Poslední nás zachrání

• USA The Final Girls (více)

Mladá dívka jménem Max (Taissa Farmiga) jde se svými kamarády (např. Alexander Ludwig) do kina na hororovou klasiku 80. let. Připomíná si tak každoročně výročí smrti své matky, která zde hraje jednu z hlavních postav. Při požáru, který v kině vypukne, se všichni záhadně přenesou přímo do filmu, tedy k jezernímu kempu, kde má řezničina vypuknout. Nejprve si užívají pocit toho být ve filmu, potkávat postavy, které ještě nedávno znali jen z plátna a smát se všemu tomu klišé, které dnes tento horor připomíná. Zanedlouho však zjistí, že legrace musí stranou, protože tady jde skutečně o život. Spojením sil všech přátel i zdejších postav včetně Maxiny matky musí zabijáka porazit a dostat se z filmu pryč. (Bohnice05)

DavidWebb

Tinin striptease v gumákoch bol... no ja som sa skoro váľal po zemi ľudkovia. A jej smrť... No, dobre. No horor pure comedy! ()

megan017

Tato údajně zadkynakopávající komedie, která vrácí úder všem slasherům, byla naprosto nudná a očekávání nesplnila ani z poloviny. Pominuli, že jsem alergická na Ninu Dobrev, která se opět dramaticky chytala oběma rukama za čelo, tak to takový průměr i splňuje, ale hrozně se to táhne. Na horor to neni strašidelné, na komedii to není zábavné, tak co to je? Jediná postava, díky které by to bylo zábavné, tu oddělali jako první, takže já nevím. Lacinější verze Klubu hrůzy, který byl i zábavný i správně krvavý. Někdo se možná bavil, ale já ne. Postavy byly stupidní navzdory tomu, že díky znalostem mohli být chytřejší. Opravdu slábe pokusy o vtipy. Je v pořádku si dělat srandu z klišé, ale musí se to umět podat! Tenhle film mě zklamal na celé čáře, ale dám body za snahu. PS: Nina Dobrev opět nezapomněla brečet. ()

darthhokro

Velice povedená parodie na pátek 13, Bavil jsem se od začátku do konce, jedna hláška stíhá druhou. PS: Paní Akermanové, bych s chutí ocumlal Malinu. ()

Megynka

Musím říct, že mě to mile překvapilo :) žánr horor/komedie není nic pro mě, ale na tohle se opravdu dalo koukat! :) ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Ono to ze začátku vypadalo jako blbost, ale nakonec z toho byla originální, nelogická a "vtipná vyvražďovačka", u které je potřeba vypnout. ()

Miagy

Ani originálne prvky filmu nepomohli, tie unudené dialógy a smiešne správanie postáv typické pre americké horory tu miestami až infantilne prekážalo... ()

intro

Trošku nadhodnotím a místo 3 hvězdiček dám 4. Na nedělní odpoledne snímek přímo dělaný. Bylo vidět, že rejža je fanouškem žánru. ()

carodejb

Vadili mi jedine efekty. Fakt ohrozné. Inak mám rád tieto meta-horory, takže som sa bavil. Ale keby som mal byť objektívny tak strhnem hviezdu a napíšem, že je to taký mačkopes - ani komédia, ani horor, ani paródia, ani pocta, zo všetkého trochu a nič poriadne. Ale má to srdce a dušu :) ()

eagles22

Námět je perfektní, potenciál obrovský, leč naprosto nevyužitý. Váhal jsem, jestli dám alespoň ty dvě hvězdy, jelikož mě to opravdu zklamalo. Žádná sranda, velká nuda....30% ()

Pitryx

Tak jako komedie to bylo ucházející. Proto mi zbytečné pohovory matky a dcery dost vadily. Závěr mi nesedl, nač takové nastavování. Snímek by právě pro tento závěr snesl kratší stopáž. Proč zcela chybělo gore, které k těmto snímkům patří, nebo by alespoň mělo? Dá se na to dívat, to jo, ale těch pár drobností mi tam vadí. Jedno plus za Malin Akerman. ()

XXXXXXXX

Překvapivě fungující mix slasheru z osmdesátek a novodobého hororu. A k tomu ještě herečka z American Horror Story + herec z Vikingů. ()

mark9th

Perfektné! To je nápad, vziať ideu kultového slasheru, spraviť remake, ten zasadiť do originálneho príbehu s perfektným vizuálom a hudbou a k tomu pridať osobitý humor Adama DeVina, aby sa to nebralo príliš vážne a nemáte sa čoho obávať. Chcem sequel, ten by bol ešte lepší než originál! :) ()

elanista1

Toľko nesympatických tvárí a hereckých výkonov, hmm, to chce talent takéto niečo vytvoriť. Asi to malo byť vtipné neviem, ale asi sa to nepodarilo. A asi to malo byť aj trocha strašidelné, možno. Neviem či bolo. A pri scénach matky s dcérou som sa tváril jedine takto. Humus. ()

DonBraso

Horové komedie nejsou zrovna mým šálkem kávy,ale proč to párkrát nezkusit.Co se musí nechat,pěkný nápad,kamera,hudba a svůj vizuál se slasherem až do tábora sviní.Nejhorší je,že jsem se nezasmál ani jednou,ale Adam DeVine měl hrát hlavní roli a dostat více prostoru,ten mě bavil nejvíc.Za to vztah dcery s matkou byl přímo příšerný a nechápu co v tom filmu vůbec měl co dělat,tohle tam zkrátka nepatří,aby z toho byla červená knihovna pomalu.Běžecká slow motion byla perfektní,vzpomínky na starý slahery se tam najdou,udělat do filmu postavy z "reálu" taky nebyla špatná,jenomže nápady pěkný,ale stále to žádný velký terno nebylo.Trochu to připomíná plno nápadů,ale nějak ne zrovna extra je zabudovat do nic moc příběhu.Konec potěšil,ale přesto mě přijde,že jsem už tohle někde viděl. ()

peeteno78

Docela zajímavá a dobře využitá hororová komedie. Když jsem si četl obsah filmu, nedokázal jsem si představit jak to bude skutečně ve filmu vypadat a musím říci, že jsem byl velice příjemně překvapen. ()