Sám doma 3

Home Alone 3

Sám doma 3

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1997, 98 min

Troška sa čudujem takým negatívnym hodnoteniam, lebo napriek tomu, že sa to originálu/om nemôže ani rovnať, ja som sa fakt bavil a pučil som sa od smiechu. Príbeh je možno na hlavu, ani herecké výkony nie sú nič moc - zlodeji sú proste blbci. Ale treba jednoducho vypnúť mozog a zasmiať sa. Čo viac treba od komédie?(16.6.2008)

• tron

Jeden z tuctov hlúpych hollywoodskych produktov, ktorý nemá s vydarenými predchádzajúcimi hitmi Chrisa Columbusa nič spoločné (ak nerátame zápletku "dieťa v budove verzus kriminálnici") resp. je to skôr remake, než sequel (vlastne sequel to nie je určite). Nevydarená snímka rozčuľuje predvídateľným scenárom, nevraviac o celkovej kŕčovitosti, odpudivo nerealistických akčných scénach a blbom zmysle pre humor. Vrcholom je otravný fagan Alex D. Linz, ktorý zrejme nebude sedieť nikomu, kto, tak ako ja, vyrastal na prvých dvoch dieloch s Culkinom.(25.12.2005)

• Fiftis

Veľa Odpadov som neudelil. Tento diel, v poradí už tretí, sa v žiadnom prípade nemôže porovnávať s dielmi predošlými. Osobne mi je strašne ale strašne ľúto, že vôbec tento film vznikol a neskôr dokonca štvorka. Mizerné ale naozaj mizerné výkony všetkých hercov a opakované scény z predošlých dielov poukazujú na vysychajúcu studnicu nápadov, ktorá počas tretieho pokračovania vyschla úplne. Mne tu totiž vôbec nesadol hlavný predstaviteľ, nemám toho "herca" rád, je to ako mladý Justin Bieber a od tohto faktu sa už len odvíjal celý film. Hoci sa banda zlodejov so svojimi vychytanými lsťami snažia ako chcú, aj tak sa vraciam radšej k zlatému Culkinovi.(20.1.2015)

• wosho

Dojení krávy, která je už dávno bez mléka, je v Hollwoodu hodně oblíbeným koníčkem zoufalých producentů. A toto je nádherným příkladem té činosti, která sama v závěru musela stát pár zničených kariér a milionů dolarů v prdeli. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, na svůj tisící komentář na čsfd jsem si měl asi nalézt lepší a hodnotnější film. Hold co na plat, život stojí v jistém smyslu za hovno, jako tato sračka, v jejímž stínu i ona sračka ztrácí svou sračkovitost:-)(12.1.2009)

• kaylin

Skupina dospělých se jako mentálové honí za jedním autíčkem na dálkové ovládání, kdy dosah ovládání je neskutečně dlouhý, prochází všemi zdmi a nevím, co ještě. Ano, zápletka je oproti klasickým dvěma filmům s Macaulayem Culkinem, což bohužel nic nemění na tom, že je celkem obstojně pitomá. Člověk by ani nevěřil, že scénáristou byl také John Hughes. Herci jsou zde příšerní, všichni komplet, potěší pak jen přítomnost mladičké Scarlett Johansson.(4.2.2014)

• - Režisér filmu Raja Gosnell pracoval na prvních dvou dílech filmové série jako střihač. (korbitch22)

• - Jedná se o první film, ve kterém si Scarlett Johansson zahrála větší roli. (Cheeker)

• - Alex D. Linz vyhral rolu Alexa v castingu zo 100 uchádzačov. (rador)