poster

Zvláštní příběh rodiny F

 • Česko

  Zvláštní příběh rodiny

 • USA

  The Family Fang

 • Nizozemsko

  The Family Fang

Drama

USA, 2015, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ****

  Lehce bizarní film, který ale přitom funguje bez toho, aby měl jakékoli fantaskní prvky. Prostě jen ukázka toho, jak je jedna rodin hodně divná, ale stejně funguje, i když s tím, že vlastně vůbec nefunguje. Padne tam ale skvělá myšlenka: Pokud se bojíte, že svoje děti nějak zkazíte, nebojte se, udělá to každý.(31.8.2017)

 • Axident
  ****

  Mám slabost pro Batemana, baví mě jeho přístup, jak hraje a režíruje. Jediné, co není na Family Fang dobré, je plastikami doprzněný obličej Kidmanové, který je odstrašující a zcela neguje její upřímné, ale marné snahy o mimiku. Popravdě nechápu, že jí kdokoliv může obsadit, ačkoliv její účast zde svědčí o nemnohosti nabídek... Ale scénář i zpracování jasně palec nahoru!(7.1.2017)

 • Morholt
  ***

  Zvláštní film na hodně zvláštní téma. V zásadě se jedná o rodinné drama, ale to, že se jde o netradiční famílii, to celé posunuje trochu jinam. Každopádně byť se na to dá v pohodě koukat, něco tomu chybí. Bateman z mého pohledu málo tlačil na dramatickou rovinu a ničím jí nenahradil. Dokázal bych si představit víc komediálních prvků i nějakou kriminalistickou linku. Takhle to bylo strašně chudé. Alespoň že herci nezklamali, ačkoliv od všech zúčastněných už jsem samozřejmě viděl lepší výkony. Bateman si tady ukousnul příliš velký krajíc a i když vyloženě nezklamal, tak ani nijak zvlášť neuchvátil. 50%(21.8.2017)

 • BOURQUE
  *

  Tento film, ako aj scenár a réžia (sorry Jason), krváca z viacerých rán. Už dávno som sa necítil tak frustrovane ako pri sledovaní tohto filmu. Bohužiaľ, ani o hereckých výkonoch nemôžem hovoriť v superlatívoch, napriek tomu, že sa tu objavili N. Kidman a Ch. Walken. V obidvoch prípadoch sa jedná o priemerný „performance“. Osobné hodnotenie: 55% (*) (14.1.2017)

 • ještěžiju
  **

  Ach jo, to jsou zase plky některých komentujících, až se mi zasekává myšlení. Tak byť není Kidmanka má velká oblíbemkyně, je o třídu lepší herečka jak samotný Bateman. Je otázka, jak by to dopadlo při možnostech .. jen režisér, jen herec .. když si dá tento dabl, je to slabota .. třeba by ze sebe jako herec dokázal něco vymáčknout, kdyby jej vedla ruka zkušeného režiséra. Nebo měl jen režírovat a jeho roli měl zastat někdo jiný .. a ani hudba nebyla vybrána podle mě vhodně .. ničím mě nezaujala a vytvořit tu správnou atmosféru především ve chvílích, kdy se odehrávaly ony performance nedokázala.(6.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace