Povětří

V blízké budoucnosti na Zemi neexistuje dýchatelný vzduch. Prakticky veškeré lidstvo vyhynulo. Ti, kteří byli vyvoleni, aby obnovili společnost, přežívají v kontrolovaném umělém spánku. Jedinou naději na záchranu lidské rasy střeží dva inženýři, kteří musí denně čelit nástrahám obsluhy podzemního zařízení i známkám postupujícího šílenství. (Bontonfilm)

Doudis19

U podobných projektů, kde se na plátně objevují 3 a méně lidí ve stísněných lokací, jde o to, jak tvůrci budou pracovat s atmosférou. Tady pro jistotu není atmosféra vůbec. Takže 90 minut sledujeme jak černoch schání stan, protože ten svůj si nešťastně podpálil. No nuda, nic víc. ()

Mr.Ripley

Autorům scénáře docházel kyslík, již při psaní. Jak jinak si vysvětlit onen neinovativní, klišoidní, patetický a značně sexistický výblitek?! Bolestivá ztráta času a potenciálu. Kvalitně sestříhaný trailer zamrzí o to více. ()

Johnny.ARN

Lacný, štúdiový post apo film o dvoch postavách, ktorému chýba drive a nič sa v ňom nedeje. Inak presne pre to by som takúto prácu nenechal robiť ľudí. Za námet 1 z 5 ()

Pavlínka9

Hrůza děs...Byla jsem jediná, která si všimla, že čas, který tam utíkal na těch starých socialistických hodinách utíkal tak 3krát pomaleji? A ještě ke všemu jedny ukazovali 6minut a druhé v jiné místnosti 13? :D :D Že by každá místnost měla jiné časové pásmo? :D :D Brutální předvídatelná nuda a bylo to fakt neskutečně otravné, bez šťávy i vzduchu :D :D A ať by chcípli všichni - bylo by mi to naprosto fuk :D :D Hlavní hrdina Fešák, kterému bych asi udělala po chvilce culík na hlavě a Djimonovi bych sehnala prášky na jeho halucinace :D :D A ten závěr? Víc cukru tam nasypat sice šlo, ale i tak to bylo tak úděsné, že z toho bolely zuby.... :D :D ()

Jaro.Krafcik

Toto bolo céčko alebo? Strašne lacné, slabé a nudné. Dlho som nevidel takéto niečo. Vo filme sa ani nič neudeje a to mal celkom dobrú myšlienku. Zbytočne som čakal na aspoň dobrý záver, bolo by lepšie to vypnúť. 1* ()

zolo23

Bol by som rád zvedavý koľko ľudí by si tento "klenot" pozrelo i po druhý krát....Adept na najnudnejší film roka, alebo lepšie povedané film pri ktorom si môžete kľudne urobiť večeru, ísť sa vysrať, možno aj pomilovať a v konečnom dôsledku zistíte, že ste o nič neprišli. ()

misstake

Darryl z Walking Dead zažívá další apokalypsu, tentokrát bez zombíků. Ti tomu bohužel ale podstatně chybí, 2 a půl herce nezvládají utáhnout ani tu hoďku a půl, kde se nic neděje a není ani žádná atmosféra. ()

iXtr3m3

Film, ktorý lákal dvoma menami - Djimon Hounsou známy z veľkých AAA filmov (aj keď vedľajších úloh) a oproti nemu ikona Walking Dead série. Bohužiaľ strašne vidieť, že na nič okrem platov týchto dvoch hercov nezostalo. Tešil som sa aj na Davida Nykla, ktorého poznám ako skvelého českého vedca zo Stargate Atlantis, kde si človek v origináli medzi anglickými hercami skvelo užil, keď nadával v rodnom jazyku. :) ale všetko márne, to už aj v Atlantise mal väčšiu úlohu. Záver potešil, ale všetko, čo mu predchádzalo bola strašná nuda. ()

Corpsegrinder

Lehce podprůměrnej film za pár dolarů. Mělo to potenciál na slušnej klaustrofobickej thriller ale celá ta hlavní zápletka se točí jen kolem toho že negr má halušky a skoro nechá Daryla chcípnout a ten si to vezme až příliš osobně. O dění okolo, co se stalo venku a jak to vevnitř vlastně funguje se film skoro vůbec nezajímá. Ten konec to akorát dokopal. ()

Hugomil odpad!

Christian Cantamessa z přeplatku svého sociálního pojištění natočil film, na jehož natáčení si během svačiny u Walking Dead odskočil i Norman "Daryl" Reedus. To byl vlastně jediný důvod, proč jsem na film koukal. Interiéry filmu by totiž zvládl postavit i průměrný fanda Přemka Podlahy. Řídící místnost vybrabčeného raketového sila spíše připomínala velín hnědouhelné elektrárny padesátých let, omotaná rolí igelitu s hybernátory, jež připomínaly malý fóliovník na papriky. Děj filmu už od prvních vysvětlujících záběrů až po trapný konec je škálou napodobenin jiných, podobně laděných snímků. Jedinečnou scénou je hasičák na hajzlu :) ()

Illy

Přesně podle mého pokřiveného gusta. Něco mezi Howeyho Silem a Marťanem Weira. I když každá tahle kniha má své vysokorozpočtové převedení na plátno jisté, jako předkrm mi to stačilo. ()

molcan2

Tento film je najlepším príkladom ako to dopadne keď nemáte rozpočet, na hovno scenár a idiotské výkony. Tak toto sa stalo v tomto filme a výsledok nie je najlepší. ()

KNTRFKT odpad!

A máme tu asi tak po milionté zrecyklovanou fekálii, která vybočuje z řady maximálně svou konzistencí a pohovní strukturou. Bohužel ale můžu říct, že bych radši sledoval ve 3D projekci činnost svých vlastních střev, než tuhle slaboduchou slátaninu. Už jenom ten smutný fuckt, že se Norman Reedus ani nebyl schopen převlíknout a nebo aspoň umýt, když přebíhal z natáčecího placu Walking dead na plac Air, nám poukazuje na to, že rozpočet na výrobu koňského točeňáku je větší, než rozpočet k tomuto filmu. Dalším takovým fucktem je to, že Reedus je schopen zahrát jen a pouze vidláka, jehož největší zálibou je rozvíjení své zombie-nekrofílie po lahvi dobře odstáté okeny. Šťastnou volbou nebyl ani velmi připečený Džimon. Místo toho, aby uvolnil sexuálně frustrovaného Daryla, kterému už začíná lehce kapat na maják z toho nedostatku vyhnilých vagín, dává celou dobu raději přednost vyšisované Yoko Ono a zkrátka se chová jako výstavní pičus. Po tom, co mi nebylo zodpovězeno na základní otázky, které napadají i podprůměrně inteligentního plejtváka po mozkové obrně, klikám na zpěvné "odpad!" a odcházím se zdviženými prostředníky topit kočky v záchodové míse. ()