Bez kalhot XXL

• USA Magic Mike XXL (více)

Děj filmu Bez kalhot XXL navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dechberoucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti. (Warner Bros. CZ)

bigmatko

tento film bol a je smerovaný pravdepodobne na dámske publikum, preto ak mate kombináciu chromozómov XY tak na čarovného majkla chodte iba v prípade ak Vám tento snímok chýba to filmovej zbierky alebo ak chcete potešiť dámsku spoločnosť, alebo ak sa chcete okrem filmu zabaviť aj na reakciách žien v sále. jedna hviezda je len vďaka Tatumovi a druhá hviezda je za hudbu vo filme. inak sú scény, dialógy a celý príbeh veľmi jednoduchý. od filmu som síce moc neočakával ale predsa len vo filme kde ide o tanečné predstavenie pri striptíze by bolo vhodné aby sa tam objavili viac ako dvaja tanečníci. zvyšok je asi len recesia pretože orgazmické prejavy žien pri každom pohľade na muža, pri každom jeho pohybe, nech už je ten pohyb akokoľvek trápny, sú naozaj nereálne. ()

KatyBitch

Cílovou skupinou jsou ženy o tom žádná, to že ten film vlastně nemá propracovanej děj musí být každému jasný hned při pohledu na plakát. (Hlavně mi nechtějte tvrdit, že jste se na to dívali jenom kvůli zápletce). Channing ten film umí celkem dobře napsat ale co neumí je ho zakončit (jednička skončí jak si s Brooke povídá o tom co si dá k snídani a dvojka končí ještě hůř- jak nám parta striptérů kouká na ohňostroj jako by ho v životě ještě neviděli) Rozhodně mi tam nechyběl ani Adam/Kid a už vůbec mi tam nechyběl Dallas aspoň dostali víc prostoru Ken a Big Dick Richie. Chan se snažil o větší důraz na psychiku postav (Richie nemůže dělat hasiče protože se vlastně bojí ohně a taky už 5 měsíců si nezapíchal protože má velký péro, Ken se zabývá čtením energie a je léčitelem Reiki, Tarzana mi fakt líto není že nenašel lásku svého života no a Tito bude točit zmrzlinu v obchoďáku) ale kdyby se na to vysral a radši je nechal víc se svlékat tak by udělal nejlíp. Nejlepší věc jakou mohl Chan udělat je nechat Matta Bomera zpívat, v okamžiku kdy spustil Heaven jsem byla opravdu jak v nebi, myslím že jsem i přestala dýchat, akorát se u druhé písně Untitled (How Does It Feel) mohl víc svlékat a míň se válet po zemi (Bože, Simon Halls je nejšťastnější chlap pod sluncem , opakovala jsem si pořád dokola když jsem sledovala Mattovi břišáky). Matt byl celý film naprosto k sežrání a i když scéna nebyla o něm pořád mě to nutilo se na něj koukat speciálně když BDR vyhodí Mikovi mobil z auta (Nejdřív si tam něco dělá s nehtama a pak si začně fotit obočí :D). Část v černošském paláci lásky nebo co to bylo, bych nejradši vystříhla a spálila, protože to bylo absolutně bez pointy, Jada je otravná, Twich je možná dobrej tanečník ale zatraceně špatnej herec no a Glover no, co dodat- díky za to že jsi řekl Kenovi ať zpívá a už táhni někam. Celý film ale jednoznačně táhne Joe Manganiello, scénka na benzínce je prostě božská, když v gay baru vleze na podium s peříčkovým boa a samozřejmě když po dlouhé době "zasune". Jak už jsem napsala na začátku- na tento film nikdo nejde kvůli zápletce tak u toho zůstaneme, nejžhavější film léta, skvělá hudba, tanec, těla, Bomer, Manganiello, Tatum- 5 hvězdiček a nazdar. ()

NikolaBlack

Je to úplně jiný kafe. Z jedničky se snažili udělat drama a to mi tam vůbec nesedlo. XXL? Komedie s hláškami, které nelze zapomenout. A velké plus... Choreografie byla víc propracovaná něž v prvním dílu. Proto za mě pět. Čekala jsem supr namakaný chlapy a jako bonus se mi dostala skvělá komedie s ještě lepšími tanečními výkony! ()

NeverEver

Tak tomu rikam pravy kulturni zazitek. Skoro prazdne kino, 30natesenych holek, dvoje spadle bryle z hlavy, hodinovy pokec nad vinem (po filmu), aby se z toho clovek aspon trosku zpamatoval... Uz dlouho jsem neco podobneho nezazila. Ale zpatky k filmu. 100minut nudy plne existencialnich kecu o americkem snu, o tom jak se vypracovat, jak uniknout z toho bidneho sveta panskych stripteru, o tom jake to je mit ultra dlouhe pero a nesmocit az po koren.... o tom, ze jedinej kdo opravdu asi nekdy delal striptyz a umi tancit je Channing... o tom, ze v Americe existuji kluby kam chodi jen zeny a maji k dispozici armadu stripteru, kteri jim nakukaji "you are the special"...Ovsem poslednich 15minut to je jina. To je jizda! Konecne vidime to, kvuli cemu jsme na film sly ( a ceho bylo v jednicce daleko vic...proto byla taky daleko lepsi). Skoda jen ze autori nenatocili jen tech poslednich 15minut a nepousteli je smyckou tech dalsich 100minut... Myslim ze by pak museli ty sedacky v kine utirat.... a ja bych dala klidne 5***** misto 2**. Myslim ze pro priste by bohate stacilo kdyby 115minut tancil Channing solo at uz oblecenej nebo (pokud mozno) svlecenej:-). P.S. Matt Bomer je asi nejkrasnejsi homosexual na svete, ale nikdy nesmi hrat hetero (a jeste jakoze lamace divcich srdci) protoze to taha za oci i krtka! ()

Kinderr

Děj naprosto tragický, jediný co bylo na filmu dobrý byly hezký těla toť vše........Jinak naprostá tragédie. ()

MotMotkovich

Finále to tak nějak zachránilo, jinak bych tomu dal ODPAD. Takže pro lidi co neviděli - přetočit všechno až na konec a ten si pustit, jinak to předtím je zbytečná kopa hoven. ()

klaranapoli

Ano, děj o ničem...ale saaaakraaa holkyyy, kdo by jste tam nechtěl být???? :D :D důvod proč jsem si to pustila - nemusím poslouchat co říkají, stačí jen koukat :P sakra, to bylo dobrý!!! :P...ale ano, jinak je to o ničem ;) ()

DK197

Nevím, co mě na dvojce bavilo víc, než jednička, protože tam moc děje nenajdete (a ten děj v jedničce mě navíc moc nesedl), ale já se slušně baila. :-) ()

Barcica

Hrôza! Jedna hviezdička čisto zo súcitu za pekné telá(Joe Manganiello, ach!). Neviem, či snahou filmu bolo priniesť iný pohľad na striptíz, ale nevyšlo im to.Že bude príbeh stáť za dve veci viete, už keď idete na takýto film do kina. Ale pokašlať to aj tým zvyšným... ()

katherine7 odpad!

Tak tohle teda NE! Ani sexy Channing Tatum to nedokázal zachránit. Já tomu prostě ani tu jednu hvězdičku dát nemohla. Fakt ne.. tohle mě teda vůbec nebavilo.. nebylo tady nic nového a bylo to hodně přitažené za pačesy. Prostě odpad jako vyšitej. ()

fabregas1

Bez McConaugheyho už to není ono. XXl dlouhé čekání na závěrečnou show je jen malá náplast za tak dost otravné a nesmyslné tlachání, které divák dostane. Malé plusko zde dávám za babinec, jinak kluci 2x XXl už netočte. Teď už jen čekat s čím přijde Marlon Wayans. ()

zeromen

O proti prvnímu dílu, docela zklamání. Asi největší prča a pobavení za celý film, byla parodie na stmívání. :-)// viděl na DVD: 42% ()