Sám doma 3

Sám doma 3

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1997, 98 min

• Wheelcrusher

Nepříjde mi to zas tak strašný. Když dávají "trojku" vždycky o Vánocích a já na to zrovna přepnu, nechám to tam;) Chvilkama je to dokonce i vtipný a napínavý... bohužel převládají spíš hodně stupidní okamžiky. Herecký obsazení není zrovna špatný, vždyť je tu i malá Scarlett:) Nicméně narozdíl od obou originálních filmů slabota určená především dětem!(16.2.2011)

• dots24

Je to veľmi slabé, no ajtak nie až tak aby to dostalo 21 %. Dopláca to hlavne na to že na dva predošlé diely to samozrejme nemá. Veď to sa ani nedá. Scenár je o mnoho slabší a ničím originálny. Záporací vás nemajú čím rozosmiať a ani to nenesie hlbšie posolstvo. No kľudne si to niekedy pozriem keď to budú dávať v telke aj keď to nie je tak zábavne ani originálne. Zívať od nudy pritom určite nebudem, a určite si to nezaslúži také slabé hodnotenie. Takých 40-45 % by som tomu v pohode dal.(27.5.2015)

• PanFilmov

Tak toto už nie je ono, vôbec nie také vtipné a ani náhodou originálne ako prvé dva diely SÁM DOMA s Macaulayom Culkinom. Síce sa tam nájde zopár vychytených scén ale to je všetko, výrobcovia úplne odbočili od pôvodneho "Sám Doma" :((( 2* som dal len preto lebo som veľký fanúšik predošlých dvoch filmov.(6.5.2008)

• tron

Jeden z tuctov hlúpych hollywoodskych produktov, ktorý nemá s vydarenými predchádzajúcimi hitmi Chrisa Columbusa nič spoločné (ak nerátame zápletku "dieťa v budove verzus kriminálnici") resp. je to skôr remake, než sequel (vlastne sequel to nie je určite). Nevydarená snímka rozčuľuje predvídateľným scenárom, nevraviac o celkovej kŕčovitosti, odpudivo nerealistických akčných scénach a blbom zmysle pre humor. Vrcholom je otravný fagan Alex D. Linz, ktorý zrejme nebude sedieť nikomu, kto, tak ako ja, vyrastal na prvých dvoch dieloch s Culkinom.(25.12.2005)

• kingik

Už to nebylo ono. Výměna Culkina za Alex D. Linze je dost chabá. Linz postrádá charizma a i režisérsky série zaznamenala propad. Raja Gosnell sice není nejhorší, ale s bídným scénářem mohl sotva nadělat zázraky. Pár vtipů se povedlo, ale v drtivé většině už to není směšné, ale spíše nenápadité a bez jiskry.(1.8.2010)

• - Alex D. Linz vyhral rolu Alexa v castingu zo 100 uchádzačov. (rador)

• - Jedná se o první film, ve kterém si Scarlett Johansson zahrála větší roli. (Cheeker)

• - Natáčelo se v Chicagu, Evanstonu a Skokie ve státu Illinois. (Cheeker)