Počas bojovej operácie kdesi v Moldavsku zahynie elitný vojak Delta Force. No záznam z kamery, zobrazujúci jeho posledné chvíle, všetkým vyrazí dych. Čo sa stalo? Generál Orland (Bruce Greenwood) vidí akúsi spektrálnu anomáliu. Agentka Madisonová (Emily Mortimer) podozrieva nepriateľa z vývoja novej maskovacej technológie, ktorú chce získať za každú cenu. Jediný, kto môže do záhady vniesť trochu svetla, je vynálezca kamery - Dr. Clyne (James Badge Dale). Je to chyba kamery, alebo nová technológia? A ak ide o zbraň, ako sa pred ňou chrániť? (koba)

Marty7CZ

Parádní, vizuelně petelice, nápad taky ok, obsazení velmi dobrý, atmoška COOL, kdo zase dá odpad, je regulerní filmový antivemeno a nemá sem co psát!!!!! 80% ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Díky mysterióznímu nádechu, to nebyla jenom tuctová střílečka s "jednoduchými" dialogy. Lehké mrazení z neznáma, parádní efekty i obstojná pointa. Slušné! ()

mimozakon

...alebo o tom, ako to mohlo byt celkom dobre. Takto ma to iba mierne nebavilo, ale dalo sa to sledovat. Co bolo fakt fajn, boli prave spektry...Ako z nejakej pekne rozpRav.PG hry... ()

stephano

Takhle si představuju kvalitni béčkový scifi akční film. Nedává to s postupem času moc smysl, ale vůbec mi to nevadí. Nevim jakej to mělo rozpočet, ale vypadá to nádherně a draze...i kdyz asi nebylo. Po labyrintu zkouška ohněm další pecka. ()

Solverino

Na to že jsem skoro nic nečekal jsem toho dostal až až.... celkově naprosto super, pro milovníky sci-fi! Škoda jen toho povrchního "vysvětlení". Ale jinak celkem bombice! ()

XXXXXXXX

Jste-li obyvatel obce s tak příznačným názvem jako je Pečersk a přitom nemáte, omítku nepočítaje, co vzít do huby, bude asi někde něco špatně. I když, ono může být taky něco špatně s Vámi, že. Alespoň si už do příště, na té obrovité 3d tiskárně u Mařeny Anastasovny ve stodole, místo 3d pšouků, třeba vytisknete i nějaké ty pirožky! Ještě štěstí, že se do Pečersku po vzoru Rudoarmějců v roce 68 vydali "osvobozovat" bohatýrské jednotky strýčka Sama a chybět nesmí ani prototyp McDáváka a Prófy. První dokáže bez prdele sestavit ze ZMZ (zatraceně malé zbraně) dokonce i ZVZ (zatraceně velkou zbraň) a druhý je schopen, světe div se, za pomoci doktorátu z astrofyziky bravurně a celkem s problémy vytáhnout 3d tiskárnu ze zásuvky! Příště amíkům rovnou twítnu odkaz na Windows online podporu a bude to. A Rusáci tak ušetří nejen elektřinu! ()

petrik11 odpad!

Propagandistická ujovina. Všade zle, kde je podľa politikov potrebné a dobrí Amíci zachraňujú svet. Vraj ruské filmy sú propagandistické. Ani logiky to príliš nenabralo a taký novodobý MacGyver rozrieši čo i len s hŕbou klincov tie najzapeklitejšie záhady. ()

vieriX

Hodně milé překvapení nejdřív jsem to viděl jako neškodné béčko od Netflixu s minimem kvalitních triků a ono je to naopak. Triky tu vidět jsou akce je velice slušná a hercům věříte že by mohlo jít o speciální jednotky. Jasně příběh béčko ale co by jste chtěli já se bavil skvělé. ()

Pitryx

Noooo, to si filmaři nadělali do vlastního hnízda tím nápadem se světlem. Prý jsou entity vidět jen v něm, ale my je vidíme i když Mark míří světlem naprosto jinam, a pak už jej vůbec není potřeba. Další spek se mi jeví v obsazení. Chápu, že to měl ženský prvek oživit (čert aby vzal ženské postavy v těchto filmech) ale nějak se mi nechce věřit, že by si Frank na závěrečnou misi vybral nezkušenou jedubabu, místo někoho z těch nejzkušenějších vojáků. No, budiž, kašlat na to. Hlucho je ve filmu jen občas, v podstatě to divák nezachytí, triky jsou na velmi dobré úrovni, a já se u toho dobře bavil. *** A PŮL ()

johnsnow

K tomuto filmu som sa dostal náhodou a poviem vám je to bomba. Síce to nemá extra rozpočet ale efekty sa dajú, akcia odsypá a herci hoci sú pre mňa neznámy, tak to uhrali viac než fajn. Silné 4*. ()

horor2

Tak od tohoto jsem podle hodnocení vůbec nic nečekal a nakonec? Slabounký - přesto potěšující vývar z filmů Černá hodina + Světová invaze :-) Samozřejmě bez jejich kvalit. Coby ale jako akční scifíčko se zajímavým nápadem k zamyšlení to na mě fungovalo. Další kvalitní NETFLIX :-P ()

Mamlas

Mám z toho rozporuplný pocit. Chvilkama je to příjemně velkolepé a chvilkama je to naprostá debilní kokotina. Velkolepé jsou zejména slušné CGI záběry, naprostá kokotina třeba když za odpoledne vyrobí desítky speciálních sonických zbraní profi designu z krámů, co najdou kdesi v baráku. Tento paradox se pravidelně střídá až do konce. Nicméně jsem se nenudil, odsejpalo. Ale celé s velkými výhradami a i umírněná logika by zde dostala dost na hubu. (52%) ()

reno.d

Pro mě též velmi příjemné překvapení a veliká spokojenost!Skoro bez výhrad i když nějaký nelogičnosti tam byly,ale jinak příjemně strávený skoro dvě hoďky.Jo a na rozdíl od jednoho zdejšího inženýra jsem tam žádný kostlivce neviděl!75%! ()

DExUS

Pekný vizuál, dobrý námet no zlé a nevyuzité spracovanie. Hlavny hrdina by vsetko zvladol uplne sam, ty ludia naokolo su len plnka. Zle to nieje, ale ani dobre. ()

DanielP.

Něco mezi A/B, ale spíš A. Celkem slušné herecké obsazení, námět super, provedení bohužel horší, ale koukatelný a baví to. ()

jack_scott

Nadprůměrné sci-fi béčko. Velmi potěšilo realistické provedení a cool vizuál. Za dané peníze z toho tvůrci dostali maximum. 75%. Z toho pár procent za Tatru ()

B3n odpad!

Propagandistická žumpa oslavujúca vojenské zásahy americkej dobyvačnej armády. Fašistické vojská agresívnej veľmoci z nejakého vymysleného dôvodu vraždiace civilistov na území cudzieho suverénneho štátu začne niečo zabíjať, tak vyšlú špeciálnu jednotku, aby sa s nebezpečenstvom vysporiadala, prípadne aby získala novú zbraň do svojho držania, aby ju agresor mohol využívať pri napádaní ďalších krajín. ()