Oblíbení baviči Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí se zbrusu novou talkshow 21. století! S klasickým modelem zábavného pořadu tohoto typu má TGM společné snad jen to, že si Michal s Richardem vždy pozvou dva nebo tři hosty, mezi nimiž budou jak osobnosti známé, tak i neznámé, ale přesto něčím výjimečné. Tím ale jakákoli podobnost končí. Moderátoři vám hosty představí v úplně jiném světle, než byste čekali, a odhalí vám jejich nečekané stránky osobnosti.
Do průběhu show bude také často zasahovat režisér, který se může kdykoliv objevit na velkoformátové obrazovce. A tím nebude nikdo jiný než Ondřej Sokol. Nebude chybět ani krátká improvizovaná scénka ze života pozvaného hosta, kterého Michal a Richard často donutí hrát společně s nimi. A každý díl zakončí překvapivý bonus... (oficiální text distributora)

SOLOM.

Souhlasím s tím, že tato „show“ kdysi docela zábavné dvojice Míša a Ríša už prostě byla jen uvadající žumpa televizní (rádoby) zábavy. Vtipy, které už nejsou vtipné, narážky které už jsou jen zmarem kdysi úderných „hlodů“ a eskadra hostů, kteří se až na pár výjimek pomalu nedostali ke slovu – Vašíka jsem tehdy v půlce vypnul, protože ho fakt nemusím. No a už v této době mě Sokol začal docela srát. Ani se nedivím mrzkému hodnocení, protože i Mr. GS bylo lepší, než tohle a ani to nebylo žádná sláva. ()

filmmovier

Není to nejhorší, ale Václav Klaus byl vtipnější než Geňa a Suchánek dohromady, metal tam hlášky, dělal si z nich prdel a celý první díl držel slušně nad vodou. Simulátor fajn, Sokol mi tam zatím přijde poněkud takový nelogický a Kiki a Maki taky nebyly špatné. Uvidíme, co bude dál, na čtyři má určitě, ale nechám si tam rezervu, protože tříhvězdové hodnocení je mnohem přijatelnější. 60%. ()

FFilipCZ

Do průběhu show bude také často zasahovat režisér. No, jen tak pro začátek: od Sokola jsem teda čekal větší nasazení a očekával jsem, že hlavně díky jeho zásluze to nebude jen Mr.GS s jiným názvem. Bohužel kluci toho moc nezměnili (kromě toho, že se slušnejc vohákli). Kulisy mě taky neskutečně iritujou, nevim co to je za trapnej zlozvyk mít v každý talkshow drahej stůl, sedačku a pozadí mrakodrapů. Je to snad v každý talkshow jak u nás, tak i v zahraničí. Zaplať pánbůh za Mezi kapradinami od Zacha. Sečteno podtrženo, je to Mr.GS v novém kabátku, nic víc, ale taky nic míň. Hodnocení bude subjektivní a v podstatě se bude lišit v závislosti na pozvaných hostech. Někdy to bude za 5* někdy za 1*, chtěl bych to zprůměrovat a dát tři, ale prostě nemůžu. PS: Líbí se mi ty představovací yearbooky s fotkami z mládí, zajímavý zpestření. Nerad hodnotím po prvním díle, ale chtěl jsem sdělit svůj názor, jelikož si nejsem jistej, jestli další díly vůbec zvládnu. ()

Everyone odpad!

Vrcholně stupidní pořad s rádoby vtipným Suchánkem a Genzerem. Chce se mi blejt velebnosti. Hodnocení pořadu nenulou by urazilo nejen pořady ostatní, ale i čísla samotná, která by se tak, tímto aktem, dostala s tímto pořadem do kontaktu. Suchánek a Genzer byli trapní vždycky. Ale zrají jako víno - a tento nápoj je opravdový louh trapnosti a neschopnosti jich samotných, ale hlavně i sondou do vkusu cílových diváků. Jak se tento pořad může vysílat, financovat a ještě k tomu pravidelně sledovat, je mi záhadou. Pokud to někdo činí dobrovolně a se zájmem, tak si konečně můžu říct, že jsem pochopil, vyšší stupeň oligofrenie, resp. význam slova - idiot. Vítejte v pekle. ()

prome odpad!

Nehodnotím, protože jsem pouze viděl výstup s bývalým prezidentem Klausem a díky tomu neuvidím pravděpodobně ani další díly. Vůbec me to nezaujalo, ani jednou jsem se nezasmál a zase jsem si po celou dobu říkal, proč se o to pokouší znova po Mr. GS. Pokud bych někdy viděl další díly, přidám hodnocení, teď by to mělo hodně blízko odpadu i díky naprosto divným výstupům režiséra. //EDIT: Přidávám hodnocení, protože jsem zhlédl několik dalších scén (nic jiného v televizi nebylo) z různých dílů. Stále to je nevtipné až trapné. ()