jednu hvězdu navíc. Na takováto "díla" ale opravdu čas nemám. Nicméně jsem na jednu stranu rád, že jsem ten čas obětoval, protože jsem si díky tomu paskvilu mohl přečíst snad nejlepší recenzi, co jsem v životě četl. Tak dokonale gramaticky na úrovni vyjádřený smysl filmu tak, jak to dokázal uživatel "verbal", mi nakonec na tváři narýsoval, po pronuděném téměř dvouhodinovém čumění do bedny, upřímný a veselý úsměv. A za to děkuji ;) ()

katikka

Jedna hviezdička za scénku na benzínke. Tá bola naozaj vtipná, škoda že sa celý film neniesol v tomto duchu. Prvý diel mal príbeh, dvojka bola ale úplne bez deja. ()

Killy

Jako porno pro ženský super luxusní film.... Chlapi jsou krásní hudba je super tanec je sexy...jinak film totálně o ničem :) ()

funesfilm

Návrat, vo forme hraného dokumentu. Inak sa to nazvať ani nedá. Príliš dlhé bezdejové scény, posúvajú hodnotenie na úplné dno. Keby označenie žánru nebolo také aké je, opak by šancu mal. ()

jjemi odpad!

Jediná zábavná scéna je Joe Manganiello v sámošce a jeho rozjívení parťáci. Joe vypadá dobře, nebere se moc vážně a celkově to je sranda. Zbytek filmu - ztráta času. ()

Marky__

Jednička se ještě dala, ale tohle byla jako už hodně velká nuda a to mám Channinga ráda, ale nezachránil to - vůbec. ()

KatePolas777

Podle mě tohle není film jen pro ženy ale pro kohokoliv komu nevadí pánský striptýz a rád se pokochá jedinečnou atmosférou nějaké show, krapet díky tomu nahlédneme do života několika chlapů, kteří pojedou poslední sezónu v týhle branži. Jedná se o druhý díl, první jsem neviděla a i přesto, že má tenhle plno negativních hodnocení. Mě naprosto bavil, viděla jsem ho asi 3x, pokaždé se zasměju a pokaždé tam najdu jiný skrytý vtip, kterého jsem si předtím nevšimla. Jsou tam i vážnější, vcelku emotivní chvilky. Finish show byla naprosto skvělá a taky se mi moc líbila autentičnost jednotlivých charakterů. ()