Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• yenn

Širobako pochopitelně není prvním anime o tvorbě anime, ale snad žádné se tomuto tématu nevěnovalo tak důkladně. Jeho zpracování však nepovažuji za optimální. Seriál nás hned v prvním dílu vrhne do víru produkce, která s sebou přináší smršť jen lehce načrtnutých postav. Byť prostor pro jejich rozpracování jistě seriál má, ocenil bych pozvolnější nástup. To, že samotný natáčený seriál se nejeví nijak zajímavě, samo o sobě nevadí. Když se však polovinu epizody probírá, kterak vyjádřit charakter jedné z tuctových postav, poutavé to příliš není. Mrzí mě, že anime s takto atraktivním námětem nemotivovalo ke zhlédnutí více než dvou epizod. 5/10(19.7.2015)

Nevídaná bomba !(17.9.2015)

Příběh není příliš složitý - slečny prostě pracují na anime a nejsou tam vážnější zápletky. Prostě žánr slice of life. Proč tedy 5 hvězd? Řekněme, že jsem předpojatý. A hodně. Přestože příběh, na který si obzvláště potrpím, není nijak náročný ani úžasný, ty každodenní příhody mi připomínají, jak jsme v semestru dělali počítačovou hru se spolužáky. Naprosto stejné problémy, co mají oni, jsme mělí i my, a proto mě to tak baví. Navíc se mi opravdu líbí grafické zpracování a Aoi Miyamori.(14.2.2015)