Hororová antológia, v ktorej je každý segment režírovaný ženou. V hlavnej úlohe každej epizódy sa objavuje taktiež žena. Jednotlivé príbehy:
1. The Box - matka cestuje s deťmi metrom. Počas cesty stretnú zvláštneho pána s balíkom. Zvedavý chlapec chce vidieť, čo je vo vnútri a jediný kontakt s vecou, ktorá sa v balíku skrýva, zmení život jeho i celej jeho rodiny.
2. The Birthday Party - počas prípravy narodeninovej oslavy pre svoju dcéru nájde vyťažená matka svojho manžela nehybného v jeho kancelárii. Príprava oslavy najkrajšieho sviatku dcéry sa mení na pokus o rýchle skrytie tela manžela.
3. Don't Fall - partia kamarátov sa vyberie kempovať do opustenej lokality. Miestna príroda skrýva mnoho nepríjemných návnad, ale scenéria stojí za to. To však ešte netušia, že ich namiesto pokojného výletu čaká boj o život.
4. Her Only Living Son - matka sa musí znenazdajky vyrovnávať so zvýšenou agresivitou svojho syna, ktorého od narodenia vychovávala sama. Deň osemnástych narodenín je dňom, kedy chlapec konečne zistí, kto je jeho otcom a prečo musel celý život stráviť len s matkou. (Marceloo)

Forsberg11

U mňa teda takto: The Box 55 %, The Birthday Party 45 %, Don´t Fall 60 %, Her Only Living Son 20 %! Prvá poviedka je originálna, mrazivo drsná a nekompromisná. Vynikajúci nápad a skvelá atmosféra. Niečo tomu však chýbalo, záver sklamal. Druhá poviedka je skôr komédia ako horor. Svojim spôsobom to je zaujímavé a pomerne kvalitne natočené. Pri tej dĺžke sa to dá v pohode zvládnuť. Tretia poviedka je najlepšia. Moje obľúbené prostredie pre horor - divoká príroda - spraví hneď polovicu atmosféry. Stručná vlkodliačia poviedka s rýchlym spádom a svižným tempom. Štvrtá a posledná poviedka bola suverénne najslabšia. Nebolo tu absolútne nič, čo by ma zaujalo. Tých 20 minút som doslova pretrpel. Pre mňa úplná zbytočnosť. Film ako celok len podpriemer. 40 %!! ()

MatejNosal

Prvá epizóda zaujme silou nevideného a nepoznaného, škoda že to nevyústilo do nejake pointy, ale myslím ze to bol zámer poviedky, takže som s ňou najviac spokojný. Druhá epizóda nemala nič spoločné s hororom, riadna blbosť v ktorej ma najviac zaujali kozy hlavnej protagonistky. Tretia epizóda ponúkla aspoň ako takú porciu akcie a záverečná časť by bola fajn no chýbalo gore a nejaký škaredý antikrist, dlhé pazúre na nohách a rukách nestacili. Poetické umelecké prechody boli cítiť riadnou ženskou réžiou, ale to nemyslím v zlom :-) (49%) ()

Smokey1468

4 horory podle žen? Zní to zajímavě, nicméně je to jedna velká nuda. První příběh neměl absolutně žádný konec ani smysl. Divný. Následoval příběh o nějaké narozeninové oslavě. Tam jsem opět nechápal chování hlavní hrdinky, ale vlastně jsem to nechápal celý. Třetí byl asi nejzajímavější a nejpovedenější. Ta příšerka se mi moc líbila. A poslední byla další nuda. Takže ze 4 příběhů se povedl jeden, ostatní jsou odpad. ()

Hernycztek

K antologiím se stavím dost skepticky, vzhledem k předešlým zkušenostem a můj pohled na ně nedokázala změnit ani čtveřice poměrně začínajících režisérek. 1. povídka - Má zajímavý úvod, který se rozvine do napínavé atmosféry. Divák je celou dobu v napětí a nejistotě, ale bohužel to má nedotažený konec a není nám vysvětleno mnoho věcí. Těžko říct zda to byl úmysl nebo došel nápad, jak to celé epicky završit. Plusové body za pěknou gore scénku - (3*). 2. povídka - Je zřejmě pojatá jako vtip pro pobavení, jinak to na mě nepůsobilo. Natočené je to depresivně a hlavní postava měla očividně jakousi mentální poruchu - (odpad). 3. povídka - Je z téhle čtyřky jednoznačně nejlepší. Skupinka kamarádů na výletě v krásné přírodě se dostane do problémů s jakýmsi démonem. Sice mi tam chybělo gore, ale ,,znetvořená bytost" vypadala skvěle, a mohla by mít klidně celovečerák - (slabší 4*). 4. povídka - Je na tom podobně jako ,,Narozeninová oslava". Sice má velice vydařený námět, ale ten zůstal absolutně nerozvinutý. Tohle si říkalo o pořádnou nálož gore a nedostalo se nám vůbec nic zajímavého. Ze začátku tam byl náznak atmosféry, ale i ten se po chvíli vytratil - (1*). Zdálo by se, že 80 minut je krásná stopáž, jenže když vás to nenadchne a nudíte se, je i tak utrpení to dokoukat. V součtu to vidím na dvě slabší hvězdy, a už o to nechci nikdy zavadit. ()

Rathalos

Dalsi z filmov poskladany z poviedok,tu konkretne zo styroch a nenadchli samozrejme,este ako tak prva napadom a asi aj stvrta,takze dve hviezdicky dam,viac ani za nic...:-) ()

Cinematrix

Tyto čtyři hororové povídky režírované ženami byly stejně krvavý jako sojovej biftek. Ve výsledku to má podobně tíživou atmosféru, jako když stojíte ve frontě na poště a okusujete si nehty strachy, aby paní za přepážkou nezavřela dřív, než přijdete na řadu. Jednu hvězdu dávám za koncept. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Parádní téma každé povídky, parádní "napětí" z očekávání a parádní dosraní konce/nekonce (ne-pointy)!!! Jsem nasraný, protože tohle mohl být skvělý "film". ()

Shanen29

Slabý a dost nepromyšlený filmový koncept,holky se snažily,ale chyběla zde ta dravost a něco celou věc prostě pomalu utápělo. ()

Lyx

Tak nejak takto by poviedkový horror rozhodne nemal vyzerať. Nenaväzujúce poviedky by ani nevadili, ak by dávali zmysel sami o sebe, boli desivé, dobre natočené alebo mali dobrý scenár. Keďže ani jednu z týchto vecí nespĺňajú a jedinou akou takou dobrou časťou bola tretia poviedka (aj to kvôli príšerke, ktorá vyzerala úžasne), niesom schopný dať tomu dobré hodnotenie. Prechody sú taktiež mimo misu ale vyzerajú, celkom zaujímavo a v dobrom poviedkovom filme by možno dostali väčší priestor a viacej vynikli. Tieto 4 režisérky si úprimne zaslúžia cenu útechy a nikdy znovu nesadnúť do kresla režiséra. Ak nebudete nútení, nepozerajte to. Moje hodnotenie: 10% ()

brasek odpad!

1. poviedka The Box: absolútna blbosť a bez pointy. 2. poviedka The Birthday Party: príbeh o ničom s primitívnym koncom v titulkách. 3. poviedka Don't Fall: céčkový hororový príbeh, pointa uniká ale dalo sa to tých pár minút vydržať. 4. poviedka Her Only Living Son: miestami smiešne a niekedy nervy žerúci príbeh, záver totálna hlúposť. ()

xwerm odpad!

Toto tu je dôkaz toho, že ženy by sa nemali snažiť natáčať horory, lebo to skrátka nevedia. 0/10 ()

Paulie2

Povídkové horory mám rád, ale tohle příběhově teda nic moc. Takové 4 jednohubky, na které se dá koukat, ale žádná s Vámi dlouho nezůstane. Na vypnutí a odreagování asi oukej, o stupeň až dva pod Ghost Stories. ()

Martin29

Slabší záležitost skládající se ze 4 příběhů Příběh 1 Žena jede v metru se svými 2 dětmi (holka a kluk). Ten kluk je zvědavý a zajímá ho co má jeden pán v krabici tak se tam chce pořád podívat. Ten pán mu to ukáže a od té doby ten kluk nechce jíst pak nechce jíst ani jeho sestra a ani jeho otec a nakonec nakazí i jeho matku. Výjma jedné kanibalistické scény (asi to byla vize) to nemá co nabídnout 1 hvězda Příběh 2 Žena dělá své dceři narozeninovou párty. Objeví se zde i její otec, který je, ale mrtvý. Žena, aby nezkazila dceři tu párty tak se snaží té mrtvoly zbavit, ale vše se nakonec provalí 1 hvězda Příběh 3 Několik lidí jede do hor. Tam objeví jakési nápisy a jednoho dne jednu ženu z té skupiny něco posedne a ona jich pak zbytek pozabíjí. Nejlepší příběh bohužel zde chybí jak pointa tak i gore 3 hvězdy Příběh 4 Žena žije se svým jediným synem daleko od otce. Jednoho dne, když má ten kluk 18 let se začne měnit. Nejslabší příběh chybí jak děj tak vysvětlení o co se tam jako jednalo 1 hvězda Celkově 2 hvězdy kromě 3 příběhu, který bych si klidně dovedl představit v celovečerní formě jsou ostatní těžce bídné. Chybí u nich jak nějaké vysvětlení kdo co jak proč za jakým účelem a podobně. Tak i výrazný děj. Hodně to zachraňuje i ta animace panenek to vypadá opravdu zajímavě. Kdybych to měl seřadit tak 3,1,2,4 ()