Sám doma 3

Sám doma 3

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1997, 98 min

• Spinosaurus

Vánoční atmosféra je definitivně pryč,nějaké usmíření či napravení se tu vůbec nevyskytuje a děj je naprosto dementní. A pozor teď příjde to nejhorší a to jsou herci.Scarlett Johansson jsem nikdy neměl rád,čtyři lupiči jsou tak dementní,že se nachytávaj na tak primitivní pasti,že museli, ještě než se rozhodli navštívit spratkův dům,se pořádně zhulit jinak vážně nevím. Myslím že autíčko nemá cenu rozebírat,ta krysa je tam úplně zbytečná,papoušek trapný. Ostatní postavy jsou počínaje rodičema a konče policistama tak tupí že bych je nechal postřílet a tu babu(co jí na konci svázali) bych nechal upálit jako čarodejnici. Završíme ten komentář samozřejmě tím nejhorším a to kluk. Nejen že neumí hrát,ale je tak neuvěřitelně čestný a spravedlivý až se mi dělá zle."A co obři,duchové a další výplody mé fantazie!" Kdyby mi tohle řekl jako své máměl vzal bych bič a střískal ho do krve a snad by se mu rozsvítilo. To jak mluví sám se sebou nebo se svou krysou jsem přetáčel,protože to bych už asi nepřežil. Podtrženo sečteno jedna hvězdička za to jak to bylo trapné.(7.1.2007)

• sinp

Opravdu hnus. Jelikož mě už distributor jednou tahal za nos v případě Sám doma a bohatý, jsem čekal, že i tentokrát ucítil vůni peněz. Omyl je pravdou - Američani natočili z konečného tématu, který se už neobmění, naprostý brak, bohužel navíc s neschopnými herci. Nenajdete jediné pozitivum, místo dvou záporáků rovnou čtyři, ale ani všichni dohromady nemají charisma jednoho z předchozích dílů. Jestli máte výhrady vůči nelogickému ději v úvodních dílech, tak nechtějte vidět tohle. Už text distributora je na pozvracení, ale film je ještě mnohem dál. Upřímně to bych radši viděl Sám doma 3 pod patronací Chrise Columbuse v hlavní roli s Robem Schneiderem, než tuhle stupiditu režírovanou neschopným Rajou Gosnellem.(26.8.2005)

Ok. Tento film je fakt zlý. Nebudeme si klamať. Ale každé Vianoce sa len rehocem na tom ako zlý tento film je. Proste je to tak zlé, až sa to stane dobrým. Budem tomu preto dávať vysoké hodnotenie? Nie. Ale dám štyri hviezdičky už len preto, že sa to pre mňa stalo komédiou z celkom iného dôvodu, než to malo byť. Hrozný film, príšerne napísaný, príbeh úplne mimo akejkoľvek reality... ale vždy sa len rehocem na tom jak je to zlé. To sa však už nedá povedať o 4-ke.(19.8.2014)

• Hrabka

Co to? 30. nejhorší film? To jako proč? Vždyť se na to dá koukat. Je to sice slušná hovadina, těžící ze skvělé jedničky a dvojky, ale mě to celkem bavilo a zkouknul jsem to celé. Pobavení nebylo sice nic extra, ale i tak bych to nezařadil tak nízko mezi tragické filmy. Zkuste se na to podívat z jiného úhlu pohledu, jako na rodinný film pro děcka. 45%(23.12.2007)

• Frajer42

Fakt, že tento film patří do topky těch nejhorších na csfd.cz mi přijde přísný. Rozhodně však tento film není dobrý. Tento díl vychází ze dvou předchozích, ale přijde mi, že si tam vybral to nejméně povedené a zbytek nahradil hodně hloupou zápletkou. Krom toho zde nikdo nemá ani špetku hereckého talentu. Za sebe dávám *.(12.5.2012)

• - Macaulay Culkin odmítl hrát v tomto filmu, protože vyrostl a neviděl nic, čím by mohl film obohatit. (Cheeker)

• - Jediný diel série, ktorý sa odohráva "po Vianociach". (rador)

• - Natáčelo se v Chicagu, Evanstonu a Skokie ve státu Illinois. (Cheeker)