Sám doma 3

Sám doma 3

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1997, 98 min

• Karlos80

Zřejmě typický příklad humoru americké konzumní společnosti, pro mě osobně a pro Evropana jako takového však jen typicky odpadová záležitost! Mohlo to však dopadnou lépe, stačilo možná jen opět obsadit Macaulaye Culkina do hlavní role a bylo to alespoň na tu jednu. Toto byl pro mě opravdu naprosto nepochopitelný tah. Veškeré scény a veškeré vtipy už jsme viděli v předchozích dvou úspěšných dílech. Opravdu se jedná jen o frašku-výsměch a hloupý pokus navázat na něco, co předtím ve světě udělalo veliký "BOOM". O nesympatickém malém hlavním hrdinovi a nepříjemných zlodějích se už raději rozepisovat nebudu:-( Doufám jen, že už další díl nenatočí..(31.12.2007)

• Martin741

Jaxom si zistoval, tocilo sa to v Chicagu, chyba tu Pesci a Stern, no a aj klasicka MacCallisterova rodina /John Heard, catherine O´Hara.../, ale stale ako slaby podpriemer to obstoji. Mnoho ludi tu vo velkom odpaduje, mne sa nezda zeby to bol,o az tak spatne - ostatne casti uz boli spatne, to jo. Takze Ci s Kalkinom ci bez, obcas na Vianoce sa to pozriet da - scena ked sa chlap vyvalal v mokrom kasovitom snehu premiesanom s vodou sa mi vidi doteraz : 35 %(9.3.2013)

• farfalla

Horší pokračování ´Home Alone´ (1990) a ´Home Alone 2: Lost in New York´ (1992). Jiný režisér a jiný Kevin, nyní Alex. Alex D. Linz je mladší než Macaulay Culkin a více-méně jenom do kamery hází roztomilé ksichtíky. Zápletka s čipem, vetřelci, rodiče, sourozenci i nástrahy v domě a jeho okolí jsou jenom pokusem vytěžit něco z bývalého úspěchu.(25.9.2014)

Ok. Tento film je fakt zlý. Nebudeme si klamať. Ale každé Vianoce sa len rehocem na tom ako zlý tento film je. Proste je to tak zlé, až sa to stane dobrým. Budem tomu preto dávať vysoké hodnotenie? Nie. Ale dám štyri hviezdičky už len preto, že sa to pre mňa stalo komédiou z celkom iného dôvodu, než to malo byť. Hrozný film, príšerne napísaný, príbeh úplne mimo akejkoľvek reality... ale vždy sa len rehocem na tom jak je to zlé. To sa však už nedá povedať o 4-ke.(19.8.2014)

• Ondra16

Opravdu je to místy hodně přitažené za vlasy a v podstatě pouhé vykrádání dobrého nápadu prvního dílu. Ale když se povzneseme nad tu naivnost, tak se na to dívat dá. Nečekejte od toho nic víc než přesně 102 minut zabitého času, tento účel to naštěstí splní. Radši se budu dívat na tohle, než abych šel kydat hnůj..(6.9.2008)

• - Alex D. Linz vyhral rolu Alexa v castingu zo 100 uchádzačov. (rador)

• - Natáčelo se v Chicagu, Evanstonu a Skokie ve státu Illinois. (Cheeker)

• - Macaulay Culkin odmítl hrát v tomto filmu, protože vyrostl a neviděl nic, čím by mohl film obohatit. (Cheeker)