Sám doma 3

Sám doma 3

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1997, 98 min

• Dever

Soundtrack Nick Glennie-Smith: 1. My Town - Cartoon Boyfriend [3:18] ,2. All I Wanted Was a Skateboard - Super Deluxe [2:34] ,3. I Want It All - Dance Hall Crashers [3:19] ,4. Almost Grown - Chuck Berry [2:20] ,5. School Day (Ring! Ring! Goes the Bell) - Chuck Berry [2:42] ,6. Bad Bad Leroy Brown - Jim Croce [3:00] ,7. Green Eyed Lady - Sugarloaf [3:40] ,8. Let It Snow, Let It Snow, Let It Snow - Dean Martin [1:56] ,9. Home Again - Oingo Boingo [5:26] ,10. Nite Prowler - The Deuce Coupes [1:45] ,11. Tall Cool One - The Wailers [2:34] ,12. Home Alone 3 Suite - Nick Glennie Smith [8:00],(14.5.2011)

• Hrabka

Co to? 30. nejhorší film? To jako proč? Vždyť se na to dá koukat. Je to sice slušná hovadina, těžící ze skvělé jedničky a obstojné dvojky, ale mě to celkem bavilo a zkouknul jsem to celé. Pobavení nebylo sice nic extra, ale i tak bych to nezařadil tak nízko mezi tragické filmy. Zkuste se na to podívat z jiného úhlu pohledu. 45%(23.12.2007)

[5/10] Nič moc, priemerný rodinný film, snaží sa byť vtipný, príliš mu to nejde, až na niektoré momentky a scény ktoré sa vydarili. Z hercov zaujme len Olek Krupa. Inak málo zaujímavý herci, ale aj tak ma väčšina svojím prístupom bavili. Nedá sa to porovnávať s klasikou Sám doma, toto je slabšie, ale na pár pozretí je to bezproblémová zábava.(19.11.2012)

• Frajer42

Fakt, že tento film patří do topky těch nejhorších na csfd.cz mi přijde přísný. Rozhodně však tento film není dobrý. Tento díl vychází ze dvou předchozích, ale přijde mi, že si tam vybral to nejméně povedené a zbytek nahradil hodně hloupou zápletkou. Krom toho zde nikdo nemá ani špetku hereckého talentu. Za sebe dávám *.(12.5.2012)

• MrCreosote

Od začátku do konce je jasné, jak se bude příběh vyvíjet a navíc je tu strašně nesympatický hlavní "hrdina". Ani ty padouši nestojí zanic, a to jsou na to 4! Navíc jsou taky 4x dementnější než původní záporácii Stern a Pesci. Nicméně když jsem onemocněl a nebylo na co se dívat, zkousnul jsem to bez jakékoli újmy na zdraví.(9.2.2007)

• - O tomto filmu se uvažovalo jako o posledním dílu série, který bude promítaný v kinech. (Cheeker)

• - Režisér filmu Raja Gosnell pracoval na prvních dvou dílech filmové série jako střihač. (korbitch22)

• - Natáčelo se v Chicagu, Evanstonu a Skokie ve státu Illinois. (Cheeker)