Musím tě svést

všechny plakáty
TV spot

Ve své komedii rozehrává scenáristka a režisérka Andrea Sedláčková příběh podivného manželského trojúhelníku. Autorka, která střídavě žije v Praze a v Paříži, nalezla inspiraci ve skutečném případu, který se odehrál na francouzské politické scéně. Události kolem pokusu o diskreditaci vrcholné političky přesadila do domácích reálií. Ministryně Martina žije v neuspokojivém vztahu s neúspěšným manželem Karlem, kvůli své politické kariéře však odmítá rozvod. Karel společně s cynickým kamarádem Otou nastrojí léčku, jejímž cílem je Martinu zkompromitovat. Jednotliví aktéři se ale do bezohledné hry o city zapletou více, než původně zamýšleli. Film stojí především na hereckých výkonech ústředního trojúhelníku – Ivany Chýlkové, Jana Krause a Ivana Trojana. (Česká televize)

gipper

Jsem ráda, že konečně vím, odkud že se to vzal Šestý smysl - Anna K, Tomáš Vartecký.. s tím jsem si poměrně dlouho lámala hlavu. Nemluvě o dalších.. film je celý provázen hudbou Anny K a Kurtizán z 25. avenue, což mi bylo velice sympatické. Stejně tak mi byla sympatická Ivana Chýlková. Příběh byl spíš tak trochu hořký, ale rozhodně jsem se nenudila. Chýlková s Trojanem hráli parádně, Kraus se mi tam místama trochu příčil. Ale vcelku se jedná o docela povedené dílko si myslím. ()

Brenda.Ch

No potěš pánbůh - tak co to je - komedie, nebo drama ? Ani jedno. Sakra, i když je jasné, že to není žádné veledílo, snad můžu od toho něco čekat. Asi jsem to měla zkouknout kolem roku vzniku, možná by mě to i nadchlo. Vylomeniny, které vyvádí třetí nejoblíbenější politička, mě dokonce ani nepobavily, protože mi přišly neúpřimné, A komu mám jako držet palce ? Paní ministryní, která hopsá po lese s milencem ? Nebo jejímu manželovi, který kuje pykle a bůh ví, co vlastně chce ? Nebo jejímu milenci, který má jasný plán a k závěru nevíme, jestli se totálně pomátl nebo zamiloval ? Chýlková mě nezaujala, Trojan taky ne. Bavil mě Kraus, zhostil se své role fakt dobře a místy byl moc dobrý svůdník. Jakési sledování Biskou byla holá amatérčina a zapadala do filmu asi jako sůl do kávy. Celkově mi to přijde dost nepovedené. ()

fafejt001

Jednu za Trojana. Kraus není žádný herec a  Chýlkovou nějak nemusím. Příběh sice není nějak originální, ale prý je podle skutečnosti.  Možná je to faktem  , ale přesto mne to neoslovilo. ()

rigby

Před dvaceti lety možná aktuální film, ale dneska už toho nemá moc co říct. Komorní drama se třemi herci, kde vlastně nejde o nic jiného, než co je řečeno v názvu. Větší vývoj to nemá a režie je opravdu nudná a zkostnatělá. Za pár dalších roků už to bude zcela nekoukatelné. ()

vykyn

milostný trojuhelník ve filmu?..v tomto případě nudná slátanina v které hrají Trojan,Chýlková a překvapivě dobrý a vtipný Kraus..za něho ty 2 ()

FuLister

Moc vlastně nevím, co si o tomto filmu, mám myslet. Spousta záběrů na noční Prahu a aut, co po ní jezdí, to je asi to hlavní, co si z toho odnesu. Jinak hrozně zvláštní a pro mě i rozporuplný. Tak chtěl se s ní rozvíst nebo ne? No, nakonec dvě hvězdičky za Trojana a ten konec, který jsem tedy moc nečekal. ()

Hombre8

I přes vrcholně nesympatického Krause, bez kterého si ale snímek lze těžko představit, je film dobrý. Má to šťávu i nápady. Dobře zahrané, i když občas lehce přehrané - ale je to komedie... ()

LOVIT

Komedie? to těžko, líbila se mi kamera, ty jindy vleklé záběry měly smysl a seděly do tempa filmu, všichni 3 hlavní protagonisté hrají výborně, bylo se na co dívat. takovej blbej nápad co se trochu vymkl kontrole, dost možná ze života ()

LuckyCZ

Dostala jsem to, co jsem od filmu očekávala a jsem spokojená. A Kraus v roli svůdce? Už jen kvůli tomu stalo za to film vidět :-). ()

TOMASINI

Film jsem viděl před 10 lety a asi jsem opomněl ho hodnotit. Teď byl znovu v TV a ani po 10-ti letech neztratil. Film byl překvapivý, protože představa námětu s Chýlkovou jako ministryní, a dvojicí Kraus-Trojan jako killeři - očekával jsem to špatné. A nakonec to nebylo tak špatné. I když to mohlo být lepší. 2 a 1/2. ()

andydufrsn

Dobrá komedie, která ale vlastně ani zas až tak moc komedii není a zároveň velice netradiční "vztahový" film. Všechno stojí a padá s výkonem hlavních tří postav ()