Sám doma 3

Sám doma 3

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1997, 98 min

• Empire

Podle mě je už drzost, že si půjčili známou hudbu k jedničce a dvojce, kterou složil John Williams. Skvělí výkon, který podával Macaulay Culkin, je pryč zůstal místo něj jen Alex D. Linz, který svojí kvalitou nesahá původnímu herci ani po paty. A k tomu ten příběh, ten příběh.........................(17.10.2004)

• Frajer42

Fakt, že tento film patří do topky těch nejhorších na csfd.cz mi přijde přísný. Rozhodně však tento film není dobrý. Tento díl vychází ze dvou předchozích, ale přijde mi, že si tam vybral to nejméně povedené a zbytek nahradil hodně hloupou zápletkou. Krom toho zde nikdo nemá ani špetku hereckého talentu. Za sebe dávám *.(12.5.2012)

• 902 10

oba dily home alone byly obrovskym uspechem, nebylo tedy divu, ze producenti, kteri mezitim prisli o vsechny penize natacenim artovych snimku, svolili s pokracovanim. jenze ouha - maculay culkin ted travil nejvic casu s hlavou zaborenou v zachodove mise a znicena nosni prepazka od snupani koksu a omitky mu uplne znicila detsky look. misto nej byl potulnym hledacem talentu najat alex d.(osadte podle nalady) linz, ktery se producentum zdal natolik roztomily, ze si samou radosti prostrelili koleno. s nejakym tim pribehem uz si nebylo treba lamat hlavu. maly geroj (aka maculay jr.) ovlada dokonale veskerou techniku i rucni prace se drevem, zpusobne se chova ke starsim lidem a kdyz je nejhur, vytasi se s nejakym tim zenovym moudrem. v ceste mu stoji skupina vpravde elitnich teroristu, kteri si nedokazou zavazat tkanicku u bot, aniz by jim na hlavu padla cihla a do rozkroku zehlicka. maculay jr. (aka captain fuckhead) jim agilne corne taaakhle supertajny mikrocip (ktery vypada jako cartridge od nintenda), coz oba hlavni tabory svede dohromady v rade vtipnych a neokoukanych scenek. tvurci si uvedomili, ze to mozna nebude uplne stacit, a prihodili scenku s nahou scarlet johansson, kterou cpt. fuckhead iniciativne chodi ocumovat do sprchy. film nakonec (kupodivu) prilis neuspel, alex debille linz si strihl rolicku ve velkem prusvihu maxe kyblika (pozor, tohle neni vtip!) a s novym sestrihem a nezletilou cinskou milenkou zmizel v propadlisti dejin. dakujeme.(5.1.2008)

Ja bych to zas tak tragicky nevidel. Samozrejme je to uz zbytecny pokracovani a bez puvodni party v cele s Culkinem a dvojkou lupicu byl naprosto dementni napad jit do dalsiho dilu, ale kdyz nebudu porovnavat s prvnima dvema dilama, porad z toho vychazi uchazejici rodinna komedie. Problem je v lupicich. Uvodni vysvetlovani o co jde je zbytecny a ackoliv se vsichni ctyri chovaj jako naprosty profici a maj supermoderni hracky, stejne je vsechny malej harant nachyta a oni se zacnou vsude mozne valet a nekam padat jak hovada. Coz by se jeste dalo, problem je, ze to neumi poradne podat a jejich nehody a vyhrozovani nepusobi dvakrat vtipne. Nicmene sem tam se nakej vtipek podari a detskej predstavitel, ackoliv chaba nahrada za Culkina, tak zas tak silenej neni a je tu mladicka Scarlett a na chvily i Neil "Uklizec" Flynn.(16.9.2008)

• Slintiik

Bohužel tento "film" (záměrně v uvozovkách) je výsměchem předchozím (jinak pohodovým a příjemným) dvoum dílům, na kterých se snaží nestydatě parazitovat. Kdepak, tohle se vážně nepovedlo. Film se utápí ve své trapnosti a omezenosti hlavních "padouchů" a naprosto stupidním příběhu. Nezbývá tak, než rychle zapomenout, že jste něco takového kdy viděli, i když věřím že své diváky si tento snímek jistě najde - v nějakém sanatoriu pro duševně choré, možná...(1.12.2009)

• - Natáčelo se v Chicagu, Evanstonu a Skokie ve státu Illinois. (Cheeker)

• - O tomto filmu se uvažovalo jako o posledním dílu série, který bude promítaný v kinech. (Cheeker)

• - Jediný diel série, ktorý sa odohráva "po Vianociach". (rador)