Tento díl jak byl málo vtipný tím více byl nejodporný nejdřív chlap co zvrací vlastní vlasy a pak usekl prst ..... strašný :-D.(20.11.2016)

Dílu vévodí "blbý" zdravotnický příběh staříka, který trpí velkou zácpou a pachem z úst. Časem se přijde nato, že si pojídá vlastní vlasy. Elinger ke konci dílu odjíždí s Editiou na konferenci, kde sice zapříčiní uříznutí jednoho článku prstu, ale zase pomůže s okamžitou nápravou. A pak už je jen čas sbalit si svých pár švestek a hurá do Prahy.(2.2.2017)

Keď už udalosti nedávajú veľký zmysel, tak nech je aspoň zábava. Tentokrát bola, dokonca s akčnou vložkou a s prižmúrením oka jednookej opice možno aj erotickou vložkou, Vilma má odvahu. –––– Doktore, a víte co mi bude chybět nejvíc, když odejdete do Prahy? Tyhle naše přátelské rozhovory. –––– A teď se pokusíme najít ten prst. Hejbněte sebou!(20.11.2016)