Počas bojovej operácie kdesi v Moldavsku zahynie elitný vojak Delta Force. No záznam z kamery, zobrazujúci jeho posledné chvíle, všetkým vyrazí dych. Čo sa stalo? Generál Orland (Bruce Greenwood) vidí akúsi spektrálnu anomáliu. Agentka Madisonová (Emily Mortimer) podozrieva nepriateľa z vývoja novej maskovacej technológie, ktorú chce získať za každú cenu. Jediný, kto môže do záhady vniesť trochu svetla, je vynálezca kamery - Dr. Clyne (James Badge Dale). Je to chyba kamery, alebo nová technológia? A ak ide o zbraň, ako sa pred ňou chrániť? (koba)

markusmerk

Popravde nerozumiem tomu celkovému priemernému hodnoteniu. Film splnil presne to čo sa od filmu očakáva - dobre zabavil, ani chvíľu som sa nenudil. Kvalitne spracovaná téma v neopozeraných exterieroch a aj herci si plnili svoje úlohy zodpovedne. Konečne svieži vietor v sci-fi. ()

LoneGunman

Tohle ale není vůbec špatné! Kdo ví, možná, že nebýt dvojice Dale-Mortimer, která mi ihned evokovala dva z mých oblíbených serálů (The Pacific a Newsroom), bych tenhle film v nabídce Netflixu přešel bez povšimnutí. Takhle jsem neodolal a rozhodně toho nelituji. Jasně, žádný kult kolem Spectral nevznikne, znovu si ho asi nepustím a o žádné intelektuální veledílo se nejedná, je to ale slušná akční jízda, která připomíná spíš FPS videohru, na odreagování ideální. "Duchové" byli (alespoň ze začátku) správně tajemní, prostředí "jakoby-Moldavska" správně rozsekné a depresivní a hrdinové sympatičtí. Za mě dobrý! ()

Jeff_Geiger odpad!

Uprimne, tak nesmyslnou hovadinu jsem uz dlouho nevidel. Totalni tupost na entou, kde se deus ex machina uplatnuje stokrac vic nez fekalie v humoru Ivana Mladka. Ti ctyri idioti podepsani pod scenarem by se na jakekoliv dalsi potencialni pokusy meli vysrat a jit radsi makat nekam k pasu. Byli by fakt uzitecnejsi... ()

hindator

Vlastně nechápu, proč má tento film tak nízké hodnocení. Je to trochu "béčko", jehož úkolem je pobavit, zaujmout efekty a nějakou tou akcí... A tohle všechno splňuje nadmíru dobře! A když si připočteme české tatrovky jako bonus, chtěl bych ho vidět v červených. Pokud ho někdo srovnává třeba s "černým jestřábem" a podobnými velkofilmy, potom samozřejmě chápu, že ho to zklame ;-) ()

sun.eagle

Začátek tajemný, zajímavý a rozhodně dokáže zaujmout. Boužel po prvním útoku se to všechno začíná vytrácet a přiznám se že jsem se nudil, nezajímavé postavy, divné vysvětlení, tuctová akce alá Hvězdná pěchota, to prostě nefunguje. ()

Pavlis.xxx

Milé překvapení. Dlouho jsem neviděl povedenou sci-fi a tady se mi to splnilo. Nejde sice o žádný velkofilm, ale je to slušně nabité akční béčko s dobrým příběhem a napohodu efekty. Herecky sice žádná paráda, ale celkový dojem super. Slabší 4 hvězdy ()

PST1

v tomto případě scifi, ale když si představím, na co lidský mozek nepřijde a může se to stát skutečností, je mi zle, obzvláště, když nemůže nikdo vyloučit, jestli  dotyční v umělých rakvích, mrtví nemrtví, trpěli. Triky hodně dobrý a dojem z celého filmu silně pozitivní. Detail, jako  že amíci vyrobí superzbraň úplně ze všeho, není  podstatný. U mne za 5 hvězdiček. ()