Reklama

Reklama

Nesmysl

  • Německo Quatsch und die Nasenbärbande (více)
Trailer

Obsahy(1)

V Bollersville jsou všichni průměrní. A to je důvod, proč jsou místní obyvatelé pokusnými králíky pro testování nových produktů před tím, než se dostanou na trh. Na svoji průměrnost jsou hrdí a dělají vše pro to, aby tak zůstali! A mají-li kvůli zachování statistické průměrnosti umístit starší obyvatele do domova důchodců, tak ať! Děti z města však odmítají být pokusnými králíky. S pomocí prášků na spaní vyřadí ze hry dospělé a začnou pracovat na plánu dosáhnout nového světového rekordu. Výsledkem je však naprostý chaos! Prarodiče utečou z domova a přesvědčí dospělé, že ne všechno, co vypadá staré a rozbité, takové skutečně je. Dětem se podaří naplnit bazén mléčným koktejlem a světový rekord je tu! Zkoušeči produktů naštvaně opouštějí Bollersville. Od té chvíle pracují staří i mladí společně a vymýšlejí nové světové rekordy. (Zlín Film Festival)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

joelly01 

všechny recenze uživatele

Asi nejaky progresivni Humor kteremu ja nerozumim a ani rozumet nechci. Uplny prusvih se nekonal, ale ze bych planovala repete tak to tedy OPRAVDU neplanuji. ()

Reklama

JFL 

všechny recenze uživatele

Famózní film pro nejmenší děti, který si jejich perspektivu bere za svou a současně přináší vyprávění, které dokáže uhranout i dospělé. Vše zastřešující logika lumpačení a vylomenin dodává svěží háv ústřednímu podobenství o společnosti, kterou pohlcuje konzum a která se nedokáže postarat o starou generaci. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama