poster

Zvláštní příběh rodiny F

 • USA

  The Family Fang

Drama

USA, 2015, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Axident
  ****

  Mám slabost pro Batemana, baví mě jeho přístup, jak hraje a režíruje. Jediné, co není na Family Fang dobré, je plastikami doprzněný obličej Kidmanové, který je odstrašující a zcela neguje její upřímné, ale marné snahy o mimiku. Popravdě nechápu, že jí kdokoliv může obsadit, ačkoliv její účast zde svědčí o nemnohosti nabídek... Ale scénář i zpracování jasně palec nahoru!(7.1.2017)

 • BOURQUE
  *

  Tento film, ako aj scenár a réžia (sorry Jason), krváca z viacerých rán. Už dávno som sa necítil tak frustrovane ako pri sledovaní tohto filmu. Bohužiaľ, ani o hereckých výkonoch nemôžem hovoriť v superlatívoch, napriek tomu, že sa tu objavili N. Kidman a Ch. Walken. V obidvoch prípadoch sa jedná o priemerný „performance“. Osobné hodnotenie: 55% (*) (14.1.2017)

 • ještěžiju
  **

  Ach jo, to jsou zase plky některých komentujících, až se mi zasekává myšlení. Tak byť není Kidmanka má velká oblíbemkyně, je o třídu lepší herečka jak samotný Bateman. Je otázka, jak by to dopadlo při možnostech .. jen režisér, jen herec .. když si dá tento dabl, je to slabota .. třeba by ze sebe jako herec dokázal něco vymáčknout, kdyby jej vedla ruka zkušeného režiséra. Nebo měl jen režírovat a jeho roli měl zastat někdo jiný .. a ani hudba nebyla vybrána podle mě vhodně .. ničím mě nezaujala a vytvořit tu správnou atmosféru především ve chvílích, kdy se odehrávaly ony performance nedokázala.(6.5.2017)

 • vesper001
  ***

  Každý teenager si myslí, že jeho rodiče jsou přímými potomky Nudy a Otravy, každé dítě si představuje, že se narodilo maskovaným superhrdinům. Zjištění, že rodiče jsou tradiční Průměrňákovi, jen v jiném odstínu než ti odvedle, může být zklamáním, úlevou, rozčarováním i k … mávnutí rukou. Já reagovala tím posledním.(18.6.2019)

 • misterz
  ***

  Jasona Batemana mám rád ako herca, no ako režisér ma zatiaľ moc nepresvedčil. Zaujímavý nápad, pár zábavných momentov a hlavne výborný Ch. Walken, ktorý aj v tomto snímku svoju strelenú postavu excentrického, polobláznivého, avantgarného umelca zobral smrteľne vážne. Normálne ma presvedčil, že nie je nič dôležitejšie ako behať po uliciach a robiť si z ľudí žarty v štýle napr. toho prepadu v banke, to bola asi najlepšia scéna. To je ale asi tak všetko to pozitívne. Žiaľ je tu až príliš veľa nudy utopenej v pohodlnej ležérnosti na to, aby ma to ako celok výraznejšie zaujalo. Tiež by som na záver ešte pridal nejaký nápad a rozhodne by som film aj úplne inak dramaticky poňal. Slabý priemer. 55/100(17.5.2017)